Tracę na wadze lub drogiego wydanie „Star odchudzania” oczami trenera

Zawartość

Co to jest zdrowa dieta? Osobiście dla mnie – jest to program, który nie zatruwać życie tego człowieka i nie psuć zdrowie, aż osiągnie swój cel. W ostalnom- możliwych opcji. Jeden z moich klientów zaczął się schudnąć na diecie Swietłana Ahtarovoy. Oczywiście, zapytała, jak system jedzeniem i będzie to miało wpływ na wyniki sportowe i ogólny stan zdrowia. Będąc jeszcze trener fitness, a nie słownika modne diety, postanowiłem zebrać informacje o Svetlana. Cóż, pani w trzydziestym coś udało się stracić więcej niż połowę swojej masy w „przydatności i żywienia”, a nawet stała się bohaterką programów telewizyjnych. Tylko tutaj moc miała jakieś … zbyt dobrze, jak sądzę.

load...

[Powrót do spisu treści]

Teoria granic czasowych dla Ahtarovoy i zdrowego rozsądku

Nie retell diety, nie jest standardowym „nizkokaloriyka” na 1000-1200 kcal / dzień z białka zwierzęcego, a nawet niezbędne tłuszcze. Wszystko cokolwiek, ale kolejna gwiazda telewizji … nie jeść po 3pm. Jednak droga Swietłana – byłe gimnastyczki. A 90% ceny ex-sportowców są tak przyzwyczajeni do czczo przez pół dnia, to jest to, że nie są one niemal szkodliwe. Przeszkolony organizm oszczędza energię i nie głodny omdlenia u tych, którzy nie gimnastykę jako dziecko, nie zdarza. A teraz wróćmy na ziemię.

Osobiście słabo sobie wyobrazić, w jaki sposób kobiety do pracy z obowiązkami rodzinnymi, nie będąc oświeconym guru jest powtórzeniem. Nie kłamię, którą reprezentuję – potrzebę horoshenechko nalopatsya do tych trzech najbardziej. Co rzeczywiście, jak mój nieszczęsny klient. Garść orzechów, deklarowane jako przekąska na diecie Ahtarovoy okazało w pakiet i jedno jajko – trzy. Musiałem naprawić moje okulary, wypełnić strasznie elegancki wygląd i przekazać kobietom, że taka, mogę powiedzieć, że dieta poważnie zaszkodzić wyniki sportowe.

Jednak prawie doszło do skandalu. Powiedzmy, że to jak dobry program poranny otvesiki vesica, a nie jeść po 3, a jak straszne wagi postępy, jeśli jemy jak normalni ludzie, na lekki obiad 3 godziny przed snem. Specjalnie dla tych, którzy chcą się kłócić ze mną na temat skuteczności diety Ahtarovoy, przytoczyć dwa fakty:

load...
  • Dieta niskokaloryczna, czyli utrata wagi nie stało z powodu „nie jeść po trzy”, ale z powodu deficytu całkowitej ilości kalorii, które notowane nas pierwsza zasada termodynamiki, które, jak wiemy, nie da się nabrać;
  • Swietłana – silna kobieta, która schudła z fitnessem. Aktywność fizyczna „przyspiesza” metabolizm i powoduje, że organizm dosłownie dostać ostatnie rezerwy, żeby przetrwać. A co sądzisz pracujemy w salach bułeczki?

Przysłowiowy „obiad” o godzinie 15.00 – nie więcej niż chwilę osobistej adaptacji. Najwyraźniej Ahtarova, jak wielu ludzi, nie mógł, i tak przyszło do radykalnej kontrolować apetyt wieczorem. Jednakże, „lekarstwo” na wieczór każda dziewczyna jeść ją. Ja, na przykład, pracę w nocy, a po „wieczorem” – po prostu spać, a moim ulubionym przyjacielem, czując zew lodówce idzie tańczy w nocnym klubie. Zasadniczo, nie jeść po trzy niekoniecznie, a jeśli nie masz nawyku długotrwałe głodzenie, nie daje nic.

Ja jednak nasuwa się pytanie, dlaczego szanowany dziennikarze kanału telewizyjnego „NTV” nie przeszkadza, aby zadzwonić do programu Ahtarovoy dietetyka, który wyjaśnia to truizm do milionów widzów. A fakt, że niedoświadczony młodzieżowe myślę cały trik w tych samych godzinach i tam.

[Powrót do spisu treści]

Jaka waga dzisiaj dla nas?

Niestety, nasze kobiety nie są obce masochizmu. Dlatego nie iść do wielu ciekawych głównej „sybarite” Elena Stoyanova, ale każda japońska dieta wręcz rozwijać. Dieta dla większości – synonimem cierpienia oczyszcza duszę. A jednak, łuski wykazują mniejszą wagę, jeżeli 12-18 godzin, aby powstrzymać się od jedzenia. Chodzi o to, wie pan, w „żużel”, tak teraz modne zadzwonić zawartość naszych jelitach. Jeśli wieczorem „żużel”, aby umieścić w specjalnej ceramiki sanitarnej, waga rano będzie znacznie mniej niż wczoraj. Oczywiście?

Nawiasem mówiąc, to rano waga nie ma nic wspólnego z tym, jak dużo tłuszczu zostały spalone. Po tym wszystkim, prawdziwe dynamiki odchudzania monitorowano albo przy zmianach harmonogram w masie, albo przez ważenie raz w miesiącu, na początku cyklu miesiączkowego, czyli od końca miesiąca.

Profesor PI Pshendin między innymi odkryciami, wniosła istotny wkład do nauki diety i utrata masy ciała – to „ukarać” dziewczęta ważyć się tylko raz w miesiącu, tego samego dnia. Po tym wszystkim, wahania wagi nie zależą od ogólnej sprawności elektrycznej, lecz z, powiedzmy, liczba produktów jeść wczoraj, a ile herbatę można pić i ile wody jest „zatrzymany” z powodu naturalnych przyczyn hormonalnych.

Staraj się jeść 2 kg ogórków (około 360 kcal) i 100 g wieprzowiny (około 325 kcal) i stawać na wadze po pierwszym, i drugim. Nie wynika, że ​​jest konieczne zmniejszenie masy ciała do jedzenia wieprzowiny? Oczywiście, że nie. Skuteczność diety nie zależy od tego, czy z powodzeniem mecz w przestrzeni i czasie ważenia i idzie do toalety, a na ile i czego zwykle jedzą. Więc jeśli uda się spożywać 5 dań normalne w okresie czasu od śniadania do godziny 15.00, może trochę łatwiej rozprowadzić posiłek na czas i ustawić tryb zasilania, co jest nie do przeciążenia przewodu pokarmowego i trzustki?

Jednak po raz kolejny, jeśli drugi wybór nie jest po prostu człowiekiem, a disco jako sposób uniknięcia wycieczki do lodówki, on nie szanuje, niech też nie je po trzech, chociaż. Główną rzeczą, która pozwoliła mu ukończyć gastroenterologa. Ja jakoś wciąż nie pozwalają.

load...