Top seksualność japońskiej gejszy

Prawdopodobnie nie będę się pomylić, jeśli powiem, że każda kobieta chce być idealnym kochankiem dla swojego partnera, ale nie każdy z nich jest w stanie dostarczyć mu handpicked przyjemności seksualnej nieziemski. W przeciwieństwie gejszy, w ramionach, z których każdy człowiek może poczuć się jak prawdziwy macho.
Dziś ujawnić intymne tajemnice i podstawowych technik seksualnych japońskiej gejszy.

load...

Nowoczesne gejsze są zazwyczaj w stanie nie tylko mają doskonałą wiedzę na temat seksualnej „nauki”, ale także śpiewać, tańczyć i grać na wielu instrumentach. Wielu Japończyków piękności z „porcelany” make-up związany z lalką, ale w rzeczywistości jest to bardzo wrażliwy i taktowny kobieta z pozytywnym nastawieniem, które mogą nie tylko rozkosz w łóżku, ale także jest doskonałym rozmówcą.
Główną zaletą gejszy – jest to, że ona zna tajemnicę cieszyć się życiem! Poza tym ma bardzo szczególną mentalność i psychologię, którego podstawy są ułożone we wczesnym dzieciństwie.

Japończycy uczą się od najmłodszych dziewcząt w wieku myśleć pozytywnie i cieszyć się każdego dnia. Dlatego nawet drobne szczegóły, że wiele osób nawet nie zwrócić uwagę, może powodować radość i uśmiech na twarzach przyszłej gejszy.

Dorosłych kobiet, które wiedzą dużo o szczęściu różnią spokój i pewność siebie. Takie pozytywne nastawienie pozwala przyszłe gejsze utrzymywać przez wiele lat jego zdrowia i urody.

Geisha – piękna psycholog, w przeciwnym razie po prostu nie może być unikatowy zarówno w rozmowę i seks.

Japońska gejsza robi wszystko z uśmiechem, cisza, spokój, piękne.
Nie można tylko słuchać rozmówcy, ale także do zrozumienia, żeby złapać jego nastrój i pragnienia na pierwszy rzut oka, z gestem podłodze.

load...

Sex z gejsza może być opisana jako zmysłowej fuzji organów i dusze kochanków. Elastyczny, plastyczny, czuły i zabawny – po prostu taka gejsza w łóżku z mężczyzną.

Powódź emocji ona wyraża za pomocą jęków i krzyków. W gier erotycznych to fundamentalne znaczenie, jakie przywiązuje się do delikatnego dotyku.

Jednak, aby stać się prawdziwym gejsza, wiedza nie wystarcza psychologia mężczyzn. Aby to zrobić, wciąż mają pewne umiejętności seksualnych.

Wytresować ciała (mięśnie miłości)

Każdy nowoczesny gejsza umiejętnie posiada mięśnie pochwy (VUMami). Chociaż w pierwszej kolejności seksualnej „nauka” posiadał jedynie ulubionych – konkubin i gejsz. Jednak czasy się zmieniły, teraz ta wiedza jest dostępna dla wszystkich, trzeba tylko chcieć.
Trenować mięśnie pochwy pozwala zachować zdrowie kobiet genitaliów. Ponadto, wzmocnienie ćwiczenia korzystne dla błony śluzowej pochwy, normalizuje proces smarowania, umożliwiając odzyskanie mikroflorę zwiększenia przepływu krwi w tkankach.

Ponadto takie zajęcia wpływają na charakter kobiety: zaufanie do siebie i swoich wzrostem atrakcyjności, samoocenę. Należy również zauważyć, że wyszkolonych mięśnie pochwy dostarczają ogromną przyjemność seksualną jako partnera, a większość gejsz.

Podczas seksu z partnerem, który posiada dobrze rozwinięte mięśnie pochwy, człowiek czuje się niezrównaną przyjemność, bo ma do pokonania dość silny opór, wszystko to przyczynia się potężny wytrysk.

Hegel ćwiczenia są najbardziej znane i skuteczne ćwiczenia trenować mięśnie pochwy .

Ćwiczenia te mają ogromną przewagę, ponieważ mogą one być wykonywane w dowolnym czasie iw dowolnym miejscu. Najlepiej jest ćwiczyć za pomocą specjalnych kulek z pochwy, ale na początku, można również zrobić bez nich.

Jak określić, jaki rodzaj intymnych mięśni powinni być przeszkoleni?

Jest to bardzo proste do zrobienia: przy oddawaniu moczu spróbować celowo, aby zatrzymać proces, to wszystko, te mięśnie i powinny być rozwijane.

Proponujemy Ci kilka możliwości wykonywania ćwiczeń Kegla:

Pierwsza opcja – ograniczenie

Spróbuj tak szybko, jak to możliwe i rozluźnić mięśnie pochwy napięta. Początkowo, na tyle, aby 10 złagodzenie i taką samą stawkę. Stopniowo zwiększając je do 30.

Druga opcja – powolne ściskanie

Dekompresji i kompresji mięśnie naprzemiennie w odstępach co 5 sekund. Mięśnie Odcedzić i trzymać je w tym stanie przez co najmniej 20-30 sekund, następnie rozluźnij.

Trzecia opcja – stopniowe złagodzenie stresu

Delikatnie zacisnąć mięśnie i bezpieczną pozycję, a następnie po upływie 5 sekund wzmacniać napięcia, a następnie zablokować go na miejscu. I tak do granic swoich możliwości.

Czwarta opcja – wydalenie

Potuzhtes jak na krześle lub dostawy, ale nie bardzo. W dniu trzeba wykonać to ćwiczenie dla 3-5 zestawów 120-150 razy, łącząc je z różnych opcji.

load...