Towary dla produkcji mydła: podstawą do produkcji mydeł, naturalnych kolorach i smakach

Tam oczekiwany czas zakupu pierwszego zestawu dla początkującego mydła kotła. Ile kosztują te wszystkie narzędzia, naczynia, surowców i innych.

Podstawa mydlana

W zależności od kraju pochodzenia na podstawie cen mydła znajdują się w granicach od 185 do 250 rubli za 1 kilogram. Opakowanie mydła zwykle, lub dokładnie 500 gramów, 1 kilogram, lub kawałki różnych masach, ale nie różni się zbytnio od tych, które już wyraziły figury.

load...

Formy do mydła

W zależności od materiału – tworzywa sztucznego lub silikonu – cenę formy zawiera się w zakresie od 55 do 700 rb. Dla 55-70 rubli zazwyczaj przejść zwykłe formy plastyczne. Nieco droższe niż chodzenie płaskich form silikonowych. W ciągu 25-350 rubli są nieporęczne formy z tworzyw sztucznych. Bliżej 600-700 rubli umieszczone pleśń silikonowy do mydła. Na początku mydlanych praktyk gotowania nie kupić wiele form. Lepsze przybierać różne formy (plastik, silikon, objętość, płaska, etc.).

Naczynia do mydła podejmowania

Jest to konieczne, aby kupić okularów ze szkła odpornego na temperaturę. Tylko lepiej wziąć co najmniej 2 – do małych i średnich ilościach. Oprócz konieczności zakupu okularów, szkła mieszając pręt. Różdżki lepiej jest wziąć 5-7, ponieważ jest dość krucha elementem. Możesz też kupić jednocześnie kilka patyczków kosmetycznych. Znajdują się one na jednym końcu łyżką przez łyżką ten poręczny oczyścić pozostałości mydła.

Smaki

Aromat można stosować jako środki zapachowe i olejków eterycznych. Zapachy można kupić średnio 65-80 rubli za 10 ml. Olejki eteryczne mają różne ceny. Najtańsza startu od 30 rubli. Oleje Drogie są już 700-800 rubli za butelkę 10-15 ml.

load...

Barwniki

Barwniki zasadowe to zestaw standardowych kolorów – żółty, pomarańczowy, czerwony, purpurowy, zielony, niebieski, fioletowy, brązowy. Najczęściej, to płynne barwniki spożywcze. W przejrzystej bazie mydła mają jasne kolory, a biała baza mydlana tone nabywać delikatne. Zazwyczaj banchki objętość barwnika 10-15 ml są 29-35 rubli. W zestawie barwników otrzymanych nieco tańszy.

Oleje bazowe

Olej bazowy jest dodany do mydła specjalne właściwości kosmetyczne. Na przykład, przy użyciu mydła olej z kiełków pszenicy można nadać właściwości przeciwzapalne, a olej rycynowy w składzie mydła nadaje się do skóry twarzy, więc lepiej jest używać mydła do prania. Baza cena ropy zależy od źródła wydobycia ropy naftowej. Granice bazowego kosztu ropy wynosi od 50 do 400 rubli za 100 ml oleju.

Opakowanie

Do pakowania gotowego mydła najlepiej używać folią spożywczą. Drugi pakiet może być dowolny – piękne pudełka, torby, kosze, torby dar. Średnio koszt opakowania do mydła wynosi od 2 do 200 rubli. 2-3 rubli można kupić papierową torbę, ale za 200 rubli – koszu z taśmą, miękkim wypełnieniem i wstążkami prezent.

Przydatne wskazówki dotyczące zakupów:

  1. Zanim kupisz, sprawdź u znajomych, krewnych i znajomych – każdy zainteresowany mydłem lub może ktoś chciałby spróbować się w produkcji mydła. Kupić wszystko, czego potrzeba do produkcji mydła, dzieląc wszystkie koszty z partnerem w pracach o wiele łatwiejsze.
  2. Spacer w witrynach sklepów, które oferują produkty do produkcji mydła. Zlokalizuj najbliższy do domu i odwiedzić go, aby mieć pomysł, co są te lub inne materiały i narzędzia.
  3. Wśród ocenianych stron, wybrać najbardziej odpowiednie warunki sprzedaży sklepu.
  4. Dokonać kolejnego zakupu, spróbuj zamówić produkty do produkcji mydła w nowych sklepów. Czasami można znaleźć wiele nowych rzeczy w ten sposób.
  5. Spróbuj odwiedzić wystawę robótek. Na takich imprezach często można dostać przyzwoity zniżki na produkty w mydle, zapoznania się z nowymi sklepami, aby dowiedzieć się o nowych produktach, a co najważniejsze, do udziału w kursach mistrzowskich na mydło. W większości przypadków, warsztaty są darmowe, ale czasami są też płatne wersje (300-500 rubli).
  6. Spójrz na warsztaty w Internecie. Dzięki nim można dowiedzieć się o ciekawych technik w produkcji mydła, uczyć się ciekawych pomysłów, a następnie stworzyć coś własnego.
  7. Ponieważ rozwój podstawowych materiałów i narzędzi, należy przejść do bardziej złożonych i nowych gatunków (od form płaskich na mydło luzem, od prostych barwników – z brokatu i cekinów, etc.).

load...