To, co na pierwszy seks

Zawartość:

Cóż, pierwszy pocałunek z mężczyzną pozostawił daleko w tyle, a teraz oba jasne – nadszedł czas na dużo więcej. Oznacza to, że nadszedł czas, aby przejść do bardziej intymnych stosunków bliżej. Dla kobiet, które mają już doświadczenie w życiu seksualnym, ten konkretny problem nie jest. Oni wiedzą jak i co zrobić. Ale cnotliwa dziewczyna przed pierwszym seksem zwykle zaczynają się panice. Oni nie mają żadnego pojęcia, jak się zachowywać i co robić, więc to poszło, jeśli nie całkowicie, przynajmniej dobrze. Dziewczęta, które miały już pierwszy seks, instrukcje wyjaśniające nie będzie w stanie dać.

load...

Ktoś powiedział, że to było bardzo bolesne, a ktoś – co jest bardzo miłe. W niektórych dziewcząt deflowering przeszedł łatwo i bardzo szybko, a inni przez długi czas nic nie wyszło. W skrócie, wszystkie straty dziewictwa na rozmaite sposoby. Dlatego wiarygodne i praktyczne porady dla przyjaciela i znajomych nie może. I co robić? Po deflowering – to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej dziewczyny, która może zarówno otwarte na oczach wszystkich przyjemności seksualności i pożądania, by go zniszczyć. Jak robić wszystko tak, że moment pierwszego seksu umieścić najprzyjemniejsze wspomnienia na całe życie?


Jak przygotować się do pierwszego seksu

Gdy dziewczyna ma zamiar rozpocząć w pierwszej intymnej relacji, jego oryginalna zadanie – aby myśleć o bezpieczeństwo seksu. Dobrze, jeśli facet jest doświadczonym i dbać o niego samego. A jeśli nie? Więc lepiej nie polegać na nim i kupić środki antykoncepcyjne, najlepszą opcją, która byłaby prezerwatywa. Ktoś może powiedzieć, że jest to unromantic podejście do takiego zdarzenia. Może nie całkiem romantyczne, ale konieczne. Jest mało prawdopodobne, że ciąża po pierwszej nocy ktoś zadowoli. I to dzieje się cały czas. Więc lepiej jest błądzić.

Niuanse pierwszego stosunku płciowego, oczywiście, lepiej jest mówić do faceta. Być może te rozmowy z nim nie były prowadzone. Ale tym razem, nic nie robić, będzie musiał zdecydować, taką szczerą rozmowę. I to nie tylko w celu omówienia metod zapobiegania. Młodzież trzeba wyjaśniać, że konieczne jest, aby postępować bardzo delikatnie, dokładnie i cierpliwie. Po tym wszystkim, pierwszy bliski kontakt dla dziewczynki jest podstawą do dalszego rozwoju swojej seksualności. A jeśli partner zrobi wszystko, niegrzeczny i beztroski, a rozwój powolny albo nigdy przyjść. Co ciekawe, jeśli facet jest świadomy. Ale nie zawsze tak się dzieje. Więc ten młody człowiek, pożądane jest, aby mówić szczerze. W przeciwnym razie, pierwsza noc można zostawić bardzo złe wspomnienia.

load...

Przed wyjazdem na tej kluczowej bieżąco z mężczyzną, trzeba dać sobie czas, aby uspokoić i spróbować uspokoić obawy przed pojawieniem się jakiegokolwiek silnego bólu. W rzeczywistości, większość dziewcząt deflowering przepustki nie tak bolesne. Zbyt zauważalne dyskomfort występuje w momencie, gdy nie jest nadmierne i niekontrolowane strach przed jej podniecenia. Gdy pani jest nawet zdalnie, co zrobić z utratą dziewictwa, czekając na to wydarzenie z radością i ze względu na młody człowiek, bez obawy, ekstremalny ból nie powinno być.

To zwykle ma miejsce w przypadku mięśni pochwy są silnie ściśnięte. To co się dzieje, jeśli dziewczyna boi deflowering lub jej zupełnie nieprzygotowany. Dlatego musimy starać się zapomnieć o strachu i skupić się na swoich uczuć do swojego partnera i myśli, że seks jest piękny. Nie może? Jeśli tak, to nic nie robić. Musimy dać sobie więcej czasu i opóźnić moment pierwszego intymności w późniejszym terminie.

Do pierwszego aktu seksualnego wyjechał za wspaniałe wspomnienia myśleć o warunkach, w jakich to się odbywa. To wszystko minęło bez większych zakłóceń, występujących wokół atmosfery być romantyczny, spokojny i relaksujący. Jest to najlepiej zdecydować się na tej intymnej przytulny pokój z wygodnym łóżkiem. Wskazane jest, aby wstępnie wybrać piękną pościel, kupić świece, przygotować płytę miękką muzyki romantycznej. Nie pierwszy płci mogą występować w innych okolicznościach. Ale ważne jest, ze względu na powolność i komfortu psychicznego. W napięta, nie sprzyja relaksacji i atmosfery, zarówno wykluczone. Pierwszy seks w pośpiechu i jakoś jest w stanie wywołać awersję do błony wewnętrznej w przyszłości. Dlaczego ryzykować własną przyszłość?

