TOP 7 kwalifikują kawalerem wśród graczy

Każda dziewczyna marzy o silnym, dzielnym i nieustraszonym facetem, ale znaleźć to nie jest takie proste. Teraz jednak, w Warszawie i Petersburgu na Lodzie Mistrzostwa Świata, a to świetna okazja, aby spojrzeć w reprezentacji Polski! Wśród naszych graczy, inna siła, odwaga i forma sportowiec, jest wolnym człowiekiem, którego serce wciąż możesz wygrać! Wraz z oficjalnym sponsorem marki turnieju hokeja NIVEA MEN, którzy podzielają wartości tego ekscytującego sportu jako ducha walki, silnej woli i chęć wygrania, zdecydowaliśmy się zrobić listę uprawnionych zalotników, którzy walczą o zwycięstwo naszej drużyny w Mistrzostwach Świata w 2017 roku.

load...

Ilya Sorokin

Bramkarz Polska tylko 20 lat, ale jest on już nazywany wschodzącą gwiazdą hokeja. Ilya Sorokin urodził się w Nowokuznieck, grając kariera rozpoczęła się w 2014 roku jako zespół „Kuznetsk Niedźwiedzie”, a teraz służy do klubu z CSKA Moscow KHL. Debiut młodego bramkarza na mundialu w 2017 roku był bardzo udany: Eliasz ukazał się w meczu z Norwegią, który zakończył się zwycięstwem naszej drużyny z wynikiem 3: 0. Jednakże, hokej, znamienny tym, wytrwałości i dążenia do wysokich wyników, nie odpocząć i twierdzi, że więcej musi pracować jeszcze ciężej. Ilya Sorokin zainteresowany samolotów i sprzętu wojskowego, gry w tenisa stołowego, a lubi czytać, więc dziewczęta, którzy złapanych czytanie „Robinson Crusoe” czy „Ojciec chrzestny”, należy zwrócić uwagę na młodego hokeista.

Wiktor Antipin

Reprezentacja Polski hokej zespół Wiktor Antipin działa jako adwokat. Miłość do odważnych i trudnych sportu była przekazywana z ojca, który również grał w hokeja iw dużej mierze uczy swego syna, ale na szkolenie rośnie sama gwiazda hokeja mama pojechaliśmy. Młody i obiecujący obrońca jest Magnitogorsk „Hutnika” w CHL, zdobył Puchar Gagarin w 2015 oraz w 2017 roku, a także Puchar Kharlamov w 2010 roku. Dla powodzenia dwadzieścia trzy Victor przyniósł ciężkiej pracy, staranności i wiary we własne siły. Według szacunków zawodowych, World Cup 2017 może być decydujący dla niego. Może wkrótce będzie określona nie tylko karierę, ale także życie osobiste?

load...

Maxim Chudinov

Polska obrońca 26 lat, urodził się w robocze, a obecnie jest piłkarzem w klubie SKA St. Petersburg, grać w KHL. Maxim Chudinov zawodową rozpoczął w 2006 roku jako część Czerepowca „Severstal”. W maju 2015 roku zdobył tytuł mistrza świata w reprezentacji Polski, aw 2016 roku zdobył Puchar Gagarin. Hokeista konsekwentnie wykazać mądre i umiejętne gry wysokiej klasy, która zadowala fanów sportu, a jego pewność siebie i odwaga fascynuje i przyciąga do dziewcząt. W wolnym czasie hokeja Maxim Chudinov uwielbia grać w bilard lub kręgle.

Nikita Zajcew

Nikita Zajcew rozpoczął karierę w Warszawie „Skrzydła Sowietów”, w ’21 roku został kapitanem „Syberii” i był kluczowym rzecznikiem klubu Nowosybirsku. W 2013 roku w zespole młodzieżowym, zdobył Puchar Świata, w finale rozgrywany jest w pełni sił, mimo poważnej kontuzji nadgarstka. Teraz dwadzieścia cztery hokej na rzecz Canadian Club „” Toronto Maple Leafs w NHL. Na lodzie, Nikita Zajcew wykazuje doskonałe narty i wytrzymałość, ale w prawdziwym życiu jest nie tylko odwaga, ale także towarzyskość i poczucie humoru, co czyni go idealnym kandydatem do roli uprzywilejowanej oczyszczenie.

Alexander Burmistrov

Teraz dwadzieścia cztery Alexander Burmistrov jest graczem NHL „Winnipeg Jets” i zaczął swoją karierę w Kazaniu, gdzie mówił o „Ak Bars”. W 2015 roku został mistrzem świata w drużynie narodowej Polski. W tym roku, pewny i zdecydowany napastnik znów grać dla naszego zespołu i dąży ponownie zdobyć tytuł. Ale serce obiecujący hokeista nie jest jeszcze wygrana. Należy zwrócić uwagę na Aleksandra to nie tylko miłośnik sportu, ale także twórczego dziewczęta, jak w wolnym od konkurencji i szkolenia czasu, lubi rysować.

Sergei Kalinin

Hokeista z Omska 25 lat, zaczął karierę grających w „Omsk Hawks” kontynuował „Vanguard”, a obecnie napastnik NHL klub „New Jersey Devils”. W 2013 roku stał się hokej wśród drużyn młodzieżowych zdobył Puchar Świata, aw 2015 roku zdobył tytuł mistrza świata już w reprezentacji Polski. Celowy Siergiej Kalinin nie boi się trudności, i odnosi się do sportu bardzo poważnie, ale dziewczyny nadal mają szansę wygrać facet do hokeja nie była tylko miłość w swoim życiu.

Artiemij Panarin

Dwadzieścia cztery z naszej narodowej drużyny napastnik jest jednym z najbardziej obiecujących i perspektywicznych polskich graczy. Obecnie Artiemij Panarin opowiada pozycji skrzydłowego dla klubu NHL „Chicago Blekhols”. On zdobył Puchar Gagarina 2016, który grał dla zespołu SKA. W reprezentacji Polski, utalentowany hokeista został zwycięzcą Mistrzostw Świata pomiędzy drużynami młodzieżowymi 2013, który strzelił dwa gole w ostatnim meczu z Kanadyjczykami i srebrny medalista Mistrzostw Świata w 2016 roku. Fani hokeja wygrywa szybkość i zwrotność Panarin i dziewczyny – uśmiecha i otwartość młoda niezamężna faceta. Artiemij Panarin zainteresowani turystyką, lubi wyjechać na wakacje z namiotami, więc dziewczęta, którzy nie boją się długich podróży i przyciąga dzikie zwierzęta, może spróbować wygrać hokeista.

Kochaj siebie, w dalszym ciągu do poprawy i iść do indywidualnych zwycięstw, a jednocześnie przyzwoity młody człowiek musi pojawić się w swoim życiu. Kto wie, może będzie to jeden z graczy? W tym przypadku nasze informacje pomogą podtrzymać rozmowę i stają ten rzadki dziewczynę, która dzieli jego interesy, a także wie coś o hokeju.

load...