To wygląda źle rano?

Skóra oddzielnie od reszty ciała nie dzieje. Co więcej, jest wskaźnikiem naszego państwa. Ona pokaże się wszystkimi problemami narządów wewnętrznych. Co się stało w nocy, zajęło krem ​​na dzień?

load...

Nocą skóra traci wilgoć i pojawił się zmarszczek na twarzy, zwłaszcza – jeśli masz cały czas spania na brzuchu lub rzucił we śnie. Osoba na tym czasie pęcznieć i wcierać w poduszkę. Wierzchnia warstwa skóry wyschły na noc, ale środkowa i dolna warstwa skóry jest przesycone wilgocią, ponieważ byłaś całą noc w pozycji poziomej. Obrzęk powiek, pojawiają się worki pod oczami, opuchnięte policzki, owal twarzy – to lepiej nie patrzeć. Organizm stara się wyrównać na noc nedoraspredelennuyu wilgoci i zaczął zawężenie naczynia podskórne, że ty i blada twarz jest widoczna w lustrze. A na bladej twarzy widać wszystko wyróżniać wszystkie zmarszczki i pryszcze, co prowadzi do zaburzenia. Oni są po prostu wykorzystywane w normalnej cery były niewidoczne i nie będzie przeszkadzał.

Nie panikuj! Ale masz krem ​​dzień, to jest czas, aby umieścić na twarzy. Szybko usuwa całonocnej obrzęk i bladość skóry. Krem na dzień jest zazwyczaj już nie trzeba rozważyć rano, po południu, nie ma sensu. Skóra reaguje na jego działania tylko w godzinach porannych, składniki śmietanki realizować swój program, aby wnieść osoba wraca do normy, nawilżające i chroniąc go równocześnie normalizuje pracę gruczołów łojowych, dana osoba nie zostanie zdradzony połysk. Rano kosmetyki stosowane tylko do jednej godziny po śnie.

Kryteria wyboru kremu dzień jest zawsze na jego zawartość. Krem powinien być specjalne bioprotectors jak meksorila. Chroni przed upadkiem włókien kolagenu i elastyny. Krem powinien być SPF-factor, wosk pszczeli i ceramidy roślinne. Wtedy Twoja skóra będzie chroniona przed słońcem i wiatrem, dymu i pyłu z deszczem i przejeżdżających pojazdów spalin.

Jeśli do pielęgnacji skóry jest ważna dla przyczepności. Najlepiej jest użyć linię kremów, będą się wzajemnie uzupełniać, a efekt działania zostaną zintensyfikowane. Nie należy mylić półśnie dzień i krem ​​na noc, ponieważ mają inny efekt. W skład każdego ze składników aktywnych krem ​​specjalnie przeznaczonych. Jedynym sposobem mogą przynieść największe korzyści, aby uzasadnić koszty. Krem na dzień jest nawilżanie i ochrona skóry preparat, w nocy również odżywia i regeneruje skórę. Regularne stosowanie kremów daje możliwość zaoszczędzenia twarz przez długi czas w stanie naturalnym ci.

load...

load...