Tematy: imprezy tematyczne jak nowe słowo w domu wakacyjnym

Zawartość:

Razem, pamiętajmy, jak nasze święta odbywają. Z pewnością punktem kulminacyjnym stole sześć stóp, kompletnie zaśmiecone smakołyki, na którym dzień i noc porach gospodyni. A teraz jej wysiłki widoczne nie tylko na stole, ale również w wyglądzie: koła, niedokończony manicure i naprędce ułożone włosy.

load...

Wątpliwe jest, że zdjęcia z tego święta, jest dumna, aby pokazać znajomym i współpracownikom. A goście są już zmęczeni tego rodzaju działań krajowych. Po tym wszystkim, wszystkie one mają jeden wspólny scenariusz: pili, jedli, tańczyli, ponownie usiadł, wędzone, tańczył ponownie, deser … I jeszcze, co jesteśmy? Deser jest zwykle niosą ze sobą, jak żołądki gości nie jest bezwymiarowy.

Dlatego właściciele, którzy zdali sobie sprawę, że święto – niekoniecznie jest posiłek, są coraz bardziej zadowoleni z niezwykłym domu partii. Oczywiście, trzymając takich celebracji narzuca pewną odpowiedzialność, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę wiek gości, ich statusu społecznego, a także spróbować znaleźć wątek blisko zaproszeni stron.

Nie bój się odejść od stereotypów i zastosowanie nowych pomysłów na święta do domu. Eksperymenty w tym przypadku są po prostu konieczne, ponieważ wprowadzają do naszego codziennego życia wiele pożądanych różnorodność, pozwala nam doświadczyć dotychczas nieznane uczucie, przeżyć radosne emocje. Oni – jak petarda, odpryskami szampana, świeżą morską bryzą po gorącym dniu. I móc czerpać inspirację z popularnych czasopism, filmów lub usunąć ze swojej głowy.

Ideą imprezy tematyczne dla dużych firm młodzieżowych

Niezwykłe w swojej formie, można zorganizować wakacje dla jakiegokolwiek powodu. Urodziny, rocznicę ślubu i Nowy Rok – wszystkie te ważne wydarzenia będą korzystać tylko wtedy, gdy zbliżają ich organizację najbardziej trywialny sposób i używać tylko oryginalnych pomysłów. Goście będą mile zaskoczeni nowość atmosferze i na pewno będzie dziedziczyć swój przykład. Nawet zwykłe spotkanie przyjaciół w domu w jednej z nich zamieni się w radosnych spotkań, jeżeli jego tematem będzie, na przykład, pierwszą miłość, śmieszne historie ze swojego dzieciństwa, jaskrawe wrażenie święta i tak dalej.

load...

Pomysły na niezwykły wypoczynek szybować wszędzie. Można mieć imprezę w formie kryminału, wymyślić „zbrodnię” i uwiedzie jej ujawnienia gości. Jednak dla tych spotkaniach tematycznych wymaga starannego przygotowania i pomocy kogoś z przyjaciół. Trzeba będzie wybrać działkę, ukrytych wskazówek, a potem to wszystko się interesujące a nie nudny. Dlatego najpierw rozważyć, czy pomysł oferuje się jak? Jeśli większość z nich znajdują się w pobliżu wielkiego Sherlocka Holmesa, a na półkach bibliotek domowych dominują detektywów różnych autorów, taka warunkowa zaproszony z przyjemnością, aby wziąć udział we śnie ci rozrywkę.

Na ulicy – letnie słońce i czas wyjechać? imprezy tematyczne z nutą wakacje w ciepłych krajach – to bardzo ważne. Trzeba będzie zorganizować coś w basenie, nie trzeba napełnić go wodą, jak to możliwe i zalać sąsiadów. Świetnym rozwiązaniem byłoby specjalne kulki jak w sali zabaw dla dzieci. Jeśli chodzi o ubiór, to wszystko jest jasne: dziewczęta noszenie stroje kąpielowe i mężczyzn – kolorowe hawajską koszulę i kąpielówki. Nie zapomnij, aby przygotować egzotyczne koktajle z parasolami i słomek, preferują lekkie przekąski z owoców morza, a jako post deser owocowy.

