Terapia mikroprądowej

Efekty metody na słabych impulsów elektrycznych, zwanych terapii mikroprądowej. Wysoka efektywność tej metody szybko uczynił go popularnym wśród klientów salonów kosmetycznych. Pierwotnie polskich kosmetologów nie chce podjąć tę procedurę, ponieważ światło impulsy elektryczne (40-1000 microamps) nie dają widocznego skurczu mięśni i nie mogą być odczuwalne. Jednak dobre wyniki nie trzeba było długo czekać, a wkrótce procedura stała się popularna w wielu salonach kosmetycznych. Miękkie impulsy udarowe doskonale zapobiega starzeniu się skóry i jest przydatna zarówno u osób młodych oraz w podeszłym wieku. Sama procedura – jest nieszkodliwe i całkowicie bezpieczne.

load...

Wiele porównać efekty terapii mikroprądowej z 10-12 godzin spokojnego snu. Procedura eliminuje możliwość uszkodzenia mięśni lub pogłębienia się zmarszczek (co nie gwarantuje nowoczesną procedurę Miostymulacja). Efekt mikro obecnej terapii jest zauważalne po pierwszym zabiegu! Efekt Mikroliftinga znacząco poprawia kondycję skóry. W ciągu kilku dni, można zauważyć znaczną poprawę koloru skóry, a skóra będzie miękka i gładka, jak dziecko. Przebieg leczenia mikroprądowej do twarzy zawiera 10-12 sesje, w zależności od stanu skóry i problematyczne. Mikroprądy Urządzenie pozytywnie wpłynąć komórkowe procesy metaboliczne, przywracając aktywność uszkodzonych komórek, krążenie krwi i drenażu limfatycznego. Z ich pomocą pochodzące substancji toksycznych przestrzeniach międzykomórkowych zsyntetyzowanego kolagenu i elastyny, stymulowanych przemiany tlenu. Terapia mikroprądowej jest również wykorzystywany przez lekarzy w celu złagodzenia skurczów mięśni. Jest on szeroko stosowany do celów medycznych, takich jak leczeniu trądziku, wypadanie włosów, przebarwienia skóry. Ponadto, że mikro-impulsy do uwolni cię od głównego problemu (czy to pigmentacja lub wysypka), przyczyniają się do głębokiego nawilżania skóry, dając w obliczu matowe wykończenie, normalizuje wydzielanie sebum.

Ekspozycja mikroprądów do węzłów chłonnych i naczyń powoduje lymphodrain trwałego efektu. Jest to szczególnie podobać się te kobiety, których wieloletnia problemem stał trwałe worki pod oczami i opuchliznę twarzy. Jeśli wybierasz się do uciekania się do pomocy chirurgów plastycznych w walce z tym problemem, terapia mikroprądowej w kosmetologii będzie doskonałą podstawą i etap przygotowawczy do pracy. Chirurgów plastycznych aktywnie za pomocą terapii mikroprądowej podczas rehabilitacji po zabiegu na twarz – odsysanie tłuszczu, lifting, aby zmniejszyć obrzęk.

Z pomocą terapii mikroprądowej, można poprawić krążenie w tkance mięśniowej, co pomaga przywrócić dźwięk do osłabionych mięśni. Dlatego mikro prądy są wykorzystywane nie tylko do jednostek, ale dla organizmu.

Efekt terapii mikro-prąd jest pozytywna także dlatego, naprawy tkanek po ekspozycji na mikro-prąd, trwa jeszcze przez kilka tygodni. Większość długoterminowe wyniki osiągnięte podczas długiego oczywiście, jeżeli procedura powtarza się 2-3 razy w tygodniu (dla kobiet po 30ti lat) przez co najmniej pięć tygodni. Po tym, wskazane jest, aby przeprowadzić procedurę raz w miesiącu, aby ustalić wynik. W młodszym wieku, można przeprowadzić procedurę Minus: 3 sesje każdego miesiąca, a następnie zabiegi profilaktyczne raz na dwa miesiące.

load...

