Trądzik w intymnych miejscach. Dlaczego oni pochodzą?

Zawartość:

Niestety, ten sam problem jak trądzik na kameralnym miejscu, wielu z płci pięknej wiedzą z pierwszej ręki. Dzieje się tak pomimo kremów do depilacji, super ostre jak brzytwa jakości udogodnień dla higieny, naturalnego lnu. Nowoczesne kobiety wiedzą, jak dbać o siebie i swojego ciała, aby zapobiec wystąpieniu wielu poważnych chorób.

load...

Jednak mimo wszelkich wysiłków i środków ostrożności, w organizmie może nie być przestrzegane przez te nieprzyjemne objawy. A potem prawie wszystkie kobiety zaczynają panikować. Pewnie! Nauczyli się już dawno temu, że nikt nie objaw nie występuje, po prostu nigdy nie znika całkowicie. Więc nie czekaj, aż wszystko pójdzie sama. Przede wszystkim, trzeba zdiagnozować chorobę, a dopiero potem zacząć walczyć z nieprzyjemnymi konsekwencjami.

Dlatego w miejscach intymnych pryszcze

Ta niewielka, pozornie problem jak trądzik w kameralnym miejscu, może dać uczciwą fizyczne płciowy i emocjonalny dyskomfort. Wykształcenie może boleć i swędzenie. Ale nawet jeśli bezobjawowe, estetycznie niezdrowe skóra wygląda bardzo nieatrakcyjne. W rezultacie, dziewczynka zaczyna się zakończyć.

Należy od razu przypomnieć, że w każdym przypadku, w żadnym wypadku nie może samoleczenia. Diagnozowanie i przepisać leki mogą tylko dermatologów i ginekologów. Na trądzik na skórze może być objawem poważnej choroby zakaźnej, przenoszone drogą płciową. I to jest obarczona niepłodności, zapalenia, itp konsekwencje. Tak więc, jeśli masz do czynienia z tą chorobą, konieczne jest, aby zrozumieć, dlaczego on może być tylko ty. Najczęstszymi przyczynami są:

load...
  • Zaburzenia hormonalne w okresie dojrzewania, w czasie ciąży;
  • Wirusy, infekcje;
  • Zaniedbywanie higieny elementarnej, uszkodzenie skóry, etc.

Weźmy pod uwagę niektóre z nich w sposób bardziej szczegółowy.

Niewłaściwe usuwanie włosów i biednych jakości pościel

Trądzik w okolicy łonowej dotyczyła prawie każda kobieta, która usuwa roślinność z brzytwą, depilator, wosk. Mikropęknięcia i kawałki, które występują podczas używania noży są idealną pożywką dla bakterii. W tym przypadku zaleca się, aby zastąpić wyżej wymienionych narzędzi, kremy, depilacji laserowej lub inne nowoczesne udogodnienia mające do czynienia z niepożądanym owłosieniem.

Innym powodem – wrastające włosy. Przed zabiegiem, traktować skórę miękką złuszczający peeling. Pomoże pozbyć części rogatych, które są tylko i utrudniać normalne włosy rosną. Jednocześnie należy uważać, aby nie uszkodzić lub podrażnienie przyczyną.

Ważną rolę w tym przypadku odgrywanej przez bieliźnie. Po pierwsze, to nie powinno być zbyt szybka ty. Po drugie, kupić rzeczy wykonane z naturalnych materiałów. Syntetyczne może wyglądać piękniej, drogie i pretensjonalne, ale szkoda z niego bardzo zadowoleni.

Więc z tego powodu może mieć alergię. Plus, mocno trzymając się bielizny skóry nie oddychać, nie przegap powietrza i zakłóca normalnego termoobmenu. W rezultacie tak zwane „efektu cieplarnianego” w odzieży, to poty, a na korpusie pojawia podrażnienie i wysypka.

Choroby przenoszone drogą płciową, wirusy, infekcje

Wenus – bogini miłości. Został nazwany na jej cześć chorobami przenoszonymi podczas stosunku. I jak mówią, że nie można spać z obcymi, bez użycia prezerwatywy. Jak mówią lekarze, po pierwsze – słodki, ale dlatego, że – straszliwie bolesne.

Choroby, w których można zakłócić wysypkę w miejscach intymnych, mogą być następujące: Bartolini, otarcia, opryszczka narządów płciowych. W przypadku trądziku, można również podjąć brodawki narządów płciowych i brodawek, mięczak zakaźny, Fordyce granulek. W żadnym wypadku nie zwlekaj wizytę do lekarza. Nie trzeba będzie przejść pełne badanie, przechodzą badania (rozmaz krwi). I dopiero po tym będzie można dokonać dokładnej diagnozy. Niestety, wielu z płci pięknej czekają do ostatniego, aż zaczniesz pogarsza. I dopiero wtedy skonsultować specjalistów.

  • Bartholinitis

Bartoline – zapalenie gruczołu Bartholina usytuowany wewnątrz mniejszych warg sromowych i na ich podstawie. Nieprzestrzeganie higieny osobistej prowadzi do wnikania patogenów, takich jak Chlamydia, gonokoków, Trichomonas, oraz pojawienie się stanu zapalnego.

