Towar z USA i Chin

Obecnie wielkie odległości nie są już przeszkodą nie do pokonania na drodze tych, którzy chcą do zakupu towarów ze Stanów Zjednoczonych, Chin i Europy: swego rodzaju „pomost” pomiędzy produktem a konsumentem stał specjalne usługi online. Jedna z nich zostanie omówiona w tym artykule.

load...

– Jest miejscem, gdzie mieszkańcy Polski i krajów WNP mogą znaleźć i produkty celu Taobao, eBay, Amazon i AliExpress – cztery największe targowiska na świecie.

Dlaczego go używać?

Pierwszą zaletą usługi – wygodne wyszukiwanie wszystkich witryn. Procedura jest następująca: należy wpisać nazwę produktu lub słowo kluczowe do niego, a następnie kliknij kartę platformy, na której planujemy zamówić tę czy inną rzecz.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że po lewej stronie jest system filtrów w różnych miejscach, to będzie inna. Rozważmy sytuację na przykład eBay. Tutaj jest zarówno nowe produkty i b / r, co oznacza, że ​​filtrowanie rozważy możliwości wyświetlania kategorii towarów obecnych na wybranym obszarze. Po prostu, jeśli istnieje podział na eBay w kategorii, są powielane na.

Każdy zainteresowany produktów Trend prostej drodze do głównej strony serwisu: pojawiła się informacja o „gorący” i oferuje jednostki z produktami powiązanymi.

load...

Innym użytecznym „trick” – jest to „zdolność” do identyfikacji kopiowania i wklejania linków do przedmiotów wykonanych ze strony sprzedającego. „Inteligentne” Usługi „wie” link i wykonać wszystko w jego interfejsie.

Inną ważną zaletą usługi – przemyślany użyteczność, intuicyjny interfejs. Dodatkowo plusem w karmie jest zbudowany translatora , tak aby nauczyć się chińskiego prostu nie mają.

Jak obliczyć koszty wysyłki? Witryna ma specjalny kalkulator ze szczegółowymi wyjaśnieniami, co się dzieje.

Zamieszanie z wielkością też powinien powstać, ponieważ jest jasne buty tabeli korespondencji i rozmiary odzieży.

Procedura Zamówienie sam w sobie jest bardzo proste i łatwe nawet dla początkujących. Jak dla aktywnych klientów, z pewnością docenią możliwość przedstawienia swojego adresu dostawy w specjalnym profilu, aby następnie włóż je w formularzu zamówienia w jednym kliknięciem. Format międzynarodowy wprowadzonego systemu adresowania przekształca się automatycznie.

To rozgrzewa duszę i fakt, że informacje na temat usług dodatkowych jest dostarczany bezpośrednio w procesie realizacji transakcji, w tej samej cenie i pojawiają się natychmiast.

Trzeba powiedzieć o opcjach oszczędzania i metod płatności. Razem 13 sposoby, w tym, że jest alternatywą dla zwykłych kart kredytowych (Yandex WebMoney Qiwi itd). Problemy pojawiają się z płatności. Ważne jest, aby klient nie zobowiązuje się do korzystania z usług własnych magazynach. Jeśli zdolność do dostarczenia towaru bezpośrednio do kupującego będzie z pewnością poinformuje o tym użytkownika.

Braki

Nie bez łyżką wada. Z kilku powodów czasowo transportowane towary z Europy, a tam jest limit 30 kg na masę zamówień. Jest 3-5 dni opóźnienia w otrzymaniu tropi liczbę po wysyłać.

Sprzężenie zwrotne

Mamy własną grupę VKontakte (vk.com/mangomag~~dobj), można podzielić się wrażeniami z eksploatacji. Z zadowoleniem przyjmuje konstruktywną krytykę i sugestie dotyczące poprawy usług.

Werdykt

– Przydatny usług, co znacznie upraszcza proces zakupu towarów przez Internet. On może odwołać się zarówno do początkujących w zagranicznych zakupów online, jak i doświadczonych miłośników zakupów.

load...