Tego cichych sprzedawców produkty odchudzające

Zawartość

I wiesz, dużo zachwytu w ostatnich latach. Ludzie coraz częściej szukają w Internecie różnych ciemnych narkotyków i magicznych receptur, a mniej – efektywny zestaw ćwiczeń i sposobów, aby stać się wreszcie własnej diety autora, a nie słabej woli niewolnik zmuszony orać tę dietę, wezwał go do łóżka i obudzić się, a wszystko nadal sporadycznie dusić jogurt z niesolonego gryki. Sprzedaż towarów do odchudzania zatrudnić najlepszych reklamodawców. Ich teksty są „odciśnięte” w naszym umyśle, a potem nadszedł czas, aby „reklamodawcy gorszy” – sąsiedzi Forum odchudzanie nagrywarka liczne teksty i inne nośniki zwielokrotniania. Wszystkie te „pigułki cud”, „magicznych trenerów” i „nowej żywności” są prawie takie same. W skrócie, zabijają twoją wiarę w siebie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Pułapki do odchudzania lub dlaczego jesteśmy uzależnieni od „Narzędzia”

W zależności od środków do utraty wagi nie jest wymyślona przeze mnie. Typowym gościem siłowni wymaga „najnowszy i najbardziej unikalny indywidualnie zaprojektowany program”, tylko dlatego, że jestem przekonany, że żaden z opracowane wcześniej, że nie będzie działać. Milion razy widziałem zawiedzionych oczy: „jak squat, dobrze, przykucnął domy, a nie cienkie, co płacę teraz?”. I sporo czasu był przekonany, że „niebiański precel” rodzaje jogi Bikram lub funkcjonalne szkolenia oksisayza sprzedał się znacznie lepiej niż najbardziej efektywnej siły i cardio, pod warunkiem, że te ostatnie są znane klientowi od dzieciństwa.

Każdy z nas ma „typową ścieżkę odchudzania”. Na przykład, najbardziej popularna „sposób” tu takie:

  • Widziałem w żołądku lusterko obca ciotka, „boki” i płaski łup;
  • Postanowiłem, że brzuch – nadwagi i nie chciał jeść w godzinach wieczornych;
  • Stałem 2 dni, a zbyt wiele smażone ziemniaki;
  • Zacząłem wszystko od nowa i powtarzać kilkadziesiąt razy;
  • Zdałem sobie sprawę, że jest to trudne i ciężko i sięgnął do końcówek wyszukiwarek internetowych, które ułatwią mój smutny los;
  • Znalazłem forum o złych „A” i patrząc na ceny i opinie, wziął karty kredytowej

Zatem, stale powtarzające się negatywne doświadczenia – to jest prawdziwy powód, że stają się zależne od branży nowych produktów odchudzających.

load...

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego zależy od funduszy na utratę wagi – to jest złe

Przede wszystkim, to psuje ci. Spokojnie, obliczyć ile wydałeś na świeże szparagi, które nienawidzą witamin dla utraty wagi i kartą na pasie-dance, której idziesz przez dwa tygodnie. A w kącie na symulatorze, który jest przeciągnięty wzdłuż kożuchu, ile to kosztuje? Aha, a jeśli tak, to ile i bardzo odzieży wierzchniej? Szacunek, można przejść do wypoczynku noworocznym w Tajlandii co najmniej i co najwyżej w Republice Dominikany, jeśli nie kupi wszystkie te produkty, które nie jest zbyt pomocne.

I można kupić tylko dlatego, że uzależnienie. Która, jak widzieliśmy wcześniej, wynika z powtórzenia negatywne doświadczenie odchudzania.

Myślisz, że miłość własna jest mierzona w wypalone, choć bezskutecznie, znaczy? Cóż, przyjrzeć się innym „moment” – stracony czas. Ile godzin siedzieć czytając sto pierwszy artykuł na temat odchudzania z jogurtem lub regularnych przeglądów Maszy z Krasnodar do Bad odchudzania „Y”? A co o poszukiwaniu unikalnych ćwiczeń dla „biodra”, a długie godziny nauki sposobu skręcania układ nogi w domu? Czas nigdy nie wróci i nie będzie można wydać je w dowolny sposób. I tak, jestem pewien, że chcesz coś innego, inne niż siedzieć na forach, leżeć na kanapie, szelest folii z czekolady lub gotowania i jedzenia.