Odmian terapii mikroprądowej

Istnieje kilka rodzajów terapii mikroprądowej w kosmetologii. Wśród najsłynniejszych: reprogramirovanie mięśnie twarzy, lifting mikroprądowej i mikroionoforez szyi, Desincrustation, drenaż limfatyczny. Mówić osobno o każdym z tych procedur.

Desincrustation – zabieg kosmetyczny, który pozwala zamknąć wąskich porów skóry wrażliwej. Odbywa się to za pomocą galvanoforeza-dezinkrustantov i rozwiązań. Wraz z nim rozpuszcza i usuwa sebum. Zatem istnieje głęboko oczyszczająca pory z zanieczyszczeń ( „czarne plamy”) i korki tłuszczu. Metoda ta jest wykorzystywana zarówno do celów kosmetycznych, a także w opiece zdrowotnej. Jeśli jesteś zmęczony ciągłym świeceniem twarzy i skóry z tłuszczem – Desincrustation dla Ciebie!

Poniższa procedura – mikroprądowej drenaż limfatyczny. Polega na usunięciu nadmiaru płynu z tkanki. Po 25 latach pogarsza się ukrwienie twarzy iw efekcie jest zastój płynu śródmiąższowego. Gromadzi się produkty przemiany materii komórek, które niszczą tkankę skórną. Aby rozwiązać ten problem, należy zastosować procedurę drenaż limfatyczny. W oddzielnej procedury, zapewnia równomierny rozkład cieczy i częściowym usunięciu z organizmu. W rezultacie, można pozbyć się opuchlizny i „siniaki” pod oczami.

Przywracanie ton i siłę mięśni twarzy pomoże taką procedurę jako reprogramirovanie mięśni mimicznych. Jest to świetna alternatywa dla wstrzyknięć VOTOH. Z pomocą mikro-ekspozycji na skórze, nie jest głęboka relaksacja mięśni. W rezultacie, można pozbyć się większości istniejących zmarszczek i zapobieganie powstawaniu nowych wydatków.

Podnoszenie twarzy i szyi przy użyciu mikroprądowej może poprawić sygnał mięśni twarzy i zmniejsza zmarszczki i zwiotczenie skóry. Jedyną wadą procedury – jest wysokie natężenie stymulacji. Stosowanie klasycznych instrumentów może powodować pewne problemy kosmetyczne – może pogorszyć wzrokowego, zmarszczek mimicznych pogłębiania. Rezultat: inteligentne i piękną skórę.

Jednym z najbardziej intensywnej terapii z zastosowaniem mikroprądowej stymulacji – to mesotherapy jonowego (bez użycia zastrzyków). Bezbolesny zabieg pozwala na odmłodzenie skóry, zmniejszenie blizn i obrzęk, zmniejszenie porów. W procedurze tkanki nie są uszkodzone lub zdeformowane, co nie może obiecują inne procedury z zastosowaniem Mikroprądy.

Terapia mikroprądowej w domu

Trzymając terapię mikroprądowej w domu jest to możliwe, z niezbędnym wyposażeniem. Podjąć decyzję o rozpoczęciu w wyborze urządzenia do przeprowadzania procedur. Aby to zrobić, należy uważnie przeczytać specyfikację urządzenia mikroprądowej należy zwrócić się do kosmetyczki – na pewno nie odmówi Ci rady. Należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

Uwaga: Urządzenie mikroprądowej musi generować strumień impulsów z siłą 20 do 800 mikroamperów, częstotliwość powinna być 1-300 Hz, szybkość zakłóceń częstotliwości i biegunowości. Bądź ostrożny przy wyborze systemu, często w rękach niedoświadczonych klientów dostać wątpliwych jakości urządzeń i niejasności specyfikacji. Korzystanie z tych urządzeń może nie tylko dać pożądany efekt, ale również niekorzystnie wpływa na stan skóry. To ma dobrą reputację Chiny wykonane pojazdów „Expert Skin” jednostka „Elfor-K”, komputery towary firma Bio-terapeutyczne.
Należy zauważyć, aparatura do przeprowadzania terapii mikroprądowej zbyt drogie. Jego cena może wahać się od 6500 do 15 000 hrywien., Więc jest to kosztowne.

