Trendy mody wiosna-lato sezon 2017 na przykładzie nowej kolekcji Svetlany Zotovoy

Nie daleko to czas, kiedy delikatne wiosenne słońce roztapia zaspach z jego promieni, nerki pojawiają się na drzewach, a powietrze wypełnione świeżości. Jest to czas, kiedy łatwo jest oddychać pierś i nikt nie wydaje się marzeniem nieosiągalnym. Kobiety usunięci ze swoich barkach ciężkie zimowe ubrania i odziać światło płynące tkaniny … Aby sprostać wiosna w pełni uzbrojony, trzeba przygotować się do niego teraz. Światowy dom mody zaprezentował swoją kolekcję i tworzą trendy mody wiosna-lato 2016 nie odbiegają od nich i polskiej mody-house. Wiadomo Petersburg Swietłana Zotov projektant przedstawił swoją kolekcję wiosna-lato, który został nazwany „Prawda o kobietach”.

load...

Główną cechą nadchodzącym sezonie – kobiecość. Kolorystyka stała się jaśniejsza i bardziej soczyste i najmodniejsze kolory sezonu znalazł jasny niebieski, spokojne niebieskie, wszystkie odcienie fioletowy, pomarańczowy, piasku i szlachetny szaro-zielony. Wiosną i kobiece kolory są wykorzystywane nawet stworzyć urząd stylu – to właśnie kapsuła „Koledzy”, który otwiera nową kolekcję ubrań Swietłana Zotov.

Kapsułka „Sąsiedzi” prezentowane dorywczo odzież dla kobiet. Okaże swoje miejsce i etniczne motywy – szczególnie popularny Drukuje Season „safari” i retro-chic – wydruki kwiatowe w sukienki z bawełny, a także tkaniny imitujące dżinsy. Główną zasadą kapsuły – wolny i nieskrępowany sposób, lekkie malowane naturalnymi barwnikami.

Odzież dla weekendy jest oddzielnym kapsułka „Plotkara”. Ten stylowy i jasne rzeczy, które po prostu nie niezauważona. Kapsułka szeroko stosowane bicolor (oprócz klasycznych czerni i bieli jest trendy reprezentuje połączenie z białym światłem fioletowym Powojnik) i wzorów graficznych (Celi, kropki, kształtów geometrycznych). Odzież dla reszty warunkiem lżejszych tkanin i szerokie zastosowanie motywów etnicznych więc jest wyodrębniony kapsułka „girlfriendsobraz”.

load...

Najnowsze kapsułka o nazwie „Rywale”, sprawia, że ​​ubrania dla różnych uroczystości. Kolorowe kostiumy i sukienki wykonane są z różnych tkankach i w różnych mediach. Tak, wiele z nich wyposażone są w regulowany sznurkiem na ramionach, dzięki czemu można stworzyć bardziej umiarkowany sposób, a otwarcie wyzywające.

Jak widać, nowa moda sezon jest na tyle elastyczny, że nie ma znaczenia, który zostanie wybrany – retro, futuryzm, warstw lub suche minimalizm; jeżeli suknia podkreśla swoją kobiecość i atrakcji przyrodniczych – jesteś na grzbiecie fali mody, a u szczytu powodzenia!

Ten artykuł zawiera materiał z serwisu /.

load...