torbacze Troop – jak zorganizować posiłki dla utraty wagi

Zawartość

W sieciach społecznych, dobra połowa sportowców reklamowania 6pacbags. Są to torby, plecaki, a nawet całe torby podróżne na żywność. Ogólnie rzecz biorąc, cooler bag ładne wzornictwo i naprawdę trzyma temperaturę. Ale z oczywistych wadę – jest tak, że początkujący ZOZhnik gdzieś na prowincji ze zwykłej pracy biurowej, a nawet całkowity brak zrozumienia tego, czy wszystkie, czy nie, może nie chcieć kupić te rzeczy modne branży produktów. Ogólnie rzecz biorąc, w naszych czasach nie musi być sposobem na zachowanie świeżego jedzenia i przyjemną oko? A oni są. Przestarzałe i nie bardzo.

load...

[Powrót do spisu treści]

Pieczenie

Co: twaróg, tofu, oraz wiele przydatnych mąki

Zazwyczaj zajmuje to paczkę twarogu rano – to recepta na katastrofę. Dobrze, że kapie ciecz kocha ser (tak, ja też uwielbiam kremowe, w stosunku do wszystkich, nie dotykaj treningi Jestem taka dziewczyna-dziewczyna) w szczytowej formie i rzeki mleka na obudowie tabletu? Każdy słoik z twarogiem ma tendencję do otwierania, więc trzeba szukać opcji.

Twaróg jest po prostu najprostszy sposób upiec dowolny sahzamom że nie są obce ideologicznej i łyżką otrąb owsa, pszenicy lub lepszej. Można nawet dodać łyżkę mąki kukurydzianej, ale osobiście go nie lubię. Po prostu nie smakuje. Ogólnie rzecz biorąc, wyniki pieczenia (rano 12 minut w kuchence mikrofalowej, dla tych, którzy nie lubią gotować) produkty zapakować w folię i przywrócić do normalnego pojemnika. Z kategorii „otkryvayka bankowego”. Świeży produkt będzie 6 godzin, nawet w upalny letni dzień. Z tofu działa w ten sam magia, tylko świeże produkty z białka sojowego pozostać trochę dłużej.

load...

[Powrót do spisu treści]

Warzywa i owoce, różne produkty

Co zrobić, jeśli trzeba jeść sałatki z warzyw, szczęśliwie rozlane i wiesz, że w torbie siebie? Tutaj jest wiele wariantów:

Jeśli nie jesteś pracownik biurowy, a często jedzą poza domem, najlepiej jest „jest” pocięte na paski i zapakowane w folię. „Na tłuszcz” jeść orzechy, nie brudzą. Oczywiście, nie jest to arcydzieło sztuki kulinarnej, ale o wiele więcej zabawy niż typowej sytuacji „plastrach sałatkę, doprawić oliwą i cytryną, posmarowaną sałatki, z oliwek i cytryną od stóp do głów”

Towarzysze biurowe szczerze doradzić cięcia warzyw w domu, a tankowanie dodać domowym biurze. Cleaner 100%. A co z gulaszem warzywnym? Trudne. Jeśli jest kuchenka mikrofalowa, można upiec warzywa w opakowaniu i wypełnić wiesz co. Jeśli nie ma kuchenka mikrofalowa, ale istnieje wielka chęć do jedzenia, można gotować w domu, wziąć najbardziej hermetyczne słoik na świecie, owinąć folią lub worki do przechowywania serów i doprowadzić do domowego biura w oddzielnym dokumencie z komputera i torby.

[Powrót do spisu treści]

Mięso, ryby i problemy ich

świeżość

W moim wspaniałym mieście metrem tam. Korek jest. A my często idą na godzinę na dwóch, którzy nie chcą pedałować. Oczywiście, w tym czasie ostrożnie gotowane mięso lub ryba straci swoją świeżość i stać się lekarstwem domu, aby oczyścić ciało.

Ale istnieją różne opcje:

  • Najbardziej estetyczna – jest multivarka w miejscu pracy i najbliższego sklepu jako źródło białka. Nie śmiej się, bo połowa trenerów w tym kraju, którzy mieszkają z dala od domu robi pracę. Jest to wygodne i bezpieczne, zwłaszcza gdy trzeba pracować przytulny coaching, gdzie można bezpiecznie rozłożyć ich HLS-osiągnięcie i gotować aż do następnej partii ludzi nauczy się podnosić;

  • Najbardziej prosta – iść do sklepu dla wędkarzy i turystów, i nie kupić tani worek lodówkę. Są tam i tam są 900 rubli, jednak wygląda na beczce z zakrętką, a nie jako część znanego torebka marki. Ale równie ważne jest, aby zasnąć, prawda? W przypadku szczególnie nieśmiały tam torby shopper. Ukrywanie nieporozumienie z nią, i idziemy. I obiad zmysły świeże i estetyczne są nienaruszone;

  • Rozwiązaniem dla szybkiego ruchu – pergamin zawijania produktu, a następnie – z folią i nieco ostygła;

  • Za „reasekuratorów” – tak jesteś gotowy, aby zamrozić pierś kurczaka, praca przez mikrofali przekształcić go w żywności

[Powrót do spisu treści]

Wariant z zapomnianej domowego posiłku

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma czegoś takiego jak „apteczka” dla tych, którzy zapomnieli w domu jedzenia. Powinno być:

Zbiór jabłek, gruszek lub innych owoców LP;

Opakowanie selera i marchwi;

Coś w rodzaju białka w proszku lub barach, jeśli nie ma sklepu

Jeżeli sklep jest, zawsze można kupić puszkę tuńczyka w wodzie, trochę sera i jogurt, i chleb.

W ogóle, kto chce jeść zdrową żywność będą go jeść. A kto nie chce być tam wiesz, że siebie. Ale nawet wtedy nie skarżą się, że nie wie dokładnie, jak przeleciał 20 dodatkowych kilogramów. Bon appetit!

Elena Selivanova

load...