Technika masaż erotyczny: Podaj swój ulubiony niezapomniana noc!

Zawartość:

Po mieszkają razem przez jakiś czas, zaczynamy dostrzegać, że namiętność w związku bierze tylnym siedzeniu. Jego miejsce zajmuje sympatii i szacunku dla partnera, a problemy życia codziennego nie pozwalają nam w pełni zrelaksować. Ale czasami chcę przywrócić dawne uczucia!

load...

Istnieje kilka sposobów, aby ponownie zakochać się w człowieku. I jeden z nich – erotyczny masaż. Tak, ale nie zdziw się. Jest to z pozoru proste i prymitywne podejście pozwoli twój partner cię widzieć w zupełnie nowy sposób. W tym artykule pokażemy, jakie techniki masażu erotycznego i ujawnić niektóre z najbardziej skutecznych swoich tajemnic.

Ogólne zasady relaksacji

Masaż erotyczny, wykonane wszystkie reguły daje niezapomnianą przyjemność mężczyźnie i skonfigurować szybkiej kontynuacji nocy. Jak dziwne, jak się może wydawać, to najlepiej zacząć od masażu głowy, dotykając skórę z lekkimi okrężnymi ruchami, najpierw w prawo, a następnie – przeciw. Metoda ta jest dobra dla tego, że twój partner będzie złagodzić ból głowy – o ile taki istnieje.

Następnie można przenieść ciała: pleców, klatki piersiowej, ud. Tutaj podano pełną swobodę działania. Kilka metod opisanych poniżej, aby ułatwić poruszanie się. I nie martw się o brak niezbędnych umiejętności. Aby opanować technikę można dotknąć wszystkiego. W masażu erotycznego to się zaczyna i kończy pracę na każdej części ciała.

load...

Podstawowe techniki masażu erotycznego

Erotyczne technika masażu polega na wykorzystaniu różnych technik, że coś wyewoluowały ze zwykłymi relaksujące ruchy. Jednak tutaj istnieją pewne niuanse. Jakie? Nauczysz, po przeczytaniu artykułu do końca.

Głaskanie tandem

Połóż rękę na ciele dłoni i palców punktów partnera do góry, jak to było, popychając ją z dala od niego. Obrócić ręką, bez wysiłku, w tej samej podstawy czasu dłonią skierowaną do góry. Ręce pracy muszą być skoordynowane i jednoczesne i zauważ, że pierwsza faza najlepiej jest wykonywać w kierunku serca.

Jeżeli jesteś masaż stóp, brzucha i dolnej części pleców – to w górę. Masaż na szyi lub górnej części klatki piersiowej – w dół. Zazwyczaj takie gładząc rozpoczyna masaż lub końce. Wierz mi, twój partner będzie miłość alternatywny skok – gdy jedna ręka jest kontynuacją drugiej, i wydaje się, że dotyk nigdy nie przestanie.

Krzyż udar

Doskonały odbiór, używane do masażu stóp i dłoni. Dłoni umieszczonych jeden za drugim, a palce są skierowane w przeciwnych kierunkach. Dla uderzeń potrzebnych do pewnego wysiłku, ruch powinien być rytmiczny, z małą amplitudą.

Powoli chodzić po drugiej kończyny, przy użyciu różnej sile nacisku. Więc dostaniesz bardzo różne wyniki: jeśli głęboko głaszcząc mięśnie relaks. Lekkie ruchy i krótkie, natomiast nieco bardziej pogodny. Jak widać, sposobów, aby dostać dużo zabawy, a dostaniesz szansę, aby spróbować ich wszystkich!

Przesuwny

Alternatywnie każda ręka, spróbuj przenieść na skórę w miejscu partnerskim. Aby to zrobić, położył rękę na dowolnym obszarze ciała i trochę ciągnąć ją do siebie. Praca z naprzemiennie obiema rękami.

Za każdym razem trochę slajdów dłoń tak, że części ciała trochę pokrywają. Ten odbiór jest bardzo podobna do ugniatania i wykonywane po udarach. Można bawić się w rytm spektaklu, i znaleźć optymalne ustawienia dla swojego partnera.

Krzyż przesuwne i wygładzania

Jeden rodzaj poprzedniego użytkowania. Jest to, że przesunięcie obu rąk wykonywane jednocześnie. Dopiero teraz jego ręce poruszają się względem siebie. W rezultacie, posiadają one stracić blisko grzbietu. Aby zmaksymalizować efekt ekscytujące, aby wykonać przesunięcie możliwe tylko w zasięgu ręki.

Następnie przejdź do wygładzania światła. Wykonaj naprzemienne ruchy głaskania wobec siebie rękami. Jedna ręka zaczyna się poruszać, z drugiej – jakby to podnosi się i trwa nadal. W procesie trzeba przenieść swoje ręce, próbując uchwycić jak największą przestrzeń. Staraj się nie zbyt długo w tym samym miejscu.

Warto zauważyć, że masaż nie przyniesie pełną satysfakcję, jeśli nie używać paznokci, gryzienie i pocałunki. Na przykład, prowadzenie ruchu od siebie, może być trochę dotykowe paznokcie, delikatnie ugryźć lub pozostawić ledwie wyczuwalny pocałunek. Takie podejście wydawało się wskazywać, że czas oczekiwania na najważniejszy kontynuacji gry wstępnej jest bardzo długa.

Foluszniczy

Podczas tego odbioru powinny być trudne do uchwycenia mięśnie, jakby starając się wycisnąć z nich wszystko zmęczenie i stres. Wykonaj odbiór w dowolnym miejscu na ciele, unikając kości i stawów. Przed rozpoczęciem ugniatania, należy rozgrzać ciało uderzeń. Istnieje kilka odmian tej metody:

  • ściskanie

Rozgrzanie mięśni kurczy rękę, a następnie zwolniony. Technika ta jest bardzo skuteczne, aby współpracować z mięśni przedramienia i cieląt.

  • Ugniatanie paliczki

Ścisnąć rękę w pięść i ugniatać mięśnie ruchem okrężnym wyłącznie paliczków środkowych palców. Przechowywać spożycie nie powoduje bólu u partnera. Skuteczne sposoby rozweselić osobę i zmniejszyć zmęczenie o szczególnie napiętych mięśni.

  • Mrowienie

To może być wykonane przy użyciu jednego lub dwóch rąk. Tkanka mięśniowa zostaje schwytany przez kciukiem i palcem wskazującym i wyciągnął trochę. Jest on stosowany w celu złagodzenia napięcia w biodrach, ramionach, pośladkach lub dolnej części pleców. Ta technika jest dość zabawny charakter i ma na celu pocieszyć partnera jeśli on zbyt rozluźnione.

  • Zbierając dół

Odmiana mrowienie, wykonywane trochę bardziej miękkie i szybciej niż w poprzednich wersjach. Ręce należy przesunąć etykietowanie skórzany uchwyt, a usłyszysz charakterystyczny dźwięk trzepotanie przed sobą palce.

Wstrząsy i tarcie

Pierwszy – bezdotykowe oddziaływanie na mięśnie ramion i nóg. Jest to konieczne, aby podnieść kończynę powyżej podłogi, ale w tym samym czasie, upewnij się, że wspólne nie jest bolesne objawy pojawiają. Nie należy próbować podnosić zbyt wysoko. Teraz ostrożnie zaczynają się trząść ręce i stopy. Ten odbioru ma doskonałe działanie relaksujące. Trzeba zwrócić wstrząsnąć kończyny i wszystkie partnerki tak ostrożnie umieścić je z powrotem.

Wycisnąć pad z kciukiem do obszaru ciała, który ma masę, a nie okrągły ruch ścieranie. Ta technika jest idealna do pracy na mięśnie pleców i nóg. Często kobiety wykonujące masaż erotyczny po raz pierwszy, należy użyć techniki, relaks powierzchnię ciała partnera, takich jak udary.

Ale nie można sobie nawet wyobrazić, jak wiele może być przyjemne zrelaksować głębokie mięśnie! Co ważne, nie zapomnij w trakcie postępowania, a także odpocząć własne mięśnie. Po tym wszystkim, celem masaż erotyczny dla przyjemności, a nie wyrzucając napięcie z jednego do drugiego partnera.

Wszystkie z tych technik pozwoli partnerowi w nowy sposób odczuwania własnego ciała. Po wykonaniu masażu całego trwa około godziny. Ale czasami jest to możliwe, aby zmniejszyć program i dać pierwszeństwo jedynie do najbardziej ulubionych i ekscytujących ruchów.

Jeszcze kilka porad

Tradycyjnie przyjmuje się, że masaż erotyczny mają stały kontakt z ciałem partnera. Oznacza to, że twoje ręce powinny być zawsze na plecach partnera, w momencie, gdy będziesz musiał często zmieniać pozycję swojego ciała (wziąć olej lub ręcznik, na przykład). W praktyce, w celu przeprowadzenia takich manipulacji, musisz mieć co najmniej dobrze wyszkolony akrobata.

I nie zapomnij, że będzie wstępem do namiętnej nocy. Przyjemność powinny otrzymywać obu partnerów, w przeciwnym razie cały proces traci swój sens. Dlatego też, jeśli trzeba coś zrobić ręce po stronie partnera, wystarczy dotknąć jej biodra lub położył głowę na kolanach. Należy unikać gwałtownych ruchów i zawsze utrzymywać kontakt fizyczny.

Podczas sesji, to nie ma potrzeby omawiać problemy życia codziennego. Lepiej nie mówić w ogóle. Wszelkie wątki niewłaściwe ustawienie w tym przypadku nie ma znaczenia. Mogą one zniszczyć atmosferę relaksu i zaufania. Skupić się na wykonywaniu technik.

Jak widać, technika masażu erotycznego nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W każdym razie, nie można go używać! Rób, co chcesz, dać partnerowi tych detali które chciałaby otrzymać samemu. Fascynujący proces kochanej zasób wiedzy w sobie jest silnym stymulantem, a inne techniki prostu zwiększyć moc testu przyjemności.

load...