[Powrót do spisu treści]

Gdzie szukać drogi wyjścia

To proste – albo zdasz sobie sprawę, że wszystkie te nowe narzędzia własności nie działają na każdego, wreszcie rozpacz, zrezygnować z jej strony, a od zwykłych środków do utraty wagi, takich jak zdrowa dieta i iść na siłownię, nie działają też decydują się po prostu żyć, jak żyć, bez jakiejkolwiek utraty wagi.

Albo rozpaczy zrealizować wszystkie takie same, ale można przekonać się, że normalny efekt wyszczuplający, po prostu „nie wiem, jak je gotować”

Albo masz bardzo jasną karmę, a pewnego dnia przypadkowo siedzieć na rowerze górskim lub znaleźć się w wędrówkę kilkudniowe, lub po prostu spojrzeć w studio tańca i zakochać się jako niezależny ruch i dużo zabawy rekreacyjne. Cóż, możesz zacząć szanować diety tylko dlatego, że na czekoladki i bułki nie można zajść daleko, a wielu z nich nie natantsuesh.

Na pierwszym i trzecim sposobów nie jest jasny, ale drugi mogą i powinny działać.

[Powrót do spisu treści]

Oznaki tego, że stan systemu utrata masy ciała i prawidłowe

Przede wszystkim, jeśli masz czas i pieniądze, natychmiast udać się do specjalisty. Zatrudnić dietetyka i trenera, nie tylko tych, którzy mają reputację „kochanie”. Patrząc niewygodne, ludzi z charakterem, twardy, może nawet nieprzyjemne, i nie pasuje do systemu „opieki zdrowotnej dla pieniędzy.” Dlaczego tak? Zaledwie eksperci zwykle powiedzieć prawdę. Nie będą chwalić następny odchudzanie płatki z cukrem i sprawi, że jeść płatki owsiane. Nie będą opowiadać o powolnym metabolizmie i sprawi, że robią rzeczy, których nie zrobiłeś niż kiedykolwiek, aby uzyskać świetny wynik w sprawności. Oni mogą ignorować stwierdzeń dzieci jak „chcę czekolady i schudnąć” i będzie można myśleć inaczej. Skutecznie myśleć.

Inną opcją, jeśli nie ma specjalisty, nie ma czasu lub pieniędzy. Szef coś masz? No, dobrze, a następnie wykonaj następujące czynności:

Znajdź dietę, która jest odpowiednia do codziennej rutyny, preferencji żywieniowych i poziomu dochodów. Zostawić w spokoju „nie jeść po sześciu”, jeśli pracujesz w nocy, przestać marzyć z awokado i krewetek tygrysich, jeśli zarabia 500 $ miesięcznie;

Pobierz najprostsze ćwiczenia przez 15 minut, ale żeby to zrobić codziennie rano i co wieczór. Albo weźmy program dla początkujących tego bloga, jesteś z jakiegoś powodu, jego czytania;

Zrozum, że nikt nigdy nie może spełnić wszystkie wymagania trenerów i dietetyków do 100%. W rzeczywistości, to jest dobre, nawet jeśli będzie utrzymywać dietę i ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu, nie jest zbyt „poszukuje” w weekend;

Szukaj wśród „własnego gatunku” wsparcie i komunikacji, a nie rad, jak to zrobić w przypadku awarii. Należy pamiętać, że każdy pokładzie – nie więcej niż osobistym doświadczeniu doradcy.

W ogóle, w zależności od „nowych metod”, jak każde inne uzależnienie, wymaga długiej i ciężkiej pracy nad sobą. Staraj się regularnie dbać o to, aby nie wpaść w pułapkę ponownie.

load...