Pozornie wygląda to rodzaj edukacji jako śródskórne uszczelką, co powoduje swędzenie i ból. Niektóre płci pięknej wziąć go za nieszkodliwego pryszcz i zaczynają do siebie. Kobiety po wysłuchaniu „doświadczonych” ludzi (znajomi, sąsiedzi), zastosowano opatrunki z maścią przyswajalnego do obszarów problemowych, wszystkie typy otworzyć igły, itp

Działania te są niebezpieczne dla zdrowia, a maścią zawartość uszczelnienie może dostać się do krwiobiegu, co powoduje jej zakażenia. Leczenie powinno być podawany wyłącznie przez lekarza. Najczęściej w szpitalu w znieczuleniu miejscowym przeprowadzono autopsję i wyjmowanie ropą ropnia. Zazwyczaj wszystko odbywa się w szpitalu, więc nie trzeba się oderwać od pracy, szkoły, dzieci, małych zwierząt domowych, jak i męża.

  • Czyraczność

Czyraczność – krostkowa chorobą mieszków włosowych spowodowane przez Staphylococcus. Objawia się w postaci jednego lub kilku dużych zmian ropnych, najczęściej występują na pośladkach lub warg sromowych. Przyczyny tej choroby może służyć jako drobnych uszkodzeń skóry, które są bramą do coraz infekcje, niedobór witamin, trwałe wychłodzenia lub przegrzania.

Czyrak w jego rozwoju (od wschodów do wyginięcia) przechodzi przez trzy etapy: zapalenie, ropień, otwierania i uzdrawiania. Jeśli taka wysypka nie zniknie na własną rękę, należy zasięgnąć porady lekarza. Zapamiętaj raz na zawsze, samemu nie można wycisnąć pryszcz. W celu uniknięcia katastrofalne skutki wszystko ma specjalistę, który używa sterylnego sprzętu. W znieczuleniu miejscowym, chirurg otworzy ropień i usunąć jego zawartość, a następnie zastosować bandaż środkiem dezynfekującym. Podczas wielokrotnego sprowadza dodatek do leczenia mogą być antybiotyki.

  • Opryszczka narządów płciowych

Opryszczka narządów płciowych – inna natura zakaźną chorobą, której objawy są małe swędząca wysypka na skórze i błonach śluzowych narządów płciowych. Od chwili zakażenia i rozwoju choroby przechodzi od kilku dni do dwóch tygodni.

Tak więc, najpierw na ciele pojawiają się mniejsze wiele pęcherzyków, które powodują silne swędzenie i mrowienie. W przyszłości może to zwiększać temperaturę ciała, czując się gorzej. Leczenie opryszczki narządów płciowych jest podawany jako przeciwwirusowych maści. Należy zauważyć, że w tym przypadku, antybiotyki, nie są wymagane, ponieważ nie są ważne wirusami zakresie.

W przypadku opryszczki narządów płciowych charakteryzuje się częstymi nawrotami. Aby ich uniknąć, należy zrobić sobie i przeprowadzenia procedur, które zwiększają odporność organizmu. Dołącz do siłowni, pójść na spacer w weekend, jeść tylko zdrowe pokarmy bogate w witaminy, minerały.

  • Brodawczaka

Jak wskazano powyżej, być mylone z trądzikiem mogą znajdować się w miejscach intymnych i narządów brodawczaków, brodawek. Przyczyną choroby jest wirus brodawczaka ludzkiego. Najczęściej doświadcza tych guzów w miejscach cięć skórnych lub bielizny tarcia. W większości przypadków nie jest ograniczony do wszystkich brodawek. Z biegiem czasu, jeśli nie rozpocząć leczenie, nowe przyrosty zaczynają się pojawiać.

Choroba jest przenoszona poprzez kontakt seksualny i dzieląc ręcznik z pacjentem, poprzez sedes. Dlatego należy być ostrożnym podczas wizyty toalety w miejscach publicznych basenów. Nawiasem mówiąc, jeśli umieścić tę diagnozę, badanie powinno przejść przez wszystkich członków rodziny.

  • Mięczak zakaźny

Po stosunku płciowym może wystąpić zakażenie mięczak zakaźny. Jednocześnie przyczyna trądziku jest wirus. Zwykle nie jest odczuwany dyskomfort jednak trwałe uszkodzenie trądzik może przenosić się na inne części ciała, oraz zakażenia przenoszone przez kontaktowej. Obróbkę przeprowadza się w szpitalu lub w warunkach ambulatoryjnych (ciekłym azotem, kauteryzacji albo laserowe usuwanie).

Specyficzne cechy kobiety

Fordyce granulkach lub łojotokowe Torbiele powstają z gruczołów łojowych. Na szczęście to tylko defekt kosmetyczny, który nie jest zakaźny charakter i nie jest przesyłane do innych. Przyczyny tych „punktów”, nie zostały ujawnione do końca. Według jednej z wersji mogą być spowodowane wrodzonym nieprawidłowej lokalizacji gruczołów łojowych, które zbliżają się do powierzchni skóry. Przejawia się w postaci białych grudek, nieco podniesiony powyżej powierzchni skóry. Opcjonalnie, można usunąć w klinice z ciekłym azotem lub laser molekularny. Możliwe jest ponowne pojawienie się granulek.

Więc wiesz o najczęstszych przyczyn wysypki w intymnych miejscach. Najważniejsze, aby dowiedzieć się: nie jest lepiej samoleczenia. Jeśli jakichkolwiek niepokojących objawów należy skontaktować się z prenatalnej kliniki w miejscu zamieszkania lub w skórze i choroby weneryczne Dispensary. Tylko lekarz po przeprowadzeniu badania i przekazanie Państwu niezbędnych analiz może przepisać odpowiednie leczenie.

Aby temu zapobiec należy dokładnie przestrzegać zasad higieny osobistej, a także, aby pamiętać, że maszynka jest jednorazowy. I ponowne jej niedopuszczalności. Podczas stosunku, powinny być chronione. I nie bierz cudzych ręczników. I wtedy będzie piękne i zdrowe.

load...