Tradycyjne metody leczenia hemoroidów

Zawartość:

Hemoroidy – Żylaki to nowotwór w obrębie miednicy i odbytnicy. Choroba ta jest jedną z najczęściej u osób dorosłych na świecie. Opracowane w wyniku zaburzeń krążenia z siedzącym trybem życia lub przy nadmiernym obciążeniu dolnej części kręgosłupa i narządów miednicy.

load...

Hemoroidy często występuje u kobiet w okresie ciąży i porodu. U mężczyzn, hemoroidy jest wynikiem prowadzenia niezdrowy życia i nadmiernej utraty wagi. Palenie tytoniu i spożywanie napojów alkoholowych pociąga za sobą zmniejszenie elastyczności naczyń krwionośnych, co powoduje żylaków, zakrzepów i hemoroidy.
Powrót do spisu treści

Trochę o chorobie

Oznaki i objawy tej choroby są bardzo nieprzyjemne i bolesne, a wiele cierpienia. Istnieją zewnętrzne i wewnętrzne hemoroidy. Na hemoroidy zewnętrzne spadła nisko w odbytnicy, bardzo często wystają z odbytu na zewnątrz, nieznośny ból i krwawienie. Zgodnie z tym, zaostrzenie choroby defekacji zapewnia ciągłe cierpienie i wszelkie ćwiczenia i tylko stymuluje ruchy stały dokuczliwy ból, krwawienie, gorączka i ogólne złe samopoczucie.

Przejawy hemoroidów wewnętrznych są podobne do zewnętrznej, a choroba ta jest skomplikowane ze względu na złożoność leczenia ze względu na niedostępność miejsc zapalnych i utworzone szczeliny. W oparciu o powyższe, staje się jasne, powagi choroby, aw szczególności jej wpływu na normalne funkcjonowanie organizmu pacjenta i jakość jego życia codziennego, która jest zaostrzenie hemoroidy jest pełen bólu i cierpienia. Jak poważna jest choroba i jakie zabiegi są dostępne?


Powrót do spisu treści

load...

Podstawowe zalecenia

Jakie są sposoby radzenia sobie z tą chorobą? Czy to możliwe, aby pozbyć się choroby lub przynajmniej zmniejszyć i zapobiec pogorszeniu? Czy istnieje sposób, aby traktować ludzi oznacza bez operacji? Tradycyjne metody mogą być bardziej skuteczne niż operacja usunięcia węzeł?

Tak więc, zanim zdecydujesz się na operację, zalecana przez lekarza, należy spróbować najsłynniejszy środków ludowej leczenia hemoroidów.

Najpierw musisz zrobić to regułę po każdej wizycie w toalecie, aby zmyć odbytu wodą z mydłem. Jednocześnie z tej procedury jest konieczne w celu ograniczenia mechanicznego spadła hemoroidy i stymulować mięśnie miednicy do ich wycofywania i zatrzymywania możliwe. Ćwiczenia te są bardzo skuteczne i użyteczne również bardzo skuteczne.

W uzupełnieniu do higieny osobistej, istnieje wiele prostych środków w celu zwalczania ludowe hemoroidy. Na ogół opierają się one na efekty zdrowotne różnych ziół i warzyw przy stosowaniu miejscowo. Prosty i bardzo skuteczny sposób – traktowane surowe ziemniaki. Gdy wewnętrzne hemoroidy ziemniaków z nożem wyciąć świecę i wstawiono na noc w odbyt. Gdy miejscowo przerywana węzły przemyto ziemniaki ze skórą wcierać tarką i Pasta ta jest nakładana na ból miejscach. Czas nie jest ograniczona, a szkoda taka procedura nie dostarczy.

Nawet najprostsze zabiegi zewnętrznych chcą pozostać w oleju rokitnika, który jest doskonałym antyseptyczne, wielki leczy pęknięcia, wysycha i zmniejsza obrzęk zapalnie stron. W odbytu przez kilka godzin jest włożona wacikiem zwilżonym w oleju rokitnika i rozmazany cały obszar zapalny.

Powrót do spisu treści

Nietypowe sposoby walki z chorobą

Wraz z łatwym sposobie łagodzenia objawów, są bardziej radykalne środki folk, aby pozbyć się hemoroidów. Nie można po prostu odrzucić ich skuteczności, ponieważ istnieją realne przypadki całkowitego wyleczenia nawet z zaawansowanych postaciach choroby, która dziś ma być traktowana jedynie interwencji chirurgicznej.

