Towary dla odchudzania, oficjalnie uznane bezużyteczne

Zawartość

Konieczne jest, aby przeczytać, powiedzmy, o zwykłej rzodkiewka, i upewnić się, że jest – najlepiej kupić do utraty wagi. A co mało kalorii, jest tani, smak jest przyjemny, brzuszków, a większość ludzi podobne. To po prostu nikt nie będzie jeść rzodkiew do utraty wagi. I jeden grejpfrut, too. Tymczasem warto rzodkiewki grejpfruta lub „light up” w dowolnych popularnych programów telewizyjnych lub jakiekolwiek powszechne sieci społeczne artykule, liczba osób, które chcą kupić i jeść tylko zwiększa. Szkolenia i wyposażenia do nich. Znany dziewczynka fitness będzie zamieścić zdjęcie różowej mini stepper? Wszystkie silniki krokowe, nawet jeśli, na przykład, prowadzi się przez 10 km w 50 minut, a krokowych nas obiektywnie „zbyt małych”. Poniższa lista – nie z powodu złych towarów i produktów. Po prostu zrób to, by tak rzec, przecenienia. Ale amerykański i europejski wymiar sprawiedliwości stawia punktów powyżej litery „E” i wskazuje, kto jest poważny fib w reklamie ich „pohudaek”.

load...

[Powrót do spisu treści]

Suplementy hCG

HCG – hormon, który organizm wytwarza zdrowych kobiet w okresie ciąży. Około 100 lat omawianie jego „korzyści”, aby zmniejszyć ciężar, ale pokazanie, że hCG wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej ma nikogo udało. Ale US FDA zakazała kropelek z hCG, wraz z wyjaśnieniem jej decyzji „niskokalorycznej diety z tego Bud tworzy wiele sytuacji z zagrożeniem dla życia, przyczynia się do zaburzeń rytmu serca i zaburzeń odżywiania.”

[Powrót do spisu treści]

Sensa

Poroshochek składa się z nierozpuszczalnego silikonu, fosforan wapnia i maltodekstryny. Według producenta, powinien „pokonać swój apetyt.” Baseballowy, bije, ale może również być masowo zaczynają jeść piasek i opilochki zbyt nikła kalorii i doskonały efekt napełniania. BAA uznane za niebezpieczne dla zdrowia układu trawiennego i wywołuje zaburzenia odżywiania.

load...

[Powrót do spisu treści]

Acai jagody

Oni po prostu jakoś nic złego – zdrowe tłuszcze, węglowodany, witaminy i minerały, antyoksydanty. Wszystko to jest bardzo fajne, ale nie jest to konieczne do określenia w ogłoszeniu, że składniki mieszaniny z absolutnie każdego, nieuchronnie tracą reklamy wagi przy 20 kg.

[Powrót do spisu treści]

Hoodia Gordonii

Legendarny kaktus odchudzanie … generalnie nie ma wpływu na apetyt. Niezależne testy przeprowadzone przez US Federal Trade Commission wykazały, że efekt zmniejszenia apetytu i „obsługuje żadnej diety”, która obiecuje klientom tabletochek jest niespecyficzne, a przejawia się nie u wszystkich ludzi.

[Powrót do spisu treści]

Activia Jogurt

„Klinicznie udowodniono” w trudnym zadaniu oczyszczanie organizmu i normalizacji układu pokarmowego, jak się okazuje, nie jest to udowodnione. Co więcej, nigdzie, ale w naszym kraju, nie będzie widać reklamę ze słowami na temat tej bardzo skuteczności klinicznej. Wspomniany FTC nawet służył za mlekowego zastrzeżeniu supercorporation dla nieuczciwej reklamy.

[Powrót do spisu treści]

Reebok Łatwy Tone

W 2016 roku jeden z amerykańskich sądach przyznano odszkodowanie na rzecz klientów w wysokości $ 25 mln na działanie klasy, w których wymóg główny był … tak, refundacja dla krossovochki, że nie jest tak dobrze uformowanych w dupę, jako ćwiczenie w normalnych butach sportowych.

