Torebki Gianni Chiarini

Myślałem, która dzisiaj pisać marki. Istnieje wiele bardziej historie ja chcę ci powiedzieć, ale teraz chcę napisać o Gianni Chiarini. Dlaczego jest to o nim? Dzisiaj otrzymaliśmy nową kolekcję, możemy powiedzieć ślepo zamawiać w internecie ze względu na fakt, że Gianni Chiarini przestał przychodzić do Rosji na wystawę. Zbiór szyk! nie można opisać w skrócie. Więc pomówmy o historii marki. Co za tym stoi.

load...

Marka urodził się we Florencji, ostatnio w 2000 roku. Gianni Chiarini tworzone wewnątrz dużej firmie i skierował Contemporarybags kierunek docelowy – torebki i sprzęgła.

Projektanci pracują, aby stworzyć kolekcję torebek i sprzęgieł, na długo przed ich wystąpieniem. Kolekcja stworzona 2 razy w roku i składa się z ponad 100 modeli. Kolekcja gotowy rozpada sklepów zlokalizowanych na całym świecie. A częściowo to robione na zamówienie dla małych firm.

Marka Gianni Chiarini pojawiła się w Polsce kilka lat temu, ale już zyskał popularność i lojalnych klientów. Piękno, jakość i smak nigdy nie pozostają niezauważone.

Piękno. Gianni Chiarini używa tylko prawdziwej skóry specjalnego opalanie. Istnieje kilka typów skóry, która Gianni Chiarini torby przewagę. Mogą uczyć się wizualnie: rocznik połysk, połysk z różnych ciosów, miękkiej skóry z dużą ziarna miękkiej „nappa” skóry z perforacją i innych mniej pracowników, ale bardzo różnorodnych opcji. Ponadto, niemal niekończące się kolory i cichych dźwięków na jasne i soczyste latem. torebki skórzane Gianni Chiarini absolutnie oryginalne, a nie powtarzane z kolekcji do kolekcji. Ale jest ulubionym klientem – stanowią one wytrwałości. Ich Gianni Chiarini nie usuwa z produkcji, ale nadal lekko modyfikuje elementy świetlne. Wszystko to, w połączeniu ze sobą, jest piękna.

load...

Jakość. Marka Gianni Chiarini pracownicy odnoszą się do swojej pracy w sposób odpowiedzialny. Na kontroli kosztów, każdy nowy wyprodukowany egzemplarz. Kontrolowane wszystko od wyboru skóry i sprzętu, wykańczania opakowań do klienta końcowego.

Smak. Każda torba – jest dziełem projektanta, stylisty, specjalista marketingu. Każda torba – połączenie z trendami mody, projektant ambicji i życzeń klientów. Wiele modeli – to śmiały krok niezależny projektant. Wyróżniają się wśród całej linii, lecz tworzą twórczą trzon firmy. Gianni Chiarini – to wysokiej przyjemność emocjonalne.

W rezultacie, każdy worek Gianni Chiarini jest wśród kupujących jak wymagającego klienta, a wierny, wśród kobiet młodych i starych, mężczyzn i.

Misja Gianni Chiarini – prostota i zwięzłość. Torebki tej marki przypominają gotowych dzieł. Warto zauważyć, sprzęgła i Gianni Chiarini. Jest absolutnie prostych modeli (istnieją okolo4) prostokąt, bez wyposażenia. Bardzo wygodne, zawsze aktualna, z wieloma kieszeniami. Noszę go jako sprzęgła torebka na ramieniu każdego dnia, aw ręku na drodze. To przyjemność go używać i wymyślić coś, eksperymentując na jej drodze.

Gianni Chiarini pozwala ludziom na zakup wysokiej jakości towarów, z elementami kreatywnego projektowania, i tak dalej i tak dalej za całkiem rozsądne, powiedziałbym, trochę pieniędzy. Worki te będą noszone przez wiele lat.

Damska torba Gianni Chiarini nigdy Cię nie zawiedzie. I zawsze daje możliwość eksperymentowania … Sprzedam Torebki zniżki i prosto z Włoch, można teraz nie tylko w sklepach, ale także internetowych.

load...