Trend: odchudzanie zapłacił maratony

Maratonów
Zawartość

Kiedy byłem młodszy i cięższy, ja też chce uczestniczyć w „gonochki”. Wtedy, pamiętasz, była tylko jedna strona. Tak, ten sam, który w bardzo jasnej kolorystyce. Cóż, nie przeprowadzono wyścig. Chodziło o to, że w okresie sprawozdawczym „drenażu” tyle kilogramów. Ludzie siedzieli na ogórki i jogurt, czasami zagłuszając głęboką tęsknotę zieloną herbatę. Cóż, nagrody i oczywiście nie, ale powszechne poszanowanie dokładnie realizowane w ciągu kilku dni, najbardziej udanych potrebitelnits jogurt. Doświadczenia własne z monodiet przekonał mnie, że jest za darmo, to nie będzie już prodelyvat. A opcja z nagrodami pieniężnymi nie są dostępne. Więc statek parowy, kuchenka mikrofalowa i czajnik kupiłem za własne pieniądze. Ogólnie rzecz biorąc, liczba wyładowań na kg miesięcznie (mniej niż 11 nie było raz nawet niewygodne zadeklarować) oraz vyrviglazny projektowanie stron internetowych w połączeniu z brakiem bodźców materialnych rozprasza mnie od takiej klasy, jak gonochki wyszczuplającym. Wydaje się, że goście miejscu wyrosły cieńsze, zsunął się z matką i postanowił zarobić kuchenkę mikrofalową i czajnik elektryczny dla siebie. Tak narodził trend – Harmony maratony z programami płatnymi, odżywiania i ćwiczeń fizycznych.

load...

[Powrót do spisu treści]

Kto płaci za co ludzie

[Powrót do spisu treści]

Wielkich metodyści

W pierwszej części wyroku w podtytule pytanie ma jednej odpowiedzi. Wiem, też nie Lou Simmons wąchać dla różnych certyfikatów trenerskich i szkoły, bo niech nie nazwać, oraz bez względu na fakt, że ktoś nie ukończył APF. Nie można zakończyć PPA notorycznie, ale należy zachować zdrowy i wykształconym człowiekiem. Ale można przynajmniej zakończyć APF 10, ale do wprowadzenia do obrotu ponad wszystkimi innymi.

Podczas studiów maratony profile założyciele mogą dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Tutaj na przykład, próby oznaczania okrągły szkolenia z CrossFit masy ciała. Według najnowszego wydania chcąc używać terminu w stosunku do jego daremnych prób wellness polecam dwa zasobów. Wielkie i straszne krossfitovtsev głównym miejscem, które nazywa się Greg Glassman. Wielki – ponieważ istnieje wiele przewodów. Straszne – tak jak to delikatnie mówiąc, nie różni się w pragnieniu periodyzacji niedawno. Stamtąd można odebrać pewien poziom, który jest zalecany do stosowania przez amatorów tego zjawiska. Tak, i powinno być już w stanie dogonić i wykonać szarpnięcie i szarpnięcie. A jeśli nie wiem jak, idziesz na zajęcia i uczyć się dla początkujących.

load...

A drugi – strona zespołu OPEX. Żaden związek z nazwą slang glyuteus Maximus, jest jednym z najbardziej udanych projektów amatorskich programowania CrossFit. Jest to plik kontrolny publicznym, którego nazwa kończy się ćwiczeniami dla początkujących. A tam … rzeczą, że nie ma okrągły trenirovochek. Dzień, dzień wytrzymałości i metkon jedyną siłą. I nie jest to widok siły roboczej, z tendencją do odnopovtornomu maksimum. Z okropnym ciężkie sztangi. I nie prygotnya gumkami.

Notorious CrossFit tutaj po prostu pokazany jako przykład. Niektórzy towarzysze kwestia treningu siłowego z aerobiku bodibarami. Niektórzy – w przypadku wykonywania leżącego na dywanie i potyagushki. Ogólnie rzecz biorąc, w maratonach świata pohudelcheskih pieniędzy panuje ten sam zamęt ideologiczny, że w każdym klubie fitness, klientów biznesowych zorientowanych, a nie sportowców, i bardzo chętny do zarobienia szybko.