Aby stworzyć odpowiedni nastrój, ozdobić pokój z plakatów z wizerunkiem hawajskich wysp i innych miejscowości wypoczynkowych, przyjmuje gości nieodzowną powitanie „Aloha!” i nosić je na jasnych papierowych koralików. Rozrywka jest możliwość wyboru najbardziej różne. Ta gra jest po linie o nazwie „Limbo” i quiz z pytaniami o Hawajach i konkurs tańca najbardziej zapalającego. Pomysły powiedzieć wyobraźnię i chęć organizowania prawdziwy wysokich Jinks dla przyjaciół.

Inną opcją wieczorków tematycznych może być maskarada lub karnawał. W tym przypadku, nie może obyć się bez masek i kostiumów. Jako rozrywkę można zaoferować gościom odmianę znanego epizodu filmu lub utworu literackiego. I nawet bardziej interesujące jest, gdy zaproszony podzielona na dwa zespoły, z kolei pokaże takie sceny i odgadnąć, gdzie one są. Trzeba będzie stworzyć pozory scenie głównej i widowni. W zaimprowizowanej przerwie zapraszają na „bufet”, gdzie będą serwowane w tabeli-bufet.

Maiden spotkania na nowo

Jeśli planujesz zaprosić znajomych i porozmawiać o życiu, siedząc na kanapie, to dlaczego nie dać nowe notatki z posiedzenia? Pomysły na imprezy tematyczne Kobiet może być zebrane od wszystkich ukochanego serialu „Sex and the City”. Przyjrzyj się dokładnie co do picia bohaterki, i zaproponował dziewczyny koktajl „Dry Martini” czy „Cosmopolitan” i dodaj małe kanapki. Nie zapomnij podać ścieżkę dźwiękową filmu, i przyjaciele mogą dzwonić nazwiska swoich bohaterów.

Jest to niemożliwe, aby zignorować popularną imprezę piżamy w Stanach Zjednoczonych. Podstawowa idea organizowania takich imprez tematycznych jest komfort i ciepłą atmosferę zaufania, która jest dostępna tylko do starej i bardzo dobrym przyjacielem. Dlatego wieczorem makijaż, efektowne stroje i fryzury znakomity – to jest coś, bez czego nie możesz zrobić. Ale ładny piżamy lub wygodne szata natychmiast zmuszony odpocząć i cieszyć się towarzystwem bliskich.

Niech każdy z was będzie działać w celu łagodzenia operatora i wideo przyjaznych spotkań. Zorganizować konkurs wesołą piosenkę, improwizowany pokaz mody, eksperyment nad obrazami siebie lub manicure, przejrzeć starych albumów fotograficznych, pamiętam, śnił i zobaczyć jakiś romantyczny film. W ogóle, angażują się w zwykłych przypadkach i dziewcząt szepcząc słodkie.

Jeśli chodzi o napoje, szampan lub wybierz inny wina nekreplenoe mogą być przygotowane „Margarita” czy dać pierwszeństwo „Martini”. Lekkie sałatki, pizza i pyszne desery doskonale zaspokoić swój głód. I bliżej nocy nadszedł czas na szczerą rozmowę na najbardziej ekscytujących tematów, dyskusja z których zostanie opóźnione do późna. Nadszedł czas, aby przejść na balkon, spojrzał na rozgwieżdżone niebo i pomyśl życzenie, który jest związany usłyszeć wszechświat.

Doskonała alternatywa dla imprezie piżamy tematem jest kawa. Zgadzasz się, że nie ma nic bardziej komfortowe niż zapach świeżo parzonej kawy i apetyczny francuski croissant. Aby zacząć trzeba stworzyć niepowtarzalny zapach domu rano pociągający wzywa nas do kuchni. Jest możliwe, aby zorganizować zarówno z odświeżaczem powietrza i rozłożone w małej garstki pojemności ziemia „Arabica” i rozprowadzić je po całym pokoju. Z powodzeniem uzupełniają wnętrze i grube świece z ziaren kawy. Należy zwrócić uwagę na stole porcji, jak piękne naczynia do promienistej obrus czystości, komplet pachnących przypraw, różne desery i kanapki z czerwonym ryb jest mało prawdopodobne, aby opuścić znajomym obojętny.

