Torebki. Moda Torebki zima 2017- 2018 sezon.

Torby dla kobiet jest zarówno akcesoria i praktyczny. Powinna ona harmonijnie uzupełniać decyzji styl ogólny obraz i wykonywać doskonale włożyła obowiązków, w zależności od konkretnej sytuacji, czy to zakupy, spotkanie biznesowe, na koncert lub imprezę. Metrów przygotował wygląd i styl Torebki, 2010 2017 na każdą okazję i smaku.

load...

Torebki Zima 2010 2017: torby na ramię głośności i messenger

Istotne zima 2017 są świetne modele tout praktyczny styl a la torba na zakupy z krótkimi rączkami i wygodne messenger ramię, a la listonosz (Gucci, Mulberry, 3.1 Phillip Lim). Masz gwarancję wygody, te worki nie jest miejsce na wszystkie ważne i konieczne. Wysokiej jakości uniwersalny model posłuży Ci dłużej niż jeden sezon.

Torebki Moda zima 2017: Sprzęgła i bagietki

Miniaturowe sprzęgła i bagietki, był sezon nie pozostawiając sam projektant mody, z powodzeniem przeniesione i modna kolekcja toreb zimy 2017. Dla bardziej praktyczne uzupełniają swoje małe wygodne uchwyty łańcucha lub skóry.

Torebki 2010 2017: Torby, Włóczęga i Kelly bag

Stylowy i bardzo godna alternatywa dla bardziej prześwietlone Clutch – torebka z jednym uchwytem w stylu Hobo i Kelly Bag (Dolce & Gabbana, Christian Dior, Herm s?). Powściągliwa kolorystyka i prawidłowy kształt geometryczny jest najlepszym uzupełnieniem ścisłe styl biznesowy.

load...

0. 5.

Torebki 2010 2017: torba-worek, torba, dafl

Prawdziwe gwiazdy w sezonie zimowym 2017 zapowiada się nowe odmiany Sportowy pojemne torby podróżne realizowane w modelach dafl, torba, torba (Chlo?, Givenchy, Kenzo, Dior, Mulberry). Wiele udogodnień, przestronności i funkcjonalności. Najlepszy model dla osób praktycznych, które w ciągu dnia muszą rozstrzygnąć wiele spraw i iść tu i tam, a nawet w niektórych miejscach …

1. 8.

Moda Torebki 2017: kolory i tekstury

Głównym celem projektantów naturalny zasięg zima, surowe i lakoniczny: czarny, odcienie brązu, szarości, terakota, biały, beżowy. Teksturowane konstrukcja jest również sformułowane w tradycyjnym stylu zimowym: skóra, futro, dzianina, grube przędzy. Pikanterii i ekstrawagancja w zimie 2017 mody torebki przynieść modne lamparta kolorów i Zebra, a imitację pod skórę gadów – krokodyle, węże, jaszczurki (Versace, Gucci, Tod, w Burberry, Balenciaga, Dries Van Noten, Mulberry). Worki wystrój nie obejmują przyciągające wzrok detale, ograniczonym marginesie, futra i wkładek metalowych. Jasne plamki koraliki i kryształy są dozwolone tylko dla modeli sprzęgieł wieczorem.

6. 5.

Katerina Bagatskaya

load...