Treasure map: jak wizualizować swoje pragnienia

Zawartość:

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, dlaczego niektórzy ludzie są tak łatwe do osiągnięcia szybkiego sukcesu we wszystkich swoich przedsięwzięciach? Co to jest – dobrą wolę losu czy szczęścia? A może mieli szczęście urodzić się „w koszulce” lub „ze srebrną łyżeczką w ustach”, jak mówią o Lucky’ego?

load...

W naszym przypadku rola wydarzenia z życia, oczywiście, nie można całkowicie wykluczyć. Jednakże, istnieje coś takiego jak wizualizacja pragnień. Według obserwacji niektórzy badacze, ludzie, którzy próbowali do malowania na papierze lub innym swoich marzeń, jako wynik osiągnięty bez ich pełnej realizacji, to na pewno – główną częścią.

Na przykład, wiele dziewczęta prezentują się w eleganckich sukniach księżniczek, podobna liczba nie jest niczym niezwykłym dla albumu nawzajem dzieci. W rezultacie, prawie wszystkie z nich miał okazję po ślubie. Rzeczywiście, to wydarzenie wypełnione odpowiednimi atrybutami, aby dziewczyna czuje się jak król: wspaniały strój godny okazji każdego samochodu, uwagi, i, oczywiście, oczyszczenie siebie jako Prince Charming.

A oto inny przykład tej wizualizacji, choć to też zależy od instynktów. Dziewczyny często grać córki i matki, a po osiągnięciu pewnego wieku i pozycji, a potem naprawdę się od stanu matki. Ale wszystkie te opcje działają tak, jakby na poziomie podświadomości, gdy z racji możliwości dzieciństwa do tworzenia jasnych pożądanych celów jeszcze.

I co może się zdarzyć, jeśli my, jako dorośli to jest, spróbuj wizualizować swoje bieżące potrzeby w celu prawdziwego zadowolenia? Aby to zrobić, wielu psychologów praktykujących psychikę zaoferowania jako rodzaj zarządzania gniewu wykonywać swoją mapę skarbów (pragnienia). Osoba ta powinna spełniać zadanie poprzez analizę własnych myśli, pomysły i możliwości. Dzięki tej wizualizacji skarby rola wykonywać zarówno materialne i niematerialne pragnienia: wzrost kariera, finansowego dobrobytu, rodzina i dzieci, przyzwoity standard życia i tak dalej.

load...

Moc myśli

Aby przejść do praktycznych porad o tym, jak powinien wyglądać mapą skarbów, a co to ma do tego prawo, konieczne jest, aby podkreślić znaczenie pozytywnego myślenia w życiu każdej osoby. Jeśli jesteś gotowy, aby dyskutować z teorii Karla Marksa, że ​​byt określa świadomość, a myśleć podstawowym nie jest jeszcze warunków życia i myśli, które przyczyniły się do nich, a następnie będzie zgodzić się z tym zdaniu: „Piękno świata jest w oku patrzącego” Trudno nie przypomnieć w tym przypadku oraz sprawozdania z wielkiego Roerich: „Gdyby wszyscy ludzie na ziemi w tym samym czasie kilku minut, aby myśleć o dobro, zło nie zostawiłby na świecie.”

Rzeczywiście, moc myśli czasami robi wspaniałe rzeczy, ale rzadko ktoś przychodzi mi do głowy to dobry zastanowić. Ale jak to często bywa wielka niespodzianka, kiedy nasze prawdziwe życiowe potwierdzić taką filozofię, ponieważ wszystko, co jesteśmy w świecie poprzez swoje myśli, znajduje oddźwięk we wszechświecie.

Tak więc, zanim podnieść ołówek i papier do figury pomógł wizualizować swoje marzenia i pragnienia, trzeba je sobie wyobrazić i myśleć tylko w pozytywnym kierunku. Na przykład, nie jest możliwe, aby psychicznie powiedzieć zwroty jak: „Chcę, ale nie mogę znaleźć pracy” – trzeba powiedzieć inaczej: „Mam zamiar znaleźć się do czynienia z duszy i umysłu”

Duże znaczenie ma emocjonalne zabarwienie pod względem pragnienia, bo kiedy jesteśmy o czymś myślimy, a następnie uruchamia wykonanie tego. To samo odnosi się do myśli o zdrowiu, zamiast zwrotów takich jak: „Jestem zmęczony częste choroby” trzeba mówić o tym, jak dobrze jest być zdrowym. No, to w tym samym duchu. Dobrze, jeśli myślisz, że masz mapę skarbów konkretnego planu, aby nie przegapić i niczego nie zapomnieć. Pomoże to stworzyć tylko jedną wersję tego, co będzie w pełni zaspokoić wszystkie swoje potrzeby i pragnienia.