Dla stron kawy motyw ważny wybór napojów, więc zdecydować, które oferują swoim gościom. Jeśli jest to alkohol, wolą dobrej jakości brandy lub likieru. Ale kawa jest warto przygotować kilka rodzajów: zwykły silny, cynamon i pieprz, z czekoladą i karmelem, cappuccino, lukrowane. Nie przeszkadzają, i gorąca czekolada, zwłaszcza jeśli partia planuje się zorganizować zimy.

Bawić goście mogą korzystać quiz muzyczny. Wybierz ścieżkę dźwiękową piosenek, podkład, że wzmianki o kawie, i niech przyjaciele próbują odgadnąć tytuły i wykonawców. Pomysły na inne rozrywki informuje fusy. Może być stosowany jako materiał do twarzy techniki. Dlaczego nie spróbować się w roli artysty i pomalować twarz girlfriends kapryśny wzorce? Nawiasem mówiąc, to są one przekształcone w peelingu naturalne i użyteczne. I można wróżę z fusów kawy, ale niech to będzie zabawa zabawa, więc niech po prostu dobrą interpretację danych liczbowych na dnie filiżanki.

Movie Party – świetny pomysł na nierównych firm

Zgoda, jeśli wśród gości spodziewanych ludzie ponad trzydziestu pięciu lat, będą czuć się bardzo nieswojo słuchania muzyki ognistym ze szklanką mojito w dłoni, a nawet w piżamie domowych. To samo odnosi się do tzw Hawajskie party, ubiór, który jest strój kąpielowy. Wszystko to jest w porządku, ale w pewnym wieku, a być może tylko z bliskich przyjaciół.

Ale jakiego rodzaju imprezy tematyczne mogą być umieszczone w domu, jeśli gość jest nie tylko młodych ludzi, ale również starsi ludzie? Lub jeśli zaprosić przyjaciół i znajomych do pamiętać, że w następny piątek, ale powyższe tematy zostały już wykorzystane wcześniej? Teraz trzeba znaleźć coś nowego, ale to pomysł złapany każdego gościa.

Pomyśl o tym, co jest interesujące dla ludzi wszystkich pokoleń? Pewne jest, w każdym mieszkaniu, ale jeszcze nie w jednym egzemplarzu? Oczywiście, telewizor. Tutaj, bez wątpienia też gusta gości mogą się nie zgodzić: ktoś nie może znieść produkcje hollywoodzkie, ale ktoś w moim życiu tylko jeden spojrzał na rosyjskich filmach, „Ironia losu”, na przykład.

Ale wiesz, kto wzywają do wizyty, a jeśli tak naprawdę okazuje się, że gość jest preferencja taki zupełnie inny film, zorganizować imprezę filmu. A jeśli smaki są zbieżne, temat dla partii może być specyficzny, na przykład: triumf hollywoodzkim stylu święto, albo na podstawie filmów krajowych.

Gdzie zaczyna się tematem partia? Oczywiście, z odpowiednimi zaproszeń. Wysłać małe karty, wizytówki, gdzie masz do zaoferowania potencjalnym odwiedzającym obdarzyć swój „czerwony dywan” z ich obecności. Najważniejsze, żeby stworzyć tajemniczą atmosferę, niech swoją rodzinę i przyjaciół na razie tylko uświadomić sobie, że wybraliście jako pomysł na wakacje. Najprawdopodobniej wtedy jeszcze przywołać, omawiając nadchodzące wydarzenia, wtedy wszystkie szczegóły i wyjaśnić, ale teraz trzeba intrygi.

Teraz o projektowaniu mieszkania. Ponieważ zaproszenie został wezwany do „czerwonego dywanu”, to musi być i organizować. Tu wiele zależy od domu i ganek. Jeśli to możliwe, spróbuj położyć długiego utworu na tym samym biegu schodów, jeśli nie – przynajmniej pod jego drzwiami leżał czerwony dywan. Ten natychmiast daje swoim gościom możliwość poczuć się jak prawdziwy VIP.