[Powrót do spisu treści]

Skechers buty niewidoczne treningu

Munbuty, pikowane i trampki na spacer, który rzekomo pomaga wzmocnić mięśnie brzucha, pośladki i nogi się pod dokładnie tym samym kolorze jak Reebok, ale już w 2017 roku. Oczywiste jest, że w Stanach Zjednoczonych – kraju uroczystości bojowej prawoznawstwa, ale przykro, bez względu na to, co myśli nie są przewody?

[Powrót do spisu treści]

Vibram Five Fingers

W reklamie, te klapki zostały wymienione … wszystkie trendy w ostatnich latach – od naturalnego do uruchomienia tzw starożytną praktykę ludzkiego. Cóż, przynajmniej nie powiedzieć, że „pięć palców” może być doskonałym i bez problemów Paleo diet i być ogólnie najszybszy na mama sąsiedztwa. Ogólnie rzecz biorąc, „pięć palców” pozwała również nehily ilość niejasnych i nierealnych obietnic.

[Powrót do spisu treści]

Fortrans odchudzające

Wiadomości z Europy – Fortrans jednak, aby nie stracić na wadze i zmusić oczyszczenia jelita wcześniejszej chirurgii jamy brzusznej, i tylko dla niego. Lek, który powoduje biegunkę huragan, nawiasem mówiąc, można kupić w aptece bez recepty tylko w naszym pięknym kraju. Ale, aby schudnąć, aby zrobić to po prostu nie warto.

[Powrót do spisu treści]

Poduszki z gryki słomy

Z pewnością pachną lepiej niż tradycyjne poduszki z syntetycznej holofayberom środku, ale znacznie poprawić jakość snu przez ich stosowania nie trzeba czekać.

[Powrót do spisu treści]

Koktajle „Slim Fast”

Możliwe jest dodawanie, jak inne podobne. „Slim” pozwany za to, co obiecują, aby ich użytkownicy utraty wagi o 2 kg tygodniowo, większość nowoczesnych źródeł medycznych – zbyt chłodne. Ogólnie rzecz biorąc, stosowanie specjalnych koktajli stamtąd – dobrze, można przygotowywać własne posiłki w tej samej ilości kalorii, a nawet jeść, nie pić coś różowo.

[Powrót do spisu treści]

Płatki Fitness i Kelloggs Frost

I obaj zawierają cukier. Tak, oczywiście, nie jest również dodane włókna, ale nie ma włókien, wybaczcie, nie jest w stanie „zabić” efekty dobrej zwykłego cukru starej bieli. To zdecydowanie nie jest trucizną, a nie produktem zdrowej diety dla utraty wagi.

[Powrót do spisu treści]

Krem „Nivea My Silhouette”

Każdy pamięta wesoły obietnicy o utracie prawie rozmiaru odzieży z prostego smugi na krem. Więc pierwszy pozew w Stanach Zjednoczonych w tej sprawie został spełniony w 2016 roku. Nie jest zaskakujące, że krem ​​jest stopniowo znikają z półek. I tak, w USA Sprawiedliwości orzekł, że produkt w swoim składzie nie może dać taki efekt.

[Powrót do spisu treści]

Wkładki-detox odchudzanie

Podobno wynaleziony przez niemieckiego lekarza, pull „toksyny” z organizmu, tak jak idziemy. Faktem jest, że urządzenie nie jest w rzeczywistości uzyskania efektu podobnego nie. Jak to zostało ustalone przez sąd w postępowaniu w sprawie wniosku grupy nabywców. W Stanach Zjednoczonych, wkładka zakazane reklamy ze słowa „dieta”, teraz są sprzedawane jako „uzdrawianie” wkładka.

W artykule jest to, że, biorąc pod uwagę produkty, w odniesieniu do których przeprowadzono postępowanie sądowe lub administracyjne, oraz w odniesieniu do których rząd zajmuje twarde stanowisko „, nie są one do utraty wagi.” Jednak lista może być rozszerzone i uzupełnione, bo prawie codziennie jest coś w ofercie, która obiecuje nam harmonię bez wysiłku, a koszty robocizny.

load...