Torebka z oblubienicy własnymi rękami: być oryginalne – właśnie

Zawartość:

Każda panna młoda chce wyglądać świetnie w tak ważnym dniu dla niej. Elegancka sukienka, oryginalny bukiet, nieważkości welon, i oczywiście – worek. Wiele osób uważa, że ​​to akcesorium jest prawie nie są potrzebne. Może to coś nawet przeszkadzać. A małe rzeczy (jak szminki, lustro i grzebień) można zaufać dziewczynę. Ale lepiej jest trzymać ją z nim. I w celu uzupełnienia obrazu i nadaje jej oryginalności, niektórzy eksperci zalecają, aby niezwykła torebka ręce.

load...

Wielu narzeczonych, machając ręką, powie: „Dlaczego muszę to wszystko musi być podobna do kobiety akcesoria są sprzedawane w każdym sklepie”. Ale można tworzyć rzeczy położony zaledwie kilka godzin, co jest doskonale uzupełnia cały zespół. Nawiasem mówiąc, nie trzeba być profesjonalnym krawcowa szycie lub uczestniczyć w zajęciach w przeddzień uroczystości. Niektóre modele są tak proste w konstrukcji, które wymagają tylko trochę cierpliwości i czasu. Ponadto szyte ręcznie torebka dla panny młodej może być połączona nie tylko z sukni, ale z podwiązki lub dziurki w klapie oczyszczenie.

Modele bridal torebki

Obecnie istnieje wiele opcji do torebki ślubne, które mogą sprawić, że ich własne ręce. Jednym z najbardziej popularnych konstrukcji – mały woreczek, który odbywa się w jednej godziny. I można to zrobić bez kosztownej maszyny do szycia i owerlokowych.

Warianty torebek dla narzeczonych:

  • Torebka-worek z uchwytami oplotu lub wstążki, wykonane z koronki lub satyny.
  • Torebka w kształcie serca lub kwiat. Kształt zostanie wybrana, w zależności od życzenia młodej. Niestety, samo-szyć takie piękno może tylko umiejętne szwaczka.
  • Torebka w kształcie bukiet kwiatów.
  • Torebka torebka z metalową klamrą.
  • Sprzęgło lub kopertę.
  • Oryginalny wzór, szydełkowane z kilku rodzajów pięknych i drogich nici.

Torba na Pompadour modę bride-style

Będzie to oryginalny dodatek ogólny strój i zawierają wszystkie niezbędne szczegóły dla panny młodej. Można go uszyć sobie z dzianin lub satynowe tkaniny. Przy wyborze materiału ważne jest to, że została opadającym nie jest cięcie. Można odebrać piękny warkocz lub kabel ze złota lub srebrną nicią i różne ozdoby, w razie potrzeby: koraliki, cekiny, cyrkonie i kwiaty.

load...

Zrób wzór jest naprawdę bardzo proste. W konwencjonalnym arkusz sporządzony okręgu o średnicy od 12-15 cm, a prostokąt (o długości 30 i wysokości 20 cm). Od wybranej tkaniny wyciąć jedno prostokątne i okrągłe dwie części. Te ostatnie są używane do dna worka. Na dole nie zginać, konieczne jest wzmocnienie go kartonem. Zainwestuj twardego papieru pomiędzy okrągłymi części i zastrachivaem szew na maszynie (lub obsługiwać ręcznie). I nie tektury koło może być stosowany do gęstości i konwencjonalnego dysku DVD. Byłoby znacznie lepiej, aby utrzymać formę.

Po dno worka jest gotowa, jest to konieczne dla pary żelaza. Odbywa się to przez gazę lub bawełnianą szmatką. Kolejny krok – szyć prostokąt tkaniny z krótkim boku. Przyczepność otrzymanych pozycję na dnie następnego worka. Ponownie uszyć dno na boki, a następnie otglazhivaem.

