Tim Ferris diety lub schudnąć w ciągu 4 godzin tygodniowo

Zawartość

Osobiście pracuję Tim Ferris zawsze pozostaje więcej pytań niż odpowiedzi. „4-godzinny tydzień pracy” pokazuje obraz, jak żyć, ale żyć pracując w przemyśle, gdzie godzina jest ceniony bardziej niż ustalonej cenie, to nie pokazuje. To „cztery godziny ciało” anty-naukowiec i mężczyzna podający się za nowy Branson, powodując sporo różnych reakcji. Szczególnie dużo jest go reakcji na tle teorii prymatu podaży kalorii w nauce i edukacji domowej i, delikatnie mówiąc, krytycy tak zwanych „dni obciążenia.” Jednak niech zamówienia.

load...

Przede wszystkim, jeśli jesteś obcy wykluczyć niektórych pokarmów z diety, nie będzie pasować. Ponadto, system zasilania jest dostosowana do tych chłopców i dziewcząt, którzy lubią huśtawki Kettlebell krótki trening, ciężka i nie może znieść godzin cardio i owoców szyi.

[Powrót do spisu treści]

Główne idee Ferris

Faktycznie, pomysł nie jest tak dużo. Czytaj Harry’ego Taubes w każdym okolokrossfitovskom lub „paleo” blogu, a przekonasz się, lwią część tego, co jest napisane w książce sprzedawanych w sklepach w moim kraju średnio o 1100 pkt. Kluczem tutaj jest to, co:

  • Nie wszystkie węglowodany są sobie równe. Fruktoza przyczynia się do złego cholesterolu. Skrobia, w szczególności uzyskane z produktów białych jest to duży problem. Jego zastosowanie zwiększa poziom cukru we krwi, zbyt szybko, a posiłki z niego pozostało głodnego człowieka. Ponadto, odniesienia w badaniach łączących duże ilości skrobi w diecie z otyłością i podwyższonym poziomem cholesterolu we krwi;
  • Białka lli_1, ale wyjątkowo dobre dla naszego zdrowia. Podstawą diety na Ferris są białka jaj, wołowiny organiczny (w naszym kraju nie jest, chyba że zakup mięsa w ekologicznym gospodarstwie, które można policzyć na palcach), piersi z kurczaka i inne radości kulturysta. Tak, białka wstrząsnąć są dozwolone, ale nie tak na mleko, które nie przeszkadzają. Istnienie twarogowego Tim najwyraźniej nie wie, ze względu na różnice kulturowe, więc „różdżka” Cały świat fitness w tym pięknym kraju nie jest wymieniona wśród źródeł białka, ale mocno chwalony domowej roboty ser. Które w przeważającej części, zsiadłe mleko jest fermentowane;

    Części objętościowe

    load...
  • Zyskują stosując zielone warzywa, pomidory, kapusta wszelkiego rodzaju, oraz roślin strączkowych – z czarnej fasoli i soczewicy na soi;
  • Powinna być co 4 godziny, około 4-6 razy dziennie. Śniadanie powinno nastąpić w ciągu pół godziny po przebudzeniu, że w ogóle, nie jest niczym nowym na popychacz ZOZha, a następnie – obiad, a następnie – powtórzyć obiad, ale z mniejszą ilością pokarmu, a następnie obiad, przekąski białka po treningu i późne;
  • Z faktu, że nie jest w kręgach porządnych ćwiczeń głos pozwolił zadzwonić do alkoholu, kilka kieliszków czerwonego wina wytrawnego codziennie. Tutaj autor czyni ogromne postępy w nauce – odnosi się do osobistego pozytywnych doświadczeń, jak mówią, w przypadku Ferris czerwonego wina nie zaszkodzi spalić tłuszcz, a więc można również pić czerwone wino. Cóż, znam zawodników, którzy w „suszenie” czasami jeść otręby chleb zamiast wszystkich postanowień warzyw, a oni też się nie zatrzymuje, napiszmy bochenek otrąb na spalanie tłuszczu żywności, co?;
  • Podstawę diety i „Kolektor” wszystkich rodzajów kopnięć z ekspertami z różnych rodzajów jest tak zwany dzień rozruchu. Ten jeden dzień odpoczynku diety w pełnym znaczeniu tego słowa. Jesz śniadanie i zjeść resztę posiłków. Ale tym razem może się obyć bez jaj, piersi i tak dalej. Jedzenia straszne w celu zwiększenia wrażliwości komórek na insulinę i dostarczenie sposobów anaboliczne w organizmie. Dieta Autor kocha pizzę, rogalików czekoladowych i makaronchiki. I można kochać niczego. Najważniejsze – w „okienku” 12-godzinnym.

