Tradycyjny angielski styl we wnętrzu

Tradycyjny styl angielski we wnętrzu – kombinacja „smakach” z różnych epok, zwanych w naszym klasycznym czasu. Ten styl jest idealny do tworzenia przytulne, eleganckie i ponadczasowe trendy mody lotnych wnętrza domu, gdzie rodzina będzie mieszkać z średniego dochodu. Dla wielkich i wspaniałych podmiejskich willi i rezydencji na dużej powierzchni jest absolutnie nie nadaje, gdyż jest skromny i cichy dla nich. Najważniejsze cechy tego stylu to:

load...
  • Solid-kolorowe dywany we wnętrzach mieszkalnych i bogata w spektakularne wzory – w salonie.
  • Piecu opalanym drewnem z drewna wystrój lub wycięte z wapienia lub marmurowe kominki, a lustro znajduje się nad nimi w złoconych ramach.
  • Maksymalna naturalnego światła w połączeniu z żyrandolami kinkiety, lampy i lampy matowego podłogowych.
  • Zastosowanie w dekoracji i wykańczania różnych częściach wnętrza złocone, mosiądzu i kryształu.
  • Meble drewniane, ciemne odcienie – barwiony dąb lub mahoń z wygiętymi nogami.
  • Zastosowanie w konstrukcji draperii partycji Windows z ogonami i sznury z frędzlami, swags i klocków wkładek dla tych, którzy lubią siedzieć na parapecie.
  • Duża liczba kolorowych tkanin o skomplikowanej strukturze i bogatej fakturze – aksamit, chenille, adamaszek i skóry.
  • Zastosowanie w dekoracji parkiet mozaika wykonana z drewna lub wzorów na płytkach w kuchniach i korytarzach.

Score dla tego stylu?

Ten styl jest wyjątkowo nadaje się do ciebie, jeśli palić z pasji do antykwariatów i cieszyć się zabytkowe meble i wolą ciepło bogatej ciemnego drewna we wnętrzu. Jeśli jesteś właścicielem budowy minionej epoki i miss atmosferę i urok klasyki, angielski styl jest przeznaczony właśnie dla Ciebie i Twojego domu.

Jednakże, jeśli mieszka obecnie w nowoczesnym mieszkaniu, natomiast powietrze i światło, nie może znieść cętkowane tkaniny biust kolor i cokoły i listwy uważa niedopuszczalne powrotem do dawnych czasów, to w żaden sposób nie można wybrać styl do dekoracji ich siedlisk ,

Kolor paleta styl

Kolorystyka stylu angielskim składa się z ciepłych, głębokich i bogatych kolorach, które może wypełnić wnętrze domu komfort i wygodę. Za pokój z małą ilością światła dziennego doskonale nadaje kolor ciemno czerwonego wina, musztardy i ciemnozielone. Do oświetlenia wnętrza z pretensjami do konsystencji i doskonałym stanie zmieścić blade kolory – kość słoniowa, śmietanę i złoto.

load...

W czasach króla Jerzego (1714-1837) malował ściany tylko w jednym kolorze – może to być albo białe lub ciemniejsze odcienie. Na tym tle gładkiego drewniana rzeźba w granicach dekoracyjnych, listew przypodłogowych, drzwi były szczególnie widoczne i jasne. Wybór koloru jest często zależna od drugiej stronie świata, który wyszedł z okna pokoju. Ciepłe złote lub jasnoróżowe odcienie stosowane w obszarach północnych, błękit i zieleń żywy – na południu.

W epoce królowej Wiktorii (1837-1901) dominowały ciepłe odcienie terakoty. Najczęściej stosuje się trzy ściany karmelka zgodnie z jego podziału na trzy części: pierwsza poziom uznano, od dna do krawędzi konwencjonalnych części rozety podawane drugi segment ze ścian bocznych krawędzi fryzu, a trzecią od części krawędziowej fryzu do sufitu.

„Małe rzeczy” w stylu angielskim

Wnętrze kraju dom w stylu angielskim składa się głównie z dekoracji ścian. Ciężki tłoczone tapety, farby odważne kolory i boazerie spadnie nie mógł być bardziej pomocny. Należy jednak zawsze pamiętać, że ściany powinny być w harmonii z resztą wnętrza, ale nie być głównym dominuje w nim.

Wnętrze w stylu angielskim jest nie do pomyślenia bez teksturą podłogi z różnych wzorów i wzorów geometrycznych. Szczególnie istotne w tym stylu wnętrza będą dokładne i schludne dywany, na przykład bogate perski z ciemnym obramowaniem i lżejszej ornament w centrum. Nadaje się jako gęsty wzór kwiatowy w dekoracji dywanów, ale kolory w tym przypadku lepiej jest wybrać kremową śmietankę.

Czarne i białe kafelki w szachownicę to oprawa w stylu angielskim i jest szczególnie istotne w kuchniach, łazienkach i korytarzach. Innym doskonałym rozwiązaniem płci w duchu epoki wiktoriańskiej może być kolor podłogi z terakoty lub łupka.

Jednym z najważniejszych elementów w tworzeniu stylu angielskim jest wzorcem. Może być umieszczony pomiędzy szerokiej gamy kolorów i wzorów tkanin, takich jak tkaniny z paskami innego koloru będzie doskonałym towarzysz adamaszek z ornamenty dwa tony. Adamaszek, ze względu na efekt trójwymiarowy, zazwyczaj tylko materiał wyraziste, stworzyć kontrast matowych i błyszczące obszary draperii. Kurtyna lepiej wybrać aksamitu i szenili.

Dla stylizowany tradycyjnej Angielski wnętrza wariancie podstawowym włókienniczym może być materiał dwutonowy z szerokie paski na przemian z wąskich pasków koloru, który kontrastuje głównym. Mocno usztywniony styl tkaniny Paisley ( „ogórek”) bogaty cegła, odcienie złote, niebieskie i zielone nadać wnętrzu domy jakąś orientalną konotację, i przy pomocy kolorowych perkalu w kolorze odcienie szałwii, kremu i złota mogą być wydawane bledsze wnętrze.

load...