Wygina się górną krawędź 2 cm, nowo przyszyte na urządzeniu (dopuszczalny przetwarzania ręcznie). Wykonujemy małe nacięcie wkładać kable lub tasiemki, które będą obsługiwać przyszłe torebki. W celu uniknięcia rozpuszczania tkanek w miejscach cięcia, przetwarza go obmetochnym szwu. Teraz wszystko ozdobić za pomocą cekiny, koraliki, cyrkonie, róże, koronki, itp W sprawiedliwości należy zauważyć, że takie słodkie maleństwo będzie królową w swoim najlepszym dniu każda dziewczyna.

Ślub torebka worek

Aby uszyć torbę dla panny młodej z rękami w postaci worka, można wybrać napięty dzianina, satyna, koronki lub szeroką koronką. Warto zauważyć, że tkanina jest, aby zachować dobrą formę i fakturę w połączeniu z strój i inne akcesoria.

Więc najpierw narysować wzór na kartce krajobrazu. W zależności od życzenia i możliwości, wybrać kształt przyszłych workach. To może być wykonane jako pół-owalny (z okrągłym dnem) mają prostokątny lub zakrętu. Nie zapominaj, że zbyt duża torba wygląda pretensjonalne. Optymalne wymiary: wysokość – 25cm, szerokość – 30 cm.

Jeżeli w połączeniu nie jest jeden, lecz kilka rodzajów tkanki, konieczne jest cięte na dwie równe części. Sew wraz obrabiany przedmiot. Między szwach wklej sznurowanie, które będą jednocześnie służyć jako uchwytami i torby na zamek błyskawiczny. Następnie zszywane w maszynie do szycia, wychodzących z krawędzi tkaniny, około 0,5 cm. Szarpnięciem spoin wewnątrz i pozbawiony żelaza.

Udekoruj torbę ze sztucznymi kwiatami, koralikami, koraliki i inne drobiazgi. Po utworzeniu oryginalnego akcesorium o płci pięknej doskonale uzupełniają obraz. Nawiasem mówiąc, gdy panna młoda utalentowana łatwo wyróżnia się spośród innych piękności.

Torba torebka dla narzeczonych, którzy preferują styl retro

Do szycia sprawiedliwego seks jest konieczne do podjęcia dużej klapy szczelne koronki, długość około 1 m, a szerokość około 50 cm. Podkład tkaniny powinna być wielkości 25 na 40 cm. Ponadto, trzeba oprawić torbę na zamek błyskawiczny i metalowy łańcuch (PEN).

Na grubym papierze narysować wzór z dwóch części (rozmiar 13 o 15 cm), które staną się głównym elementem torebce panny młodej. Bok. – 35 4 cm Cięte wszystkich uprawnień szew. Przed rozpoczęciem nakładania niewłaściwej stronie koronki, a następnie przykleić go do bazy. Po tym procesie tkaniny na maszynie do szycia. Podobnie, szyjemy razem części podszewki.

Future wyrwał jej torbę na przedniej stronie i umieścić podstezhki. Aby stawy nie zjeżył, pozbawiony kęsa żelaza, dając pożądany kształt. Przymocuj uchwyt. Tack tylko z ich rąk, podczas gromadzenia tkanki w małych fałd. Delikatnie zamocować pasek łańcucha z małych karabinków lub metalowego drutu. Ta torba wygląda nie gorzej niż to, które można kupić w sklepie.

Sprzęgła torebki kopertowe

Ostatnio, wiele żony preferują torebki w postaci koperty. Można kupić gotowe akcesorium lub zrobić to sam. A decydując się zrobić torbę z rąk, można stworzyć oryginalny i niepowtarzalny drobiazg. Za wszystko będzie trwać dłużej niż godzinę, ale w przyszłości z taką urodą można nawet przejść do stron.

Szyć torebki kopertę trzeba zwarta tkanina o gładkiej powierzchni, cienka skóra biały lub kremowy. Można zapisać się znacznie, jeśli kupisz resztki materiału z dużej roli. Aby rozwiązać ten tkanek wymaga specjalnego kleju, która łączy się z podstawy do góry.