Terapia mikroprądowej w domu jest niemożliwe bez użycia żelu kosmetycznego. Teraz wiele firm kosmetycznych produkują specjalne żele nawilżające do terapii mikroprądowej, jonoforezy oraz innych zabiegów kosmetycznych ultradźwiękowych. Firma „Geltek Medica” jest jednym z najbardziej popularnych na rynku światowym w produkcji żeli kosmetycznych. Uwalniają one żele do wszystkich rodzajów skóry, że ton i nawilżają naskórek. Dla dezinkrustatsii istnieje specjalnego żelu – z dużą zawartością magnezu, potasu, poliwinylopirolidon i wyodrębnia Aloe Vera.

Mikroprądowej procedura terapia

Terapia mikroprądowej jest wykorzystywany głównie w celach kosmetycznych i medycznych. Jest z powodzeniem stosowany w leczeniu trądziku, anti-aging, przywracanie i nawilżające skórę wyblakłą. Terapia mikroprądowej do twarzy zapewnia miękki lifting i zwalcza przebarwienia.

Istnieje wiele pułapek, aby być w stanie obsłużyć tej procedury: lifting, obszar karku, szyi, podnosząc obszar piersi i pośladków. Pomaga radzić sobie z napięciem mięśni spowodowane przez zaburzeń psychosomatycznych, poprawić cerę i stan atonicznych skóry. Pigmentacji i przebarwienia skóry i znika pod wpływem mikroorganizmów impulsów. Z pomocą mikroprądowej liftingu, można łatwo i bezboleśnie usunąć worki pod oczami, poprawia koloryt skóry i elastyczność naczyń krwionośnych. Procedura ta pomaga wzmocnić mięśnie twarzy, ciągnąć mu drogę.

Przed rozpoczęciem procedury, kosmetyczka wybiera najbardziej skuteczny program do rodzaju skóry, z uwzględnieniem osobistych problemów kosmetycznych. Procedura składa się z kilku etapów: drenaż limfatyczny, przywrócenie mięśni twarzy, stymulacji skóry i, w końcu, wprowadzenie preparatu kosmetycznego (mikroionoforez). Wszystkie te złożone skutkuje dobrze dokręcić skóry, wygładzone zmarszczki, zwiększają elastyczność skóry.

Sama procedura jest nieszkodliwa, ale stosując terapię mikroprądowej jest przeciwwskazane zabiegi są również dostępne . Nie można używać mikro wpływ na zawał serca i udar mózgu w historii kardiomiopatii i zaburzeń układu sercowo-naczyniowego, masz nadwrażliwość na lek, ciąża, lub raka. W tym samym czasie, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych dla stosowania procedury.

Szereg zabiegów może być różna, w zależności od stanu skóry i uszkodzenia. Pierwsze pozytywne efekty można zauważyć w ciągu 15 minut po rozpoczęciu pierwszej procedurze. Ekspozycja mikroprądowej daje widoczne rezultaty, co pozwala połączyć efekt leczenia i poprawiając nastawienie psychiczne! Większość dobry wynik daje procedurę w połączeniu z procedurami odwadniających i masek kolagenowych. W krótkim czasie można zmienić cerę, wygładza zmarszczki, a skóra staje się bardziej elastyczna i dopasowanie. Drenaż limfatyczny efekt ma korzystny wpływ na psychofizyczny całego organizmu, co przyczynia się do ogólnej poprawy.