Wewnętrzne szczegóły będą zależeć od rodzaju motywu dla partii jest najważniejsze: film lub bardziej wąskie podejście. W każdym razie, pokój powinien być dużo zdjęć z różnych aktorów i aktorek w obrazie, jak iw życiu. Dowiedzieć się, o ile to możliwe, wszystkie gwiazdy filmowe takie jak swoich gości, a następnie szukać, kopiowanie, drukowanie zdjęć swoich bohaterów i powiesić w ramkach w całym mieszkaniu. W sklepie z pamiątkami można znaleźć tanie statuetkę „Oskara” i inne nagrody filmowe. Będą one przydatne nie tylko jako dekoracja, ale także jako nagrody w konkursach. Teraz niektóre specyfiki.

Ważne niuanse stron filmowych

Pokrycia elegancki stół z dużą liczbą domowych potraw – to jest czasochłonne i uciążliwe. Tak, a głównym tematem jest bardziej odpowiedni odbiór. Alkohol jest wybrany na podstawie gustów gości, ale nie zapomnij o tych, którzy są „za kierownicą” – soki i woda mineralna musi być obecny na stole. Wśród przystawek kanapki popularne: można zrobić kije owocowych, i jest możliwe, aby wszczepić kawałki sera, oliwki, szynka. Ponadto, nie będzie zbędny gruntów. To wszystko zależy od czasu i chęci: jeśli chcesz pokazać umiejętności kulinarne – przygotuj się – jeśli nie, zawsze można zamówienie w restauracji.

Jeżeli motyw partii był film, opiera się na fakcie, w jakie obrazy przychodzą do swoich gości, można łatwo zrozumieć, że na filmach wolą iw której bohaterowie chcą być podobne. Być może niektórzy z twoich przyjaciół i bez makijażu jak dwie krople wody, jak Merlin Monro czy Bruce Willis? Więc goście prostsza, ponieważ można zrobić niewiele – tylko do odpowiedniego fryzurę, strój odpowiednio, i wejść w rolę uwodzicielki umiejętne lub brutalnego macho.

Ale najbardziej prawdopodobne, wiele będzie chciał wypróbować na konkretnym wizerunkiem swojego ulubionego filmu. Przygotuj się na to, co przychodzi do ciebie Dzhek Vorobey lub chłodny para, Pan i Pani Smith, car Iwan Vasilyevich lub wampira Edwarda. Uwierz mi, wszystko będzie starał się wyróżniać przede obrazy pracować dla chwały. Na początek, można zorganizować pokaz mody, w którym każdy powinien chodzić po całym pokoju, a reszta publiczności będzie odgadnąć, jakiego rodzaju charakter.

Warto również wstępnie zaznaczyć wiele ramek z różnych filmów, pokazać je dla gości w formie slajdów, tak że wszyscy razem odgadnąć nazwę. Podobna konkurencja może być ułożone z ścieżek dźwiękowych, a także z dobrze znanych fraz. Stopniowo wprowadzając rolę, goście będą aktywnie komunikować się, brać udział w konkursach rywalizować o nagrody.

Nie zapomnij aparatu, ponieważ partia motyw – to dobry pretekst, aby strzelać. Każdy z gości będzie chciał uchwycić scenę w niezwykły sposób. A gdzie indziej, jeśli nie w swoim własnym domu, Dr House będzie mógł zrobić zdjęcie hrabiego Draculi? Wykończenie może być oglądanie filmu lub filmowej wiadomości, które odwołania się do wszystkich swoich gości.

Przygotowując imprezę podobnych przedmiotów, pokazać trochę cierpliwości i wyobraźni. Uwierz mi, będziesz mieć pewność, aby zorganizować niezwykłą radość z nagrody „Oscar” dla najlepszych ról, a pamięć pozostanie porządny stos zdjęć, które zdobią album rodzinny.

Jesteś już przeniknięta pragnieniem organizowania coś podobnego w swojej głowie, jak w kalejdoskopie, jeden pomysł po drugim? Poświęć trochę czasu, aby wybrać najbardziej atrakcyjny dla tematu, myślę liczba gości, ich wiek, styl życia i hobby, czyli podejść do problemu z całą odpowiedzialnością, nie zapominając o małych rzeczach. Wtedy to święto w domu będzie ewenementem w kręgu przyjaciół i zmusić ich do włączenia fantazji. No, może staniesz się twórcą całego szeregu stron tematycznych, ciekawych, niezapomnianych i zabawy!

load...