Te różne style odzieży

Jeśli spotkasz na ulicy dawny kolega i mówi, że nie uległy zmianie, nie zawsze jest to komplement. Często takie wyrażenie oznacza, że ​​dokładnie tak samo krótki bob byłaś w dziesiątej klasie, a plisowana spódnica pasuje do zatrzymania się w złom. Nie, nie próbują cię zranić. Po prostu chcę wyjaśnić, że przez lata nie tylko daty w kalendarzu. Z biegiem czasu potrzeba, aby zmienić i style ubioru, fryzury i makijażu, które noszą. Dlatego nie spiesz się spędzić polzarplaty nowy przędzenie na męża. Lepiej jest, aby zaktualizować swoją garderobę, które nie są rozpoznawane na ulicy byłych koleżanek i kolegów