Toast na stole Nowy Rok

 

Aby znaleźć piękną tosty noworoczne, to nie jest konieczne, aby pójść za przykładem Shurika komedii Gaidai – dobre dużo tosty nie tylko na Kaukazie. Jest prawdopodobne, że nie wiedział, Shura, ale wiemy, że z wami, że toast – to doskonale tworzą klasę sztuki ludowej i to zawsze iw każdej kulturze jest miejsce.

load...

W sumie, nawet w głównym nekavkazskom tosty pięknej przypowieści, po krótkim i nieoczekiwanym zakończeniem, jak legendarny tosty o małym, ale bardzo dumnego ptaka „ptasiej przepraszam” – zabawa trwa, a ich znaczenie jest jasne dla każdego, tosty.

W Anglii, grzanki – to nie tylko do picia krótkie przemówienie, ale także kawałek chleb tostowy, który był lepszy „tosty” w parze ze szkła. Nasz tosty nie jest tak długi, aby ich słuchać, goście mieli głodować, ale dość wszechstronne i mądry, aby konkurować z Kaukazu.

***
Nie można znaleźć ten sam Nowy Rok dwa razy … I tak by go znosić dobrze, trzeba się z nim spotkać poprawnie! Gratuluję i życzę wam dobrego nowego roku i dobra jego spotkanie!

load...

***
Niech Nowy Rok dowiaduje się od starego dobre tylko! Gratuluję i życzę najważniejsze – spełnienie marzeń! Bo gdy dana osoba ma co chciał – jest wesoły, energiczny, zdrowy! Happy New Year!

***
Nowy Rok to nie luksus, lecz środek transportu w czasie! Gratulujemy Ten wspaniały, mocny, pięknych, szybkich środków transportu …!

***
Istnieje stara tradycja Bożego Narodzenia: Jak świętować Nowy Rok – tak spędzają go. Na urodziny dzisiaj rozpoczyna się nowy rok swojego życia. Więc niech to przejdzie jak wiele zabawy. Jak dzisiaj!

***
Nowy Rok wakacje – apoteoza kontrastów: na ulicy śniegu, zimno, ciemno, a blask światła dom, zabawa, ciepły, dobrze ubrana choinka, świąteczny stół … Niech nowy rok, bez względu na to, w jaki sposób wiatr szalał wokół i uciski w domu a moje serce będzie lekki i wygodny. Niech egzekwowane w nowym roku wszystkie nasze pragnienia!

***
Nowy Rok – to zawsze stare sumowanie wyników. Ale bez względu na to, jak nadać sens doświadczenia, jego najwyższa filozofia jest prosta i może być zredukowana do jednej frazy: „Żyj i być szczęśliwym!”. Wypijmy do przyjemności naszego życia!

***
Wiele osób wie, że we Włoszech istnieje tradycja przed nowym rokiem wyrzucić przez okno zbędnych i nudnych rzeczy za rok. My, oczywiście, nie we Włoszech, ale ten zwyczaj jest tak dobre, że chciałbym zaprosić was wszystkich z mojej pamięci jako śmieci stare urazy, kłótnie, złych czynów, zazdrość, niewierność, niewdzięczności. Jeśli to zrobimy, to widzimy, że w naszych umysłach było tylko ciepłe i przyjemne wspomnienia starego roku. Pamiętam to tak, a następnie nowy rok nie będzie gorszy niż ostatnio! Przyjaciele! Proponuję podziękować starego roku na lepszą spuścizny pozostawionej im – za chwile radości, miłości, powodzenia i bezcenne doświadczenie dla umysłu i profesjonalizm!

***
Gdy szliśmy trzy wędrowca. Po drodze okazało się, że noc. Widzieli dom, puk. Otworzyli pana i zapytał: „Kim jesteś?”
– zdrowie, bogactwo i miłość. Niech nas w nocy.
– Przepraszam, ale mamy tylko jedno wolne miejsce. Pójdę i skonsultować się ze swoją rodziną, z którymi wpuścić.
Matka pacjenta, powiedział: „Niech zdrowie będzie przyznać.” Córka wpuścił Miłość i jego żonę – bogactwo. Choć były one twierdząc, wędrowcy zniknął. Tak oto, aby upewnić się, że w nowym roku w naszym domu zawsze było miejsce dla zdrowia, miłości i bogactwa!

***
W każdym człowieku istnieje niezaspokojone iskra duszy.
Ale to świeca jest często pokryta nieprzepuszczalnym cap.
Tak oto, aby upewnić się, że w nowym roku światło duszy swobodnie osiągniętego przyjaciół.

***
Wypijmy do Mikołaja: jak pamiętam – nie chorują, starzeją się, a pieniądze na prezenty jest zawsze tam!
Za to, że my też byliśmy tak!

***
Podnieś kieliszek na fakt, że stary rok pożegnanie różniły się od stacji kolejowej do drutu: pociąg przejeżdżający zabierze przyjaciół i bliskich, a mijający rok przyniesie nam do nich!
Wypijmy aby upewnić się, że zawsze tak było!

***
Jeden człowiek zapytał:
– Dlaczego masz na sobie buty o dwa numery za małe?
On odpowiada:
– celowo. Moja żona jest brzydka. Poza tym złem. Przygotowuje źle! Syn – przegrani! Mother-in-law – czarownica … Jedyna radość w moim życiu – kiedy byłem wieczorem … zdjąć buty!
Wypijmy za to w nowym roku, mieliśmy innego radości!

***
Zgodnie z tradycją, świętujemy Nowy Rok z szampanem. Niech nasze życie w nowym roku będzie jak szampan – proste, ciekawe, piękne i żywiołowy.

load...