tkania nauczania na zdjęciach afrykańskich i francuskich warkoczy: oplot

Długie włosy wymagają szczególnej uwagi i dają wiele możliwości do eksperymentowania z fryzurami. Jednym z najbardziej popularnych sposobów układania włosów jest oplatania włosy w warkocze. Różnorodność stylów w modne ubrania, dodatki i makijaż powoduje rozszerzenie technik tkackich, nowe oryginalne niuanse. Wcześniej mocno zgrabny warkocz był obowiązkowy atrybut dziewczynę ścisłych zasad i dobrej edukacji, dzisiaj splot warkoczy i lekkomyślne „Wild Child” i elegancką kobietą biznesu.

load...

Zawartość:

Klasyczne francuskie warkocze oplatania

Jednym z symboli narodowych Francji jest Marianne – popiersie młodej kobiety w frygijskiej czapce z zmieciony z powierzchni i włosy zebrane w warkocz. Głównymi fryzury różnica, nazwany „francuski warkocz” jest oplatania strefy czołowej, a nie z tyłu. Włosy mogą być ułożone w jeden warkocz na środku głowy i twarzy z ramą dwa kłosy pszenicy, ale podstawowym punktem jest splot od osoby ze stopniowego i równomiernego dodawania coraz to nowe nici; większe niż nici dodawane są większe obroty tkania.

Francuskie warkocze istnieje wiele opcji: proste i odwrotne (zamki boczne nie są rozchwytywane szczyt, i umieszczony w centralnej nici, co skutkuje w warkocz staje się niezwykły wypukły relief), „skok” (rzucanie splocie z cienkiej nici po przeciwnej stronie) i uprzęży. Najnowszy trend w Europie plecione warkocze „rozczochrany” francuski warkocz. Na skutek drobnych plecionki zaniedbania splecione i mocuje ostry koniec grzebienia jest ciągnięty w obu kierunkach cienkie nici. W wyniku tkania nemnogooslablyaetsya i jej wypluć się większe i szersze.

load...

Francuski warkocz jest doskonale połączone ze stylem biznesowego stroju i suknie wieczorowe i wymaga minimalnej wystrój. Rozczochrany tkania, paradoksalnie, jest odpowiedni do codziennego lub stylu młodzieżowym, ale także przypraw się wizerunek świeckiego lvitsy. nie tylko.

 1. Oddzielić małą część w koronie, podzielić go na 3 części.
 2. Zaczynają splot tak samo jak klasyczny warkocz. Dodać 2 lub 3 splot.
 3. Oddzielić od wolnego pasma włosów na lewo i dodać go do lewej oplot nici, rzucać nić przez centrum.
 4. Teraz oddzielne pasmo włosów na prawo i dodać go do odpowiednich pasm plecionki na centralnej części.
 5. Dalej splot warkocz, za każdym razem dodając do głównych pasm wiązek luźne włosy na prawo i lewo. Koniec rożnie zabezpieczyć taśmą lub gumką.
 6. Spożywanie egzotycznych afrykańskich

  Oplatania stylu afrykańskim – proces czasochłonny i długi, ale wynik uświęca wiele godzin siedząc w fotelu fryzjera. Jest to idealna fryzura wczasach w ciepłych krajach, ponieważ afrokosy radykalnie rozwiązać problem stylizacji włosów i nie wymagają szczególnej opieki. Jest to prosty sposób, aby radykalnie zmienić swój wizerunek, zwłaszcza jeśli dodać do zwykłego stylu ubrania „etnicznych” motywów w wyposażeniu. Wreszcie, warkocze afrykańskie mogą rozwiązać problem farbowanie włosów lub nie, aby ukryć swój brak grubości; będą one zaoszczędzić nawet z takiej klęski, jak zły fryzurą, ponieważ wyplatania wystarczającą długość swoich włosów w ciągu trzech do czterech centymetrów.

  Podstawową kwestią jest wybór sprawdzonych mistrzów, którzy mogą być zaufanych plecionki w stylu afrykańskim:

  • Po pierwsze, musi być wspaniałe umiejętności z kanekolonom – materiału syntetycznego, który jest podstawą afrokosy. Włókna kanekolona specyficznie związany z węzłem na bazie nici, a następnie prowadzi się tkanie i plecionka uzyskania wymaganej objętości i gęstości.
  • Drugiego punktu podstawowego jest prawidłowy podział na segmenty głowy do tkania. Znak jakości tkania afrokosichek ma widocznej rozstania, czyli odsłonięte obszary skóry głowy; profesjonalnie wykonane splot tworzy jednolitą kapelusz i futerkowych afrokosichek.

  Oplot: szkolenia wideo

load...