[Powrót do spisu treści]

Udane hudelitsa

Dalej idziemy, drugiego typu. „Straciłem 20 kg, a teraz nauczę cię vayber, Skype i Facebook profil”. Zazwyczaj tego typu różni się, by tak rzec, metodyczne niepokojony przez słowo „wszystkie”. Jakie szkolenie? Moc, można odpowiedzieć. I po pliku o szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu pobierania osła z gumowym amortyzatorem do wyglądu jak Amanda Latony. Teraz, który mamy w trybie zasilania, amortyzator może pracować co? Kitten? Nie trzeba pobierać, a to jest tak piękne.

A co z jedzeniem? Właśnie tak! A pomysł z prawa może być bardzo różna. Nie, nie mówię, że wszyscy ci, którzy utracili wagi różnią się nieskomplikowane, ale zwykle … .There nikt nie stracił na wadze w ogóle. Tam siedzi Zespół brodaty wujków, ostatnia SEO, Shakes zdjęć z pewnego australijskiego rachunku zamkniętego i zbiera pieniądze, wysyłając pobrane z różnych miejsc „programem”.

[Powrót do spisu treści]

Naprawdę prawdziwa trener żywo lub dietetyk

Tacy ludzie zwykle nie chować się za pseudonimami, takimi jak Karina Kara (wymyśliłem sobie z głowy, jeśli istnieje, Karina, wybacz mi, proszę). A ściśle sfotografowany z twarzy uśmiechem na niego i świadectwo lub dyplom trenera medvuza z prawej lub lewej strony. Konta osób może, oczywiście, brak przestraszyć dzieci i psy, ale psy i dzieci prawdopodobnie inną stronę, osobistych przyjaciół, a nie dla utraty wagi gonochek.

Wielu, nawiasem mówiąc, i nie praktykować święte raskoryaku, gluteusa demonstracji w kostiumie kąpielowym i typ tysięcy autoportretów z pokoju, „ja.” To nie ma wpływu na kwalifikację. Zazwyczaj są to organizatorzy mogą wyjaśnić, za co płacisz, to będzie w rzeczywistości, zanim zapłacisz.

[Powrót do spisu treści]

Co kupujemy

Więc maratony harmonia – nie wydarzenie ze względu na samą promocję, i naprawdę schudnąć. Twoje 10,000 abonenci mogą przypadkowo wypisać się z tobą każdego ranka oglądanie ovsyanochkoy talerze zdjęcie i autoportretów z maszyny eliptyczne w hali.

Ogólnie rzecz biorąc, zwracamy pieniądze organizatorowi, on daje nam plik z przepisami spożywczych lub diety, w zależności od stopnia wpływu podstawami żywienia na mózg, a plik z ćwiczeniami. Następnie opcję zacząć. Dieta może być zarówno z grupą na niczym nie oparte utvezhdenie, takich jak „wyeliminowanie mleka, tak jak ja, i dobrze dzienny” i … zwykły typ wzoru zasada płyty, ale z zaleceniami, ile kalorii należy położyć na talerzu.

Z treningów mogą być bardzo różne. Ktoś wysyła program Szablon z wideo i udziału prywatnego, ktoś i tak nie oszukasz – wideo z YouTube i zaplanować podejść do ćwiczeń i powtórzeń. Są tacy, którzy piszą do każdego uczestnika indywidualnie program. Trzeba zrozumieć, że takie maratony harmonię – najdroższe.

Ale w rzeczywistości, nie kupić. Zyskujemy motywację, aby nie rzucać (uplocheno samo), potrzebę informowania współpracowników i organizator maratonu, i stać się tym samym odpowiedzialność i zdrowie. Albo nie dostaniesz. Ale o tym w następnym poście.

Elena Selivanov.

load...