Oczywiście, do pierwszej nocy okazało się być naprawdę wspaniałe, sam romantyczna atmosfera nie wystarcza. Istotne jest, że nawet sam akt seksualny był tak wygodne i łatwe. Co to ma zrobić?


Charakterystyka pierwszej dziewczyny sex

Co musi być zrobione przed pierwszym seksie? Oczywiście, należy zacząć od pocałunków i pieszczot, które powinny w wystarczającym stopniu pobudzają obu partnerów. Zwłaszcza w potrzebie dziewczynki, której pochwy w celu ułatwienia Defloration wymagają smarowania. Jednak jej pierwszy sex nawet po gry wstępnej, trwać długo, zazwyczaj przydzielony kawałek. Dlatego też jest pożądane, aby pozyskać sztuczny środek smarny na bazie wody do prezerwatywy. Jeśli nie używać prezerwatyw chłopca (co jest niepożądane), może być traktowane wazeliną głowę swojego penisa. Potem wchodzi do pochwy lekko i łatwo.

Jak już powiedzieliśmy, przerwa błona może być dość bolesne. Dzieje się tak najczęściej, gdy dziewczyna nadmiernie napięte lub źle przygotowane nieudolny partnera. Czasami pojawia się ból z powodu fizjologicznych cech panienek – nadmiernego zagęszczenia i biednych ciągliwości błony dziewiczej mięśni pochwy. A jeśli członek administracji staje się nie do zniesienia, pełne defloration lepiej byłoby po prostu nie robić i czekać na jakiś czas. W drugim i trzecim otworem współżycia w Pleven stopniowo zwiększać, a penis wchodzi do pochwy bez istotnych trudności. Cóż, aż do uzyskania przyjemności z pierwszego stosunku płciowego wprowadzają wzajemne uczucia.

Generalnie, w celu zmniejszenia ryzyka dyskomfortu z łamania hymen, konieczne jest, aby wybrać ułatwienia pozycję szczeliny. Najbardziej odpowiednim rozwiązaniem jest podszywanie się dziewczynka leżącego na łóżko na plecach, nogi rozsunąć i spadł na podłogę. Młody człowiek stoi na partnera, opierając się na dłoniach od siebie i powoli prowadzi penisa do pochwy. Jeśli pani będzie nadal działać mięśnie pochwy, deflowering stanie szybko i bez zbytniego dyskomfortu.

Nie należy oczekiwać, seks na pierwszej niezbędnej orgazmu. Oczywiście, istnieją takie przypadki, ale są one dość rzadkie. Rzeczywiście, fakt ten nie jest zaskakujący, ponieważ jest to duże wydarzenie w życiu dziewczyny. Czeka na niego w każdym przypadku towarzyszy stres fizyczny i psychiczny, w którym to osiągnąć najwyższy szczyt przyjemności trudnym. W rzeczywistości celem dziewczynę na pierwszą noc z mężczyzną – aby dowiedzieć się drzwi do świata erotyki. I to będzie bardzo dobre, jeśli otworzy doświadczonego i opiekuńczego partnera. To jest człowiek, który nie musi się uczyć, jak się zachować i co zrobić. Ten facet będzie ostrożny, ostrożny i bronią. On nie będzie spieszyć razem, dziewczyna będzie w stanie dostarczyć maksimum przyjemności i powiedzieć jej, co i jak to zrobić.

Jeśli pierwszy zbliżeniowy dzieje się z najbliższymi, który też jest dziewicą, a następnie chłopcy i dziewczęta powinny być szczególnie delikatny. Jest bardzo prawdopodobne, że pierwszy nie działa. Jest w porządku. Najważniejsze – aby zatrzymać nieśmiały od siebie i poczuć czar jedności nagich ciał. Po pewnym czasie, gdy partnerzy w tej unii trochę przyzwyczaić i fizjologicznie, jak i psychicznie, wszystko stanie się samo z siebie.

Generalnie lepiej dać swoje dziewictwo do kogoś znasz już dobrze. A zdarzenie wskazane jest, aby planować z wyprzedzeniem. W przeciwnym razie, to może to być poczucie frustracji, towarzyszy żalu o frywolnym aktu. Jednak rozczarowanie po pierwszej nocy, nawet z ukochaną osobą – normalnym zjawiskiem. Ponieważ oczekiwanie na coś nadprzyrodzonego, ale to się nie dzieje. Nie martw się, twoje ciało będzie dostosowanie się do jego nowego stanu i zacznie reagować na intymnych pieszczot, jak powinno być. Najważniejsze – nie spiesz się czas, aby dać swoje libido do rozwijania i wyrażania siebie namiętne pragnienie i orgazm. A potem możesz robić, co chcesz.

load...