W sklepach można znaleźć sporą liczbę oryginalnych akcesoriów, których wartość na pewno będzie kosztowne. Złącza, klamry i inne małe rzeczy sprawiają, nawet najbardziej zwyczajne wyglądający rzeczy jasne i atrakcyjne. Najważniejsze – aby pokazać wyobraźnię. Nawiasem mówiąc, niektóre panny nawet uszyć własne ręce dekoracje kwiatowe.

Jak dla wzoru, to jest na karton, które zostaną przygotowane torebki. Wielkość zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Ale to jest zbyt mała lub zbyt duża koperta nie jest bardzo wygodne w noszeniu. Lepiej jest, aby średni prostokąt (o długości 30 i około 15 cm szerokości).

Aby nie zepsuć tkaninę, można najpierw spróbować złożyć kopertę zwykłego papieru. Po kilku ćwiczeń przystąpić do wycinania tkanki oraz utworzenia torebki. Według wybranego kształtu wyciętego materiału bazowego, który jest przyklejony do wykroju kartonowego. Dajemy nasze dzieło do wyschnięcia. Jeśli chcesz, możesz dokonać wewnątrz podszewka z jedwabiu lub satyny krepy. Jest on zamocowany za pomocą kleju kontaktowego.

Następnie ostrożnie zginać przyszłego worka do pobierania prostokąt, w postaci koperty z pokrywką. Na rękę paski boczne SEW tkaniną lub skórą (szerokość nie większą niż 4 cm). Do zamocowania pokrywy może być używany z klamrą magnesu lub rzepy tkaniny. Wszystko to jest sprzedawane w sklepach. Jeśli masz zamiar nosić torebkę, sprzęgło na ramię sprawiają, że długi uchwyt klapy gęstej tkanki lub metalowy łańcuch. Gratulacje, eleganckie akcesoria, wykonany własnymi rękami, jest wreszcie gotowy.

Torebka Crochet dla panny młodej

Dla tych, którzy „ty” z drutach i szydełku, można wybrać taki niezwykły model torby. Ta sprawa wykonane przez ręce, będzie dużo łatwiejsze i bardziej praktyczne. Trzeba będzie przędzy, który jest wybrany, aby dopasować suknię. Musimy również plastikowy lub folderu karton w celu nadania sztywności jedwabne wstążki lub gruby przewód nici złota lub srebra.

Dzianina dwa okręgi o średnicy około 20 cm. W ciągu ostatnich dwóch rzędów otworów rezerwy dla przyszłości obsługiwać swoje torby. Stripped Iron przedmiotów, które nie wyglądają zbyt pomarszczona. Wycięte z kartonu lub z tworzywa sztucznego (kręgu równego na drutach z kręgów przędza).

Sew wraz szczegóły. Wyjeżdżamy mały otwór wstawić ramę wykonaną z tworzywa sztucznego. Put uszczelniacz. Na koniec, po średnicy kręgu elementy mocujące worka. Złożyć na pół otrzymanego produktu, nadając kształt półkola. Po obu stronach szyć krawędzi, pozostawiając niewielką odległość, aby móc umieścić niezbędne szczegóły dla panny młodej. Ozdoby produkt z wstążki, koraliki, sztuczne kwiaty. Mamy trzymać się obsłużyć. Może być tak szydełkowane lub satynowe naszytą taśmę.

Wybierając dla siebie swój ulubiony model torebki dla panny młodej, jest to możliwe, w ciągu zaledwie kilku godzin, aby oryginalne akcesorium. Ta piękność będzie doskonałym uzupełnieniem ogólnego wizerunku i spowoduje zazdrość wśród białych dziewczyn. A najszczęśliwszy dzień w życiu może być nie tylko pochwalić wspaniałą suknię z salonu, ale także możliwość tworzenia własnych piękny drobiazg.

load...