Ten słodki pocałunek na ustach, albo jak się całować?

Zawartość:

Być może to pytanie jest interesujący nie tylko nastolatków, ale również przyprawione doświadczenia mężczyzn i kobiet. Pozornie zwykły pocałunek. Co może być prostsze? Ale w rzeczywistości jest to nauka – nauka o tym, jak stać się partnerem z niezapomnianych pierwszy dotyk warg. Opiszemy szczegółowo w tym artykule, jak pocałunek w usta.

load...

Istnieje kilka rodzajów pocałunków: classic (wykorzystujące jamy ustnej) i francuskiego (z wykorzystaniem języka).

Aby odpowiedzieć na pytanie, co prawdziwy pocałunek, ważne jest, aby zrozumieć jego strukturę.

Przede wszystkim, pocałunek na ustach ma kilka etapów. Pierwszy etap: to wszystko, co dzieje się całować sytuacji partner nastrój siebie i swojego partnera, okoliczności i intencje każda. I to jest najważniejsze, jako „braku” go do drugiego etapu postępowania nie może całkowicie odległość.

Tak, niektóre z zasad, które trzeba nauczyć się obu partnerów, które będą istotne dla klasycznego pocałunek na ustach, a po francusku.
Powrót do spisu treści

load...

Faza przygotowawcza

 1. Jak banalne dźwięki – ostrożnie! Przyjemny oddech – w rzeczywistości 80% sukcesu.
 2. Zrelaksować i rozluźnić wargi. Wierz mi, drżenie partnera z zieloną cerę, zimne i mokre ręce, zaciśnięte usta w strachu nie stanowi sam przedmiot pożądania. Zwłaszcza jeśli jesteś mężczyzną. Nawet jeśli naprawdę czeka na ten moment, nawet jeśli są bardzo zmartwiony, znaleźć w sobie siłę, aby wyglądać naturalnie.
 3. A teraz najważniejsze. Jest to konieczne, aby przesunąć akcent bariery. Na dotyk nie powoduje negatywnych emocji w partnera i zakłopotania. Wszystko powinno być stopniowo, delikatnie dotykać rękami, a później można przytulił partnera. Czy to, co jest konieczne do bardzo spokojnie, nie rozwodzić się nad szczegółami zbyt wiele uwagi. Obejmują wyobraźni i intuicji. Będzie zrozumieć, w jaki sposób i co zrobić w tej sytuacji. Najważniejsze – na start!


Powrót do spisu treści

Klasyczna wersja pocałunku

Co dalej? Drugi etap:

 1. Kiedy już zdecydujesz się na czasie i miejscu, a następnie przystąpić do pocałunku w usta. Powoli odchyl głowę do jego długo oczekiwany partnera ustami dotknął. Ale nie sprawiają, że zbyt wolno – zombie z okropnym filmu też trzeba uwagę, nie przyciągają. Piorun także nie warto. Partner powinien czuć się chwilą. Rozluźnić wargi. W czasie dotyk warg, zamknij oczy. Wierz mi, wpatrując się w twoich oczach, szczególnie jeśli oboje partnerzy nie są zamknięte, z wyjątkiem ataku śmiechu nie spowoduje żadnych pozytywnych i romantyczne uczucia.
 2. Dotykać ustami partnera (wybrać jedną, czego potrzeba, od góry lub od dołu). Delikatnie. Bardzo delikatnie. Całowanie nie naciskać, nie należy otwierać usta bardzo szeroko, jakby idziesz odgryźć kawałek wielkiego jabłka. Czas na pieszczotach przyjść trochę później, na innym etapie swojego związku. Pierwszy pocałunek jest bardzo ważne, w rzeczywistości jest to zapamiętane i pozostawia sobie jedną z pierwszych intymnych doznań. Spróbuj pokazać partnerowi, że on (lub ona) jest – jedyny człowiek, którego czekałam całe życie. Odczuwać tkliwość warg lub ulubionego ukochanej.
 3. Można delikatnie trzyma swoją partnerkę w kark lub delikatnie trzymać ręce z palcami po jej policzku. Szyi lub pasie partnera Hug za. Bądź ostrożny: jeśli nie chcesz być pierwszy pocałunek w łóżku – nie pozwól sobie i twój partner jest zbyt gwałtowne pieszczoty.
 4. Łagodnie przejść z pocałunkiem. Spójrz na ukochanej oczu. On będzie zrozumieć bez słów. Jest to jeden z najważniejszych momentów! Patrząc mu w oczy, to są dokładnie określić, czy kontynuować czy zatrzymać. Jest to bardzo łatwe do ustalenia. Jeśli twój partner chce kontynuować i to wszystko bezwarunkowo kocha, że ​​jego twarz jest łagodny uśmiech i bezpośredni spojrzenie, pełne pasji i ognia. Partner może ze wstydu przechylić głowę i wzrok w kierunku – jest to normalne. Jeżeli dana osoba skarży się zatrzymać. Nie jest konieczne, aby kontynuować.
 5. Jeśli zdajesz sobie sprawę, że wszystko idzie źle, można bezpiecznie wrócić do pocałunku na ustach. Pocałować czule i namiętnie, inwestować uczucia i emocje. Pat usta pierwszeństwa górna i dolna warga, oraz możliwość pieścić i dać swoje wargi. Obserwować reakcję swojego kochanego partnera, który niewątpliwie pokaże, kiedy przestać i iść dalej.
 6. Jeśli oboje są gotowi na coś więcej, to można spróbować pocałunek francuski, który różni się od klasycznego użycia języka.


Powrót do spisu treści

Francuski pocałunek

A potem są zasady. Po pierwsze, porozmawiajmy o tym, co nie należy robić:

 1. Nie kładź język zbyt daleko. Jest wulgarny i nie smaczne.
 2. Należy unikać nadmiernego wydzielania śliny.
 3. Nie wyrzucaj partnera, jak głodny ryb. To jest obrzydliwe, śmiech, a na pewno nie trzeba mówić o rozbudzenie pasji.

A teraz o technice francuskiego pocałunku:
Usta Pierce’a partnera, dotykać językiem ulubiony język, Pat delikatnie czubkiem języka na górze i na dole, jego język na dziąsłach, warg, gry. Użyj swojej wyobraźni. Początkowo być delikatny. Ponadto możliwe jest, aby być bardziej wyzwolone i wylał całą pasją partnera.

Język – najbardziej mobilne narządów w organizmie człowieka. Odpowiednio, a jego potencjał jest nieograniczony. Daj partner słodki pocałunek na co dzień!

Próbować, eksperymentować, i będzie sukces !!!

load...