Co ciekawe ta metoda w celu łagodzenia bólu i zmniejszyć stan zapalny, jak lód świecami. Narzędzie to jest bardzo skomplikowane w konstrukcji, a jego skuteczność osiąga się bardzo bolesny sposób. Zamrażanie odpowiednie kawałki wielkości lodu w postaci świec odbytu. Najważniejsze jest to, aby zadbać o to, że lód nie był ostry i nie miał żadnych żetonów. Ponadto taki Świeca umieszczona w odbycie i trwa aż do całkowitego stopienia. Odczucia mogą być bardzo bolesne, ale metoda ta skutecznie usuwa obrzęki.

Najbardziej znanym z popularnych metod – leczenie czosnku w wannie. W tym celu usuwa kilka ząbków czosnku i drobno pokroić na kawałki. Kąpieli spłukiwania gorące kamienie pochodzą z piekarnika i ustanowić w wiadrze ocynkowanej. Top przelewa posiekany czosnek, czosnek poszedł dym z kamieniami, a pacjent siada na kuble gołą dupę. Steamy i tlące czosnek ma silne działanie. Procedura trwa około dwudziestu minut, aż ostygnie skały. To powtarza się kilka razy w tygodniu. Sporo z tych sesji, aby trwale zapomnieć o hemoroidy.
Powrót do spisu treści

Systemy zewnętrzne i wewnętrzne

Oprócz ekspozycji na zewnątrz zaleca się, aby podjąć wywary z ziół i warzyw, które mają łagodny środek przeczyszczający i stolca przerzedzenie efekt. Może to być sok z jarzębina, gotowane buraki, wywar z korzenia mniszka lekarskiego, liście mięty pieprzowej. Cóż, rdest plamisty od dawna stosowane w zaostrzeniach zmniejszyć krwawienie.

Nawet można spróbować kontrastujące wanny, która usunie ton narządów miednicy, poprawiają krążenie krwi i zapalenie żył wrócić do normy. Aby zacząć łaźnię parową Sitz: pół litra mleka gotowane cztery małe cebulki. Jelito jest wyczyszczone pierwszy lewatywę. I to powinno przejąć pojemności bulionem mleka z cebulą i parzona prawidłowo anus dymy.

Dalej – zimnej kąpieli. Kilka minut w dół odbytu w misce z zimną wodą, bardzo rozcieńczone nadmanganian potasu. Następnie nasmarować przepływ oleju rokitnika lub innej medycznej lub ziołowe maści kaszy, zawinięte w koc, położyć się i odpocząć przez co najmniej godzinę. Powtarzając te kontrastujące zabiegi codziennie co najmniej na tydzień, można znacznie ułatwić ich stan, a przynajmniej usunięcie najbardziej bolesnych objawów choroby.


Powrót do spisu treści

Kilka wskazówek

Nazwa choroby dawno temu stał się powszechnie znany w kraju. Jakieś kłopoty i uciążliwości zwane hemoroidy. Nie bez powodu nazywa się ból zęba hemoroidy odbytu. Ale chciałbym, aby szczególny nacisk na znanej frazy, że każda choroba jest łatwiej zapobiegać niż leczyć. A hemoroidy nie jest wyjątkiem w tym względzie. Cały coś i chcesz uniknąć stagnacji w organizmie. Gdy siedzący tryb życia jak najwięcej, aby w łatwy rozgrzewki ćwiczenia. Zalecane więcej niż spacer na świeżym powietrzu. Walking sam w sobie jest bardzo przydatna i zapobiega rozwojowi wielu chorób, a złożone lekkie ćwiczenia terapeutyczne nie trwa długo, ale poprawi krążenie krwi i dopływ gazu w naczyniach krwionośnych.

Głównym rada jest możliwe, aby wykluczyć stosowanie nikotyny i alkoholu, aby spróbować zapobiec występowaniu zaparć i długotrwałych stanach biegunkowych. Picie odpowiedniej ilości świeżych owoców i warzyw nawiąże prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego i normalizuje przepuszczalność jelit, co z kolei regulowania fotela. Mocna kawa i herbata również powoduje przypływ krwi do serca i miednicy, co jest bardzo negatywny wpływ na ogólny stan organizmu i układu krążenia jako całości. Co ważne, nie zapomnij truizm – nasze zdrowie jest w naszych rękach.

load...