Tonalny podstawa – klucz do doskonałego makijażu

Piękny makijażu 90% w zależności od dobranej ramy tonalnej. Jednym z najczęstszych błędów w makijażu – jest wybór albo zbyt różowe lub zbyt jasny kolor. Twój makijaż wyglądał naturalny, należy wybrać podstawę do koloru twarzy tak, że po nałożeniu jest połączone z nim.

load...

Wybierz fundacja

Aby wybrać odpowiedni fundament w sklepie, należy wykonać test. Niewielka liczba fundamentów stosuje się do podbródka, w dobrym świetle spojrzeć widział ją, czy nie. Przed zakupem podstawy niezbędne do wzięcia pod uwagę, że środki w butelce jest dużo ciemniejszy niż może się wydawać na ciebie.

Co zrobić, aby nie być postrzegana tonalny fundament?

  1. Nawilżać. W twarz wyglądała naturalnie przed nałożeniem bazy musi być dobrze nawilżać skórę. Ze względu na nawodnienie będzie leżeć gładko, a Twoja skóra będzie gładka.
  2. Oczyszczająca. Idealny makijaż zależy również od samej skóry. Zalecamy dodatkowo do codziennego mycia twarzy w domu używany kilka razy w tygodniu peeling, który oczyści skórę z martwych komórek.
  3. Nie grubości warstwy. Wiele kobiet uważa, że stosowanie na twarz grubą warstwą fundamencie, oni ukryć niedoskonałości twarzy. Nie jest to, co powoduje dużą ilość kremu, po prostu zrobić na twarzy rodzajem maski, która będzie wyglądać okropnie.
  4. Prawidłowo stosowane. Dwie krople, które należy stosować do kości policzkowych, kilka kropli na czole i na spadek podbródek. Krople zadane piór pat. Musisz zacząć od czoła, następnie ruch idzie od środka twarzy na brzegach.
  5. Konsolidacja. Po zastosowaniu fundamentu powinna być ustalona przy pomocy proszku. Stosuje się go na najgrubszym obszarach (czoło, nos, broda). Proszek powinien dopasować odcień koloru znaczy.
  6. Bracer. Aby twoja twarz wyglądała naturalne, należy lekko pokropił wodą ze zraszacza. Jednym z głównych tajemnic stylistów jest nawilżający, ale z nim można zrobić skórę doskonale.

Zakup fundament, należy rozważyć cechy skóry. Jeśli skóra jest bez zarzutu, to będzie stanowić podstawę dowolny. Kobiety ze zmarszczkami należy dobrać ramy, które ma efekt liftingu. Taki ton dokręcić skórę i sprawiają, że gładka przez cały dzień.

load...

load...