Kalorii, ale nie jest to konieczne, aby rozważyć albo rozruchu, w każdy inny dzień. Między nami dziewczynami, wąwóz na mięso, warzywa i rośliny strączkowe więcej niż 1800 kcal mogą tylko kolega z wyjątkową żarłoczność i dużo wolnego czasu. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę, że większość ludzi nie może jeść fasolę banalnych w dużych ilościach ze względu na problemy z trawieniem. Problemy z tą strategią może wystąpić u osób cierpiących z powodu jakiejś formy emocjonalnego przejadania się. Oni potrzebują „znaczące” kontrolę, może nawet osławione liczenia kalorii.

Z napojów dozwolonych czarna kawa z cynamonem, które w książce poświęcony jest odrębnej i dość ważnej części i nieograniczone ilości wody i herbaty. Tak, autor poleca „cios” dla więcej niż 2 litry wody dziennie, a nie myśleć o tym, jak to jest połączone z dietą białkową.

[Powrót do spisu treści]

„Alternatywą jest sprzedaż”, lub dlaczego takie podejście jest bardzo popularny

W ostatnich latach, u szczytu popularności są programy żywieniowe, taki czy inny sposób, spekulują o starych, dobrych dieta ketogeniczna, okresowe głodówki lub umyślnego odmowy niektórych produktów spożywczych w przemyśle chemicznym. Nasz ruch jest A. Kovalkov jego dieta „minus zbóż, chleb minus, plus, plus sałatki i białka.” Ludzie nie lubią liczyć kalorii i, w ogóle, żadne aplikacje dla smartfonów i pamiętniki online nie zmuszają nas do tej pracy z radości. Tak, a liczba – czysto orientacyjne. Nie ważyć raz notorycznie chleba plasterek sera lub otręby na śniadanie, a wszystko w dół drenażu, nie spełnia „korytarz”. Jednak krytycy podejścia „non-odżywczy” podkreślają, że dla wielu ludzi siła jeden mięsa i warzyw jest nie do przyjęcia ze względów zdrowotnych lub ze względów etycznych i społecznych. A potem to zdecydowanie lepiej „do matematyki”, a nie po prostu jeść z listy dozwolonych.

Właściwie w „ciele 4-godzinnym” Ferris nie odkrył niczego nowego, ale po prostu podsumować wszystko, co wisi w przestrzeni English HLS, w drodze do 2017 roku. Sam system nie jest niczym więcej niż w wersji przejściowej diety paleo L. Kordeyna, choć ten ostatni nie przestrzega dni załadunku.

„Ładowanie”, nawiasem mówiąc, podanie z kulturystyce diety Ferris, o zarzutach wobec autorów na ten temat można przeczytać L. Macdonald, który bezpośrednio i pisze, że hormonalne korzyści, takie jak przyspieszyć metabolizm i notorycznie anty-kataboliczny wpływ na mięśnie mają tylko te osoby, które trenować z ciężarami, a sam, siedząc na diecie niskowęglowodanowej w określonych odstępach czasu.

Ogólnie rzecz biorąc, dieta Tim Ferris obchodzić, moim zdaniem, bardziej wesoły niż opis działalności 4 godzin tygodniowo. Jeśli w swojej pierwszej książce, nie odpowiedział przybysz pytanie: „Jak zbudować najlepszą firmę, jeśli nie mam gdzie zacząć”, drugi daje dość zalecenia turowa. Po pierwsze, wymienić zwykłe węglowodany śniadanie omlet z ziołami, a następnie stopniowo zmiany istotne dla lunchu, aw ciągu kilku tygodni będzie można pozbyć się od 3 do 6% tłuszczu. W ogóle, będziesz cieszyć czytania, zwłaszcza jeśli można ją przeczytać w oryginale.

load...