Towary dla dzieci

Wśród większości produktów dla dzieci jest najbardziej podstawowym wózek, który stwarza sprzyjające warunki nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców. Wszystkie obecne modele są podzielone na dwie główne kategorie, to opcja dla niemowląt i spacerowiczów. Opcje dla noworodków – kołysce przeznaczony dla najmłodszych dzieci, to jest dziecko będzie czuć się komfortowo i chronione przed niskimi temperaturami w zimie. Zaplecze rekreacyjne są wykorzystywane przede wszystkim dla starszych dzieci, gdzie jest to możliwe, aby pochylić oparcie wózek, który można ustawić w różnych pozycjach.

load...

Wózki pozwalają łączyć opcje przyjemności i kołysek, to transformatory, jak dwa w jednym i trzy w jednym. W tych modelach konstrukcja ramy, która pozwala na zainstalowanie różnych modułów wielofunkcyjnych, w tym kołyskę i siedzeń samochodowych dla dzieci, które mogą być wykorzystane dla niemowląt od urodzenia do 36 kg wagi osiągnąć. Maksymalny wiek dziecka podczas korzystania z fotela ma 12 lat.

Główną funkcją fotelika samochodowego dla dzieci jest do zapewnienia poziomu bezpieczeństwa, który jest zaopatrzony nie tylko w wyniku wypadku, jak również w przypadku gwałtownego manewru hamowania albo manifestacji. Siedzisko pozwala dziecku, aby zapewnić najwyższy poziom komfortu podczas podróży. Według klasyfikacji międzynarodowej, są one podzielone na grupy. Ta grupa 0, zero plus, pierwszy, drugi i trzeci, każdy przeznaczony dla konkretnej wagi i wieku dziecka.

Wszystkie modele mają możliwość dwóch metod ustalania samochód, to jest za pomocą specjalnego systemu Isofix lub przy wykorzystaniu standardowych pasów samochodowych.

load...

Najciekawsze i unikatowe modele projektowe Joie foteliki samochodowe, które są uniwersalne i pozwalają dziecku podróżować z najwyższego poziomu komfortu. Wszystkie pasy pięciopunktowy siedzeń i można łatwo regulować, a siedzenia nie muszą być usuwane. Cała konstrukcja jest przeznaczona dla siły, tak zbudowanej ramki wykonana jest ze stali bardzo wysokiej wytrzymałości i światło, które nie podlegają odkształceniom. Myje oparcia prowadzi się w dwóch położeniach.

Dla noworodka, specjalna wkładka Superior. Wszystkie pokrywy tkaniny są łatwo usuwane w pralce. Aby przenieść dziecko ma specjalny uchwyt do przenoszenia. Do głowy i szyjnego kręgosłupa dziecka, specjalne wkładki.

Wiele modeli może być zainstalowany na wózki Jetem, posiada unikalny design, solidne ramy i ulepszony system tłumienia. Napęd na wszystkie koła w wielu modelach są łatwo ustalony i wykonany nadmuchiwane.

Warto zauważyć, że wszystkie foteliki są łatwe do zainstalowania na podwoziu wagonów, ze specjalnego adaptera może być używany, co pozwala na łatwy i wygodny montaż na każdym rodzaju podwozia.

load...