Tour of Italy. Zbieramy walizkę!

Zawartość:

Więc on przyszedł długo oczekiwany urlop! Czekałeś na to przez kilka długich miesięcy, uprzedzając ciepłe słońce i miękkie, delikatny piasek pod stopami. Wreszcie można odpocząć i nie myśleć o znienawidzonego budzika rano, a ruch na drogach. Wakacje, czas odpoczynku i przyjemności – i to bardzo blisko!

load...

Wymagane an_0

Więc trzeba podróżować we Włoszech 2 tygodnie Co zabrać? Oczywiście, rzecz, która natychmiast należy umieścić w torbie podróżnej – Paszport, gotówka lub karta Euro Bank, za pomocą których można wypłacić pieniądze z bankomatu. Wskazane jest, aby podjąć zarówno w przypadku, gdy nie ma wystarczającej ilości gotówki, więc może się zdarzyć! W przypadku zakupu biletów za pośrednictwem Internetu, to nie martw się o nic, po prostu trzeba przyjść z paszportem do recepcji i zameldowanie. A jeśli jeszcze bilety w kasie, muszą także natychmiast umieścić w torebce, tak aby nie zapomnieć.


Zadbaj o swoje zdrowie

Dla osób z wadami wzroku może polecić, aby zaopatrzyć się w nowe soczewki kontaktowe i specjalne rozwiązania opakowań o pojemności 100 ml. Jeśli kwota jest wyższa, do kontroli celnej użytkownik zostanie poproszony, aby usunąć pojemnik z worka i nie wolno zabrać ze sobą na pokład samolotu. Zastanów się gdzie można zapakować bagaż, aby nie spieszyć się w ostatniej chwili na zakupy w poszukiwaniu odpowiedniej torby podróżnej lub walizce.

Oczywiście, niczego nie stanowi problemu kupić w sklepie przyjazdu, jeśli zapomnisz coś na zgrupowaniu. Więc nie rób z tego tragedii. Ale należy zadbać wcześniej o pewnych rzeczach. Na przykład, kupić wygodne buty, jeśli masz dużo chodzić.

load...

Na wycieczkę należy zawsze być apteczka z minimalnym zestawem podstawowych leków. Wiele osób całkowicie zapomnieć o tym i bardzo przykro na później, kiedy droga nagle złapał ból głowy lub żołądka. Dlatego analgin, tsitramon i mezim będzie wam bezbłędnie. Także to nie boli, aby zaopatrzyć się w tynkach i zielonej farby, węgiel aktywowany, a niektóre przeziębienie. Twój bagaż będzie waga nie jest dużo, ale żeby pomóc w puszce awaryjnego.

Jak zachować pamięć o odbieranych wrażeń?

W podróż do Włoch jest bardzo poręczny rozmówki. Poczujesz się o wiele bardziej komfortowe, jeśli niektóre podstawowe zwroty będą w stanie mówić w języku włoskim. Taka książka wyrażenie można kupić w dowolnej księgarni, a jeśli masz smartfona lub inny przydatny gadżet, nie można przesłać Wielki słownik i zwrotów włosko-polska w języku włoskim.

Włochy – cudowny kraj, a większość turystów tam nie tylko na wakacje na plaży, ale także do zapoznania się z jego atrakcji. Dlatego pożądane jest, aby wcześniej kupić przewodnik opisujący wszystkie najsłynniejsze miejsca i wydarzenia, które można odwiedzić podczas wakacji. Zazwyczaj prowadnice zawierają także wiele przydatnych informacji odnoszących się do tradycji narodowych, adresy banków i hoteli, telefonów alarmowych. Ponadto, nie można się obejść bez aparatu, bo pojechać do Włoch i przynieść z powrotem, ale doskonałe samopoczucie i pamiątki także zdjęć dowody swojej podróży – jest niewybaczalne! Ten kraj jest warta pamięci wizytą przechowywane w rodzinnym albumie fotograficznym.

Podróżując samochodem we Włoszech

Jeśli chcesz, aby podróż do Włoch samochodem Co zabrać ze sobą jest numerem jeden problem. Na tej podróży, głównego partnera i swojego przyjaciela – Urządzenie, które niekoniecznie muszą być właściwie załatwione. W związku z tym, że samochód musi być w pełni funkcjonalna. Jeden nie może liczyć w tej kwestii na „może”, to nie jest poważnym podejściem. Pre-odwiedzić Autotechcenter i upewnić się, że samochód jest w porządku.

Ponadto, warto trzymać w bagażniku koło zapasowe oraz zestaw do naprawy opon i można je kupić w każdym sklepie auto. W przypadku benzyny, tankowanie jest wszędzie, ale to będzie bardzo rozsądne z twojej strony do podjęcia na drodze z kilkoma puszkami benzyna, kto wie co!

Teraz trudno jest znaleźć kierowcę, który nie korzysta z nawigatora. Ale jeśli droga ma być w nieznanym terytorium, na pytanie, do podjęcia lub nie podjęcia nawigatora, nie jest konieczne. Weźmy, na pewno! I to nie zaszkodzi zrobić papierową wersję map obszaru,. Asystentów technicznych, oczywiście, bardzo pomocne, ale nawet stare dobre karty będzie pod ręką.

I, oczywiście, weź ze sobą prawo jazdy, a to będzie bardzo frustrujące, jeśli po przejechaniu dobrą odległość od domu, znajdziesz ich braku; Takie przypadki mają pecha podróżnych.

Jak widać, na podróż do Włoch trzeba dokładniej przygotować, niż, powiedzmy, podróż do popularnych wśród polskich Egipcie czy Turcji. Opowieść o tym, co zabrać ze sobą na wycieczkę do Egiptu, Turcji i innych ciepłych krajów – to już inna historia.

load...