Trądzik w okolicy pachwiny: Jak się ich pozbyć?

Zawartość:

Trądzik łonowe mogą być oznaką choroby dość nieprzyjemnych, które mogą być przenoszone drogą płciową. Oczywiście, wszelkie wysypki na genitaliach – powód do szukania pomocy lekarskiej. Lekarz zbada wysypki wizualnie, a także skierować podanie niezbędnych prób, aby postawić diagnozę i przepisać leczenie jak najwięcej szybciej.

load...

Warto zauważyć, że ropne wysypki w okolicy pachwiny mogą wskazywać na wirusa lub chorobą weneryczną.
Powrót do spisu treści

Choroby, które mogą powodować trądzik łonowe

Wszy łonowe. Jest to bardzo nieprzyjemna choroba, która prowokuje wszy łonowe. Nawet jeśli jesteś w 100% pewien, że nie masz wszy łonowe, to najlepiej sprawdza się, ponieważ są one bardzo łatwo złapać, niekoniecznie drogą płciową. Okres inkubacji jest wystarczająco długa – miesiąc po wprowadzeniu wszy to miejsce zaczyna swędzieć bardzo, z tego powodu, nie ma gniewu, istnieją duże miejsca w okolicy pachwiny. Głównym objawem zakażenia wszy jest silne swędzenie.

Opryszczka narządów płciowych. Do tej pory, choroba pojawia się w każdym trzecim. Opryszczka jest przenoszony przez kontakt seksualny. Znacząco zwiększa prawdopodobieństwo choroby, jeśli jeden z partnerów na ustach jest „zimna bańki”. Po 3-10 dniach po zakażeniu wpływ chrząstek, okazało się małe pryszcze, wypełnione klarownej cieczy, która powoduje pieczenie i swędzenie w okolicy pachwiny. Rzadziej pojawiają się bóle dolnej części pleców, przeciągając ból lub dyskomfort.

Trądzik, który pojawił się w związku z wirusem opryszczki, są wypełnione płynem i ostatecznie zaczynają pękać. Na miejscu trądziku są rany które leczą bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. Jeżeli dana osoba przynajmniej raz w życiu był chory wirusem opryszczki, wirus pozostaje w organizmie do końca życia, więc nie mogą być nawroty. Występowanie nawrotów jest całkowicie uzależniona od odporności człowieka. Sprowokować ich może ARI, ciąża, hipotermia, albo nawet zwykły stres.

load...

Mięczak zakaźny. Choroba jest infekcyjny, to jest spowodowane przez wirus ospy. Aby osoby zakażone chorobą, aby wystąpić kontakt ze skórą już schorowanym człowiekiem.

Okres inkubacji – 2 miesiące. Podczas okresu inkubacji, istnieją plamy na łono, jak i kobiety, a na zewnętrznej wargi sromowe. Typową cechą, która wyróżnia dane z konwencjonalnych trądzik – grudki gęsta, o gładkiej powierzchni i różowy. Zrobiła unpainful, jakby chciał mu wcisnąć trochę, zamiast ropy będą przydzielane zsiadłe masę.

Jeśli krosty w okolicy pachwiny, zostały spowodowane przez wirusy, są one bolesne i wypełnione żółtym ropą. Przyczyny trądziku mogą być bardzo różne: od słabej higieny i niewłaściwych powikłań po depilacji do zaburzenia równowagi hormonalnej.


Powrót do spisu treści

Jak szybko pozbyć się trądziku łonowe

Jeśli pryszcze były spowodowane mięczak zakaźny, opryszczka narządów płciowych lub wszy, trzeba szczególnego traktowania, które muszą wyznaczyć lekarza. Nie należy próbować usunąć pryszcze łonowe siebie, ponieważ może to doprowadzić do jeszcze gorszych konsekwencji.

Jeśli jest to trądzik, to w żaden sposób nie można ich wycisnąć. Miejsc intymnych jest bardzo wrażliwy podskórnej tkanki tłuszczowej, a kiedy próbują pozbyć się stanu zapalnego poprzez wytłaczanie może bardzo szybkie rozprzestrzenianie się infekcji i powikłań coraz które mogą nawet doprowadzić do śmierci. W niektórych przypadkach, po wciśnięciu zwykły pryszcze tworzy się ropnie i posocznica występuje.

Aby pozbyć się trądziku włosy łonowe, istnieje wiele bardzo proste i dostępne w każdym calu.

  • Jod balsam. Wykorzystanie jodu mogą być wykonane szybciej dojrzewać pryszcz, a ponadto jest dobrze dezynfekuje skórę. Zastosuj jodu potrzebnego lokalnie. W tym celu, doskonałe Lekker – specjalne znaczniki, które są pełne jodu. Można je nabyć w niemal każdej drogerii.
  • Aloe roślin. Oczyścić nożem kawałek liścia aloesu miazgi i zastosować go do pryszcz. Aloe najlepiej naprawić za pomocą „oddychający” plaster. Procedura ta jest podjęte na noc przez 3 dni. Aloes ma działanie przeciwzapalne i lecznicze działanie i osusza pimples łonowej.
  • Vishnevsky maści. Ta maść powinna być stosowana do trądziku i zamknąć to miejsce kawałek gazy. Procedura ta jest najlepiej wykonać w nocy każdego dnia.
  • Levomekol. Ta maść można kupić w aptece. To działanie przeciwzapalne i muszą być stosowane dwa razy dziennie.
  • Nadtlenek wodoru. Od trądziku może być zwalczany za pomocą zwykłej nadtlenku wodoru. Trądzik a teren wokół nich trzeba obsłużyć nadtlenek kilka razy dziennie.

Jeśli trądzik włosy łonowe zaczęły pojawiać się po depilacji, konieczne jest, aby zmienić metodę depilacji i postępuj higienę w trakcie procedury.

load...