Traktujemy opryszczka poprawnie

Mrowienie. Spalanie. Pain. Tak zaczyna się rano z opryszczka na ustach, a jeszcze wczoraj nie było nic! Takie szkodliwe sytuacja może się zdarzyć każdemu z nas. Nie jest to zaskakujące, ponieważ wirus może żyć w komórkach nerwowych prawie każdy z nas 1 . Pęknięcie w naszym życiu i łzawienie wszystkie plany, opryszczka może „źle się zachowują na ustach” do tygodnia!

load...

Z takim problemem nikt nie będzie siedzieć bezczynnie. Szczególnie dlatego, że metody walki z nim od czasu wystąpienia opryszczki wynalazł dużo.
Można użyć środków ludowej, takie jak olej jodła, czosnek, alkohol … Ale co do zasady, są one albo zbyt agresywne lub niewystarczająco skuteczne. Piekący, na przykład, nie ma wpływu na wirusa opryszczki i jego aktywności, ale wypalenie uszkodzenia skóry i błon śluzowych, w ten sposób bardzo łatwo. Nie trzeba nasilenie opryszczka na ustach leczonych specjalnych leków przeciwwirusowych.
Nowoczesnych „farmacji” metod rozwiązywania problemów opryszczki głównie na podstawie acyklowir, jest również dobrze znane. Przede wszystkim dlatego, że wirus opryszczki zaczął się do nich 2 . Oznacza to, że w miarę upływu czasu, leczenie może stać się mniej skuteczne.

Pomoc w rozwiązywaniu problemów opryszczki jest pojawienie się nowych leków na wirusa, wirus opryszczki, że nie miał czasu na dostosowanie. W Polsce taki lek jest nowa cząsteczka generacji Erazaban dokozanolu. Produkt ten przyszedł do nas z Wielkiej Brytanii, która słynie z mgły i deszczu, znajduje się na manifestacji opryszczki. Ale wracając do samej cząsteczki dokozanolu. To sprawia, że ​​komórki powłokę nieprzepuszczalną dla wirusa, w wyniku czego opryszczka nie mogą przenikać do komórki. Wirus nie jest uzyskanie pożądanego, po prostu umiera.

W wyniku, lek sprzyja szybkiej 3 objawy odstawienia – swędzenie, pieczenie, bóle i sprawia, że opryszczka mniej widoczne przez zmniejszenie część schorzeń wirusowych, a na początku leczenia, w pierwszym lub drugim dniu choroby zapobiega tworzeniu się skorupy.

load...

Zatem Erazaban dokozanolu cząsteczka – nowa generacja nowoczesnych środków do leczenia problemu wiekowej – opryszczka na ustach. To może pomóc, aby szybko uporać z jego nieprzyjemnych objawów, dzięki czemu można utrzymać nieskazitelny wygląd!

Szarotki, przebiśnieg, białe tęczówki – tymi pięknymi posłańców wiosny porównaniu przetargu kobiecej skóry. Teraz żadne kaprysy pogody wiosennej nie pozostawia plam na swojej pięknej twarzy. Po zaawansowaną ochronę przed wirusem opryszczki – Erazaban cząsteczka dokozanolu!

1. Wirus opryszczki infekcji w praktyce dermatologii // Polski Medical Journal

2. Zasady leczenia opryszczki // polskiego Medical Journal

3. W porównaniu z placebo, na podstawie badania „skuteczności klinicznej kremu do stosowania miejscowego, zawierający 10% dokozanolu, w leczeniu opryszczki wargowej simplex. Wieloośrodkowe, randomizowane, kontrolowane placebo” Worki Stephen L., MD, członek Royal Canadian College of terapeutyczne i inne.

Istnieją przeciwwskazania, powinien zapoznać się z instrukcją obsługi. 

load...