Mikroprądowej terapia twarzy jest dostępna w wielu salonach kosmetycznych za niewielką opłatą. Wpływ impulsów elektronicznych jest dobrze tolerowany przez osoby w każdym wieku i nie powoduje dyskomfortu podczas zabiegu. Efekt po zakończeniu procedury trwa bardzo długo. Urządzenie działa na skórę łagodnie, a tym samym eliminuje uszkodzenia skóry.

Po zabiegu terapia mikroprądowej Opinie klientów w większości pozytywne. Zauważ dobry efekt dla wszystkich rodzajów skóry i z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Aby zapisać normalnego stanu zdrowia po zabiegu, nie wymaga żadnych ograniczeń ani rekomendacji. Wpływ mikro prąd do skóry może być łączona z produktami i zabiegów kosmetycznych – nie pociąga za sobą żadnych problemów.

Miolifting – najsilniejszy rodzaj terapii mikroprądowej

Procedura Miolifting zwany lifting twarzy i szyi bez operacji. Efekt ten uzyskuje się przez trening mięśni podskórnych kosztem elektryczną stymulację włókien mięśniowych, co w końcu rozciągają się fałdy skóry. Miolifting twarz nie jest tak skuteczny jak liftingu chirurgicznego, ale efekt na skórze jest bardziej korzystne. Po zabiegu na twarz opinii miolifting klientów wdzięczny pomóc określić z decyzją: czy procedury, czy nie. Miolifting mogą być stosowane w leczeniu pierwotnego i wtórnego.

Modernizacja w Miolifting za pomocą mikro- i specjalnych kosmetyków. Mikroprądy jest doskonałym przewodnikiem dla wstrzyknięciu pod skórę substancji odżywczych. Wynikają one w osłabionym i zwiotczałe mięśnie tone normalizują pracę gruczołów łojowych i syntetyzuje produkcję włókien kolagenu i elastyny. Procedura łagodnie wpływa na głębsze warstwy skóry, naczyń krwionośnych i mięśni, pobudzają wydalanie produktów przemiany komórkowej.

Dla Miolifting twarzy za pomocą specjalnych kosmetyków, utlenionej, kolagenu i witaminy. Pod wpływem mikro-soft, składników odżywczych, które kosmetyki wnikają głęboko w skórę, odżywcze i nawilżające go. Należy używać żelu podczas procedury leczenia mikroprądowej, poprawia urządzenie przesuwne i zawiera składniki odżywcze. Aby osiągnąć pozytywne wyniki, pożądane jest, aby przeprowadzić kurs bez dużych przerw między sesjami. Złamanie dłużej niż trzy dni, może cofnąć wszystkie pozytywne efekty procedur.

Większość klientów powiedzieć Miolifting pozytywny wpływ na organizm. Mikroprądowej impulsy przechodzące przez tkankę, zwiększenie stężenia jonów w komórkach, zwiększają poziom insuliny we krwi, endorfiny, zwiększenie przepływu krwi w mięśniu zamawiającego. W konsekwencji, nie jest wzmocnienie tkanki mięśniowej. Doskonałe wyniki osiągnięte przez Miolifting w kosmetologii w przypadku problemów z korekcji figury i twarzy windą.

W czasie kursu Miolifting, pożądane jest, aby rzucić palenie i alkohol, jeść tak mało kofeiny i trochę więcej snu możliwe. W dniu zabiegu, kosmetologów nie zalecają spożywanie pokarmów białkowych.

Po kilku sesjach, można zauważyć pozytywny rezultat, a regularne stosowanie pomaga odmłodzić skórę przez kilka lat. Jeśli jesteś zaniepokojony zwiotczenie mięśni, tłustej skóry twarzy, trądzik, przebarwienia, blizny potrądzikowe – miolifting osobę dla Ciebie. Po miolifting procedury aplikacyjnej opinie dziewczyny miłe ich dodatni.

Że przyszedł do naszego zakończeniu artykułu. Mam nadzieję, że to będzie dla Ciebie przydatne i pomogą Ci zrozumieć, czy terapia mikroprądowej jest właśnie dla Ciebie. Bądź piękna!

load...