Technologia wytwarzania multivarka makaronu

Zawartość:

Aby dowiedzieć się, jak gotować makaron, wydawałoby się, nawet dziecko powinno znać. Więc jest to popularny i łatwy posiłek. Jednak nie zawsze jest czas, aby stanąć na piecu, a następnie, w tym przypadku, można gotować makaron multivarka. Każda gospodyni będzie to docenić „cud nowoczesnej technologii.” Po tym wszystkim, to pomoże zaoszczędzić czas, eliminuje problem i brudne naczynia.
Powrót do spisu treści

load...

Proces gotowania makaronu

Wystarczy pobrać niezbędne składniki umieścić w czasie i trybie czasomierza i robić inne, ważniejsze rzeczy. Przy minimalnych kosztach makaron, makaron spaghetti lub uzyskiwane są smaczne i kruche. Tak więc, należy rozważyć bardziej szczegółowo proces gotowania makaronu w multivarka.


Powrót do spisu treści

Co jest potrzebne do gotowania?

Aby rozpocząć, należy zdecydować się na ile osób i ile obliczona danie makaron zasnąć. Zazwyczaj wykonane w 200 g na 4 porcje. Lepiej wziąć makaron o dowolnym kształcie lub wyższej oraz pierwszego gatunku pszenicy durum. Wynika to z faktu, że są one przydatne, nie sklejają się ze sobą oraz nie wrzeć, są one trudne do lepiej i łatwiej do gotowania.

Następnym krokiem jest zalać wodą (najlepiej ciepłą, tak aby proces gotowania będzie znacznie szybciej) na patelni Multivarki tak, że ukryła trochę makaronu, około 1-2 cm, dodać sól do smaku i łyżkę masła lub oliwy z oliwek, trochę dobrze wymieszać. Ponadto, należy ustawić w zależności od trybu modelu Multivarki. Może to być „na parze”, „risotto”, „szybko”, „gryka”, „spaghetti”, z zegarem na 20 minut.

load...

Gdy włączy się alarm, należy zwrócić uwagę na to, jak dużo wody pozostaje w puli. Jeśli jest to wymagane jest do scalenia. Jeśli chcesz gotowanych klusek były chrupiące i chrupiące, należy zostawić trochę więcej czasu na „ogrzewanie”, „pieczenie” lub „na gorąco”. Po tym, w gotowym naczyniu, można dodać trochę masła, sera, kiełbasy, i można po prostu ugotować makaron z kiełbaskami lub parówki.


Powrót do spisu treści

W jaki sposób można urozmaicić danie z makaronem?

Można nieco skomplikować i zróżnicować tę potrawę poprzez przygotowanie makaronu nautically. W multivarka to zrobi nie jest trudne. Aby rozpocząć, należy zdecydować, kolacja zostanie obliczony od tego, ile porcji, aby wybrać odpowiednie proporcje. W rondlu Multivarki należy wlać trochę oleju roślinnego, posiekaną cebulę, marchew, papryka i trochę zgasić przez reżim, „smażenia”, „pieczenie” lub „chłodzenie”, w zależności od modelu Multivarki. Następnie dodaj mięso wołowe lub wieprzowe gruntowych (jeśli tak nie jest, może przyjść gulasz), sól, przyprawy, zioła do smaku i smażyć, aż się trochę, aż mięso jest różowe (około 10 minut), nie zapominając o jego mieszając od czasu do czasu multivarka.

Gdy mięso jest gotowe, należy wypełnić makaron i gotować je w taki sposób, jak opisano wcześniej, wlać wodę tak, że jest lekko pokryte całą zawartość w multivarka, dodać trochę masła lub oleju roślinnego i gotować, aż stanie przetargu na 20 minut na Te same warunki, które zostały wskazane wcześniej, w zależności od modelu Multivarki ( „parze”, „szybko”, „risotto”, „gryka”, „spaghetti”).

Po sygnały dźwiękowe można pozostawić na 10-20 minut w trybie ogrzewania multivarka, wtedy będą lepsze palone. Należy zauważyć, że nawet bez ciągłego mieszania, pasta do nie wrzeć i nie lepki. Jednakże, jeśli technologia wytwarzania została zachowana jest źle, a makaron, wszystko jedno, zrobiło się trochę rozgotowane, w tym przypadku, należy odrzucić je na durszlak i spłukać zimną wodą.

Po tym można gotować zapiekanek, makaronów umieszczenie w rondlu i ustawić tryb „pieczenia” w multivarka 40 minut. Gotowy do naczyń, w zależności od preferencji wyobraźni i smaku, można dodać koncentrat pomidorowy, sos pomidorowy lub kogoś bliskiego. Jednakże, sos powinien być ostrożny. Być może w tym przypadku, przed soli makaron, podczas gdy nie jest to konieczne. Jeśli nie zdecydujesz się gotować makaronu, spaghetti i powinny uwzględniać małe zastrzeżenie, że powinny one uzyskać specjalne szczypce.

Jeśli gotować makaron według powyższych zasad i zaleceń, to powinny one uzyskać smaczne i kruche. Możemy korzystać tylko smaczne i zdrowe kolacja.

load...