 

Praktyczne porady

Jak to jest, że ludzie robią takie magiczne wizualizacji? Proces ten można porównać ze sposobem, w dzieciństwie wielu z nas próbowało zrobić kolaż przez wycinanie zdjęć na łamach czasopism i wklejając je na płycie. Oznacza to, że w przypadku, gdy trzeba zrobić zadanie mapa skarb, zestaw niezbędnych narzędzi i materiałów będzie wyglądać mniej więcej tak:

 • Bibuły Whatman lub blacha i papier;
 • Przycisk, aby naprawić go na ścianie;
 • Klej lub taśma klejąca;
 • Osobiste i, co najważniejsze, udane fotografie;
 • Czasopisma, broszury z jasnych obrazów;
 • Nożyczki;
 • Ołówki, markery, farby, i tak dalej;
 • Dobra muzyka;
 • Pozytywne nastawienie i morze fantazji.

Oczywiście, można wybrać, aby stworzyć mapę pragnień i bardziej nowoczesny sposób, na przykład za pomocą programów grafiki komputerowej. Ale w tym procesie twórczym jest ważny czas gry i stowarzyszenie dzieci, bo one również pomóc w tworzeniu pozytywnych myśli i obrazów. Nawiasem mówiąc, jeśli masz dziecko i pozwala mu uczestniczyć w tak ciekawym faktem – on będzie szczęśliwy, a stężenie dobra energia staje się większa.

Wyobraźmy sobie, że mapę skarbów – to życie, które chcesz mieć w tej chwili. A teraz jesteś jednym czarownica, która z pomocą wspaniały kij (w tym przypadku – kredki i farby drukarskie), aby włączyć marzenia w rzeczywistość.

Sektor na mapie skarbów

Więc, niech pokój pełen muzyki i chwycić nożyczki i wyciąć z czasopism lub ulotek reklamowych wiele obrazów i zdjęć, które mają w swojej składania świadczą o sukcesie i pomyślności, zdrowia i urody, radości i przyjemności. W centrum papieru lub arkusz grubego papieru, umieść swoją osobistą fotografię, które wyglądają szczególnie imponujące. Nie zapomnij zasadniczej przyszłego stworzenia, na przykład: „Jestem wdzięczny za wszystkie skarby świata, przedstawionych na tej mapie, a za to, że pochodzą one w moim życiu, aby dać szczęście dla mnie i mojej rodziny.” To stwierdzenie będzie służyć jako talizman chroniący przed gdy pragnienia są spełnione, ale nie idzie dobrze.

Przed podjęciem napełnianie mapy skarbów z informacji wizualnej, należy podzielić ją na sektory, ponieważ każdy z nich jest odpowiedzialny za pewną chęć lub „skarbów”. Na przykład:

 • Informacje an_2 południowo-wschodniej symbolizuje obfitość, dobrobyt, finansowego dobrobytu;
 • Problemem jest pojawienie się na południu w życiu szczęścia, inspiracja, chwały;
 • Southwest przyczynia się do rozwoju relacji osobowych, miłości i małżeństwa;
 • Sektor wschodni jest odpowiedzialny za rodziny i więzi społecznych;
 • Pod zdjęciem w środku jest sektor zdrowia i harmonii;
 • Western Division jest odpowiedzialny za nowych początków i kreatywności;
 • W północno-wschodniej, rysować lub wklej gotowego obrazu, co oznacza, wiedzę, mądrość, wartości duchowych;
 • Zdjęcia z an_2 północnego będzie symbolizować karierę i wyborze bieg życia;
 • Northwest jest odpowiedzialny za obecność prawdziwych przyjaciół, dobrych kolegów, mądry mentorów, a także otwarcie nowych sposobów rozumienia świata.

Nie zapominaj, że osiem sektorów musi być podłączony do centralnego, ponieważ to gdzie jesteś, czy raczej uosobienie ty obraz, który jest źródłem harmonijnego połączenia i współdziałania wszystkich celów i pragnień mapie.

Dlaczego jest to konieczne, aby to zrobić, to znaczy, aby zaobserwować pewną kolejność prawidłowo zrobić mapę skarbów? Dlaczego po prostu nie trzymać wszystkich rysunków, zdjęć i obrazów, jak również w pełni spełnia zadanie wizualizacji? Jeśli zauważysz, to sama idea ma swoje korzenie w starożytnej chińskiej filozofii feng shui. Według niej wszystkie kanony świata podlega określonej kolejności, a zaburzenia zakłóca przepływów energii swobodnie poruszają się w jednym kierunku lub w innym świetle. To było wtedy, że fale energetyczne wysłane w swoim kierunku, a chcesz zapisać powyżej opisane kroki dla dokonywania mapę skarbów.

 

Rysunki na mapie i podpisy

Teraz, gdy już opanowali podział na sektory, zaczynają wypełniać każdy odpowiada zdjęciach. Jeśli gotowe wersje odzwierciedlać szczególne zadanie nie wystarczy, można zrobić rysunek własną rękę, nawet jeśli brak zdolności artysty. Po tym wszystkim, jakość obrazu nie ma znaczenia – najważniejsze jest to, co myśli i pragnie się w nim.

 • Sektor ten jest odpowiedzialny za zdrowie, oprócz swojej głównej zdjęcie, można narysować sylwetkę ciała piękne kobiety i podpisać ten obraz w następujący sposób: „Mam ciało bogini, czuję się świetnie”
 • Tam, gdzie obszar bogactwo, odpowiednie zdjęcia z samochodów, domów, biżuterię, banknoty itp Napis pod tym sektorze powinny odzwierciedlać fakt, że te pragnienia są osiągalne, na przykład: „Kupiłem nowe mieszkanie w …… .. (podać dowolną datę w dającej się przewidzieć przyszłości)”, „Otworzyłem konto w banku w ……. (Podać dużą ilość) „i tak dalej.
 • Sektor odpowiedzialny za karierę, ozdobić zdjęcia, które charakteryzują żądane zadanie. Jeśli chcesz wziąć w przyszłym stanowisku szefa, uzyskać żądaną jakość obrazu i podpisać „Jestem prezesem firmy …… (podać nazwę).” Pamiętaj, aby pisać konkretnych dat, kwot i nazwiska, bo tylko w ten sposób renderowania jest kompletna, a skarb mapa zacznie działać poprawnie.
 • W obszarze rodziny i pokrewieństwa, umieść obraz, który odpowiada twojej zrozumienia silną jednostką społeczeństwa. Odpowiadał rodzinne fotografie z archiwum swoich rodziców, zwłaszcza przedstawiających szczęśliwe chwile, a także zdjęcia swoich dzieci i małżonka. Albo spróbuj narysować obraz na temat: „Mamo, tato, ja – wielki, szczęśliwy, kochający rodziny”
 • W sektorze miłości i związkach, postawić piękną reprezentatywnego obrazu silnej połowy ludzkości i napisać coś takiego: „A człowieka z moich marzeń – męża kochającego i wiernego, wspaniałym ojcem i człowiekiem sukcesu”

Wszystko, co musisz zrobić mapę skarbów zgodnie z tą zasadą. Nie martw się, jeśli nie wszystkie sektory zostaną wypełnione, bo mają długi okres naprzód, i to na pewno będzie to miejsce dla nowych celów i pragnień, które zajmują miejsca lub wymienić te wizualizacje, które przychodzą prawdziwe, czy nie jest już aktualny.

Dodatkowe zalecenia

Eksperci zalecają rozpoczęcie procesu tworzenia mapy pragnień, kiedy księżyc jest w fazie wzrostu lub w czasie pełni księżyca. Mówi się, że to będzie miało szczególnie silną wizualizację. Hang takie osobiste kolaż powinny być w widocznym miejscu dla Ciebie. Jednak obcy źle wygląda, że ​​nie można dotknąć, ponieważ niszczą one pozytywny element swojego dzieła i można go utworzyć chaotyczne, „przestraszony” przepływ energii. Dlatego też, jeżeli okolica są ludzie, że skarb mapa postrzegane sceptyczny lub nawet ujemny, umieścić go w miejscu niedostępnym dla nich.

Najlepiej jest, jeśli ta wizualizacja będzie powiesić w sypialni, ponieważ nie jest to pierwszy obiekt, który można zobaczyć w rano, a ostatni widziałem cię przed snem. Dreamboard również nie powinien składać się z zagrożeniami, broni, negatywnych i ponurych scen. Po tym wszystkim, cel jej powstania musi być dobra, radości i miłości. Dlatego też nie jest miejsce tylko dla światła i jasnych obrazów.

Każda osoba ma swoje własne osobiste pragnienia i marzenia, ale czasami jest bardzo trudno wyrazić słowami lub wyraźnych zdjęć, a to jest to ulotne utrudniają ich realizację. Aby dowiedzieć się jak poprawnie formułować cele i sposoby ich osiągnięcia, a istnieje mapa skarb. Jest to metoda tworzenia własnej rzeczywistości, przyszłe życie programu, który używa siły swoich myśli będzie potężnym wiadomość do Wszechświata.

Ale nie zapominajcie, że tylko materiał składnikiem pragnienia nie jest przydatna. Według feng shui, osoba, która jest bogata w duchu, zasługuje bogactwo finansowe. Więc należy starać się twój skarb mapa było miejsce dla wartości i potrzeb duchowych. Innymi słowy, być godnym ich pragnienia dotarcia do nich, nie poddawaj się i nie może być zaspokojona.

load...