Technika Brazylijskie prostowanie włosów

Zawartość:

Brazylijskie prostowanie włosów – jest to nowa, jedyna w swoim rodzaju procedury, która pozwala na długi czas, aby wyprostować nawet najbardziej niesforne i kręcone włosy, nadając im naturalny połysk i czyni je płynny i zdrowe. Jest to szczególnie prawdziwe w lecie, kiedy po trzech miesiącach ogrzewane promieniami słonecznymi włosy przesuszone i soli morskiej.

load...

Ponadto, struktura rozpada włosów ze względu na negatywny wpływ źródła wiosennych, na przykład niekorzystne środowisko. Nasza dieta, brak witamin, tryb zła i złych nawyków jeszcze bardziej przyczynić się do tego, że włosy stają się matowe i pozbawione życia.

Ponadto, każdego dnia mamy do stylizacji włosów przy użyciu żeli i pianek, suszarka do włosów i środki przeciążeniem, który jest również szkodliwy wpływ na włosy. Wszystkie te problemy są znane niemal wszystkich dziewcząt, więc bardzo ważne jest, aby monitorować stan włosów i zachować je w doskonałym stanie, a to pomoże brazylijskiej prostowania oparciu o keratyny.

Kto powinien brazylijski prostowania? Brazylijskie prostowanie włosów technika oparta na keratyny jest zalecane do właścicieli wszystkich rodzajów włosów: faliste lub proste, cienkie lub grube. Kolor włosów nie jest również ważne – brazylijski prostowania mogą być użyte jako dziewczyny z kolorowymi włosami i naturalnym kolorze.


Powrót do spisu treści

load...

Co jest tajemnicą Brazylijskie prostowanie włosów?

Brazylijskie prostowanie włosów technika jest obecnie uważany za najskuteczniejszy spośród wszystkich tych istniejących. Który pozwala na prostowanie nawet najbardziej sztywną i niesforne kręcone włosy, całkowicie wyrównując strukturę. To rozszerzenie odbudowuje włosy zniszczone chemikaliami i przyrządy do układania i suszenia włosów.

Wyjątkowość procedury jest to, że służy kosmetyki naturalne, oparte na – keratyny, a on jest znany jako główne budulcem naszych włosów. Keratyna pozwala kosmetycznych penetrują skomplikowane i ciasno zintegrowane struktury włosów, wypełniając puste przestrzenie, co sprawia, że ​​włosy gęste i gęste.

Pod wpływem bardzo wysokiej temperatury, która może osiągnąć 230 stopni, keratynę zminimalizowane, przekształca się w stałą warstwę ochronną otaczającą włosy i zamkniętego uszkodzenia i Split końcach. W rezultacie włosy stają się gładkie, błyszczące i dosłownie świeci zdrowia. Jedna procedura prostuje loki 90-95%, a jego efekt trwa do czterech miesięcy.

Główną zaletą zabiegu prostowania włosów brazylijski – jest brak w składzie produktów kosmetycznych silnych i agresywnych czynników, które mogą spowodować nawet bardziej poważne uszkodzenie włosa. Porównując metodę ze stałym ustawieniu, to warto zauważyć, że struktura keratyny nie niszczy tzw wiązań dwusiarczkowych i delikatnie i stopniowo rozluźnia i rozciąga je, wygładza włosy.

Brazylijskie prostowanie włosów leczy nie tylko na zewnątrz, ale w środku. Najmniejsze cząsteczki keratynowych przeniknąć głęboko do każdego włosa, wzmacniając jej strukturę i specjalne warstwy białkowej naskórka uszczelniającej. Eliminuje puszyste włosy, są one chronione przed elektrycznością statyczną i negatywnym wpływem zewnętrznych źródeł, czy to jest dym, kurz lub promienie UV.

Przeprowadzić podobną prostowanie keratyny jest możliwe nawet na kolorowe, w paski lub bielone włosy. Inne leczenie salon nie jest przeszkodą dla brazylijskiej prostowania. Kolejna rozbudowa dodatkowo wzmacnia działanie keratyny ośrodku: wzmacnia włosy, są miękkie i miłe zdrowy blask. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że brazylijski prostowania mogą być wykonywane wyłącznie w salonach fryzjerskich przez profesjonalistów, które oferują produkty certyfikowane i mają specjalne umiejętności.


Powrót do spisu treści

Etapy procedury

Teraz rozważyć wdrożenie techniki Brazylijskie prostowanie włosów. Przede wszystkim, w celu osiągnięcia optymalnej penetracji włosa i jego podatności na keratyny, mistrz starannie myła włosy specjalnym szamponem. On wnika w głąb włosów, czyszczenie ich z nadmiaru tłuszczu, kurzu i stylizacji produktów, przygotowując w ten sposób włosy do zabiegu.

Drugi etap – od nasady włosów do końcówek i fryzjera zadaje środkiem na bazie keratyny. Najlepiej jest to zrobić na lekko suche włosy. W tej chwili najlepsze produkty dla brazylijskiej keratyny prostowania włosów są uważane Marcia (brazylijski keratyny leczenia), a także brazylijski głowicy. Podczas przetwarzania podobnych włosy kompozycji objętych gęstej warstwy ochronnej białko, którego zadaniem – prostowanie i spłaszczyć loki naskórka.

Teraz suszarka do suszenia, a następnie przystąpić do głównej fazy – uszczelnienie keratynę, z zastosowaniem specjalnego wkładkę (temperatura – 230 °). Ta część wymaga dużo czasu, trzeba dokładnie rozważyć każde z pasm od czterech do ośmiu razy, w zależności od struktury włosa. Ze względu na właściwości środków thermoprotective wysoką temperaturę nie uszkodzić strukturę włosa.

Loki wygładzone? Teraz mistrz przemyć je wodą, szampon nie jest używany. Stosuje się przez jedną minutę specjalna maska, która jest następnie również usunięty z wodą bez użycia dodatkowych środków. I wreszcie etap końcowy – suszenie i stylizacji włosów, przed, które nakłada się na zwilżanie kondycjonera do włosów lub surowicy, w zależności od charakterystyki włosów.

Rezultat – włosy gładkie, miękkie i posłuszny! Zwykle procedura może pół godziny. Może pan sobie szybciej – to wszystko zależy od długości włosów i ich struktur. Podczas czterech dni po brazylijskiej procedury wyrównania nie zaleca się umyć włosy. W tym przypadku oznacza szczelnie wchłonięty przez włosy i je naprawić.
Powrót do spisu treści

Zasady pielęgnacji włosów po prostowaniu

Oczywiście po takiej procedury wymaga specjalnej pielęgnacji włosów. Pozwoli to na długi czas, aby ustalić wynik – zwykłe kosmetyki nie nadają się tutaj. Eksperci zalecają, że środki domowego użytku brazylijskiego głowicy Acai – szampony i odżywki nasycić włosy naturalne koktajle witaminowe, które pozwalają włosy być w doskonałej kondycji.

Zamiast zwykłego szamponu służy bessulfatnuyu produkt, który pozwala utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia i równowagi białek, które są tak niezbędne do loków pozostała gładka i błyszcząca. Po szamponie, należy w surowicy, które jest pewnie uszczelnione białka i składników odżywczych do skórek włosów.

Jak długo będzie efekt produkowany? Wszystkie rozwiązania, które są wykorzystywane w procesie fryzjerów brazylijskiej prostowania, nieagresywne. Są one ze wszystkich stron otaczają włosy, zanim zdecydujesz się umyć włosy. Elementy zostaną wyprane stopniowo, we włosach będzie odpowiednia ilość keratyny.


Powrót do spisu treści

Przedłużyć efekt uzyskany

W celu przedłużenia działania, należy powtórzyć procedurę w ciągu około pięciu miesięcy. Jednakże, jeśli twoje włosy są poważnie uszkodzone, ty znowu prostowania i może być stosowany, w ciągu trzech miesięcy. Natychmiast po dokonaniu procedury prostowania włosów, nie jest konieczne, aby kąpać się w morzu, jak keratyny prania sól, która nie mogła być naprawdę pochłoniętej w strukturę włosa.

Nie jest to konieczne w pierwszym okresie po Brazylijczyk zdecydował udać się do sauny lub basenu, jak chlor i para może zniszczyć keratynę jak wody morskiej. Kolor moich włosów jest możliwe, ale nie wcześniej niż dziesięć dni po zabiegu. Najlepiej jest użyć amoniaku wolny barwnik, ponieważ silne utleniacze zniszczyć keratynę komponentów. Użyciu szamponu bez siarczanów w kompozycji do mycia włosów.

Podobnie jak w przypadku wszelkich zabiegów leczniczych i pielęgnacyjnych, brazylijski prostowania ma swoje przeciwwskazania, pierwszy z których – okres ciąży i laktacji. Zadbaj o zdrowie dziecka, a nie zagrożenie – uchylenie do późniejszego sprostowania. To nie ma sensu robić sprostowania, gdy idziesz do morza – lepiej jest przeprowadzić procedurę po wakacjach.

Wielu wierzy, że brazylijski keratyny prostowania oparty promuje aktywne wypadanie włosów. W rzeczywistości nie jest tak. Z właściwym i jakości prostowników, można osiągnąć, że struktura włosa, wręcz przeciwnie, wzmocnić i wchodzących następnie zmniejszona. W przypadku korzystania z niskiej jakości kosmetyków, jest całkiem możliwe przykre konsekwencje. Więc nie skąpić na zdrowie!
Powrót do spisu treści

Formaldehydu w rozpuszczalniku

Dziś wszystkie media szeroko omawiane zagadnienie kompozycji braku bezpieczeństwa dla brazylijski prostowania włosów z powodu formaldehydu w ich skład. Jednak obecnie na rynku istnieją narzędzia, które nie mają tych szkodliwych składników, dla kosmetologii dawna przeniósł się na nowy poziom, tworząc nieszkodliwe produkty oparte na naturalnych składnikach.

Rzeczywiście, kilka lat temu, wszystkie prostownice do włosów zostały wykonane na podstawie słabej jakości keratynę, w połączeniu z formaliną. Dzięki takiemu szkodliwym mieszanina włosów nieprzyjemny zapach, ale nie było tak źle. Byli wychłostać, suszone lub bardzo ciasno. Ku uciesze wszystkich kobiet, takich produktów na sprzedaż praktycznie nie dzisiaj.

Besformalinovye rozwiązania po raz pierwszy zaczęli produkować laboratorium USA, Izraela i Wielkiej Brytanii. Że opracowali diametralnie przeciwne, nową metodę dostosowania do włosów, która nie wymaga użycia szkodliwych składników w kosmetykach. Ponadto w skład takich prostowników obejmują których naturalne olejki, ekstrakty roślinne i konkretnej, hydrolizowaną keratynę, które otrzymuje się z wysoką wełny owiec. To keratyna jest często łączone z warzyw keratyny, aby osiągnąć najlepszy efekt.

W chwili obecnej można nabyć wyrafinowane i wysokiej jakości rozwiązań keratynowych, które nie wpływają negatywnie na wygląd swoich loków, ale raczej, aby pomóc im patrzeć genialny! Brazylijskie prostowanie włosów – to procedura, która pomoże twoje loki pobyt niezwykle miękkie, zadbane i potulny. Suszarka – biżuteria głównej damskiej, a Twoje zadanie – aby utrzymać je w idealnym stanie. Następnie podziwu spojrzenia są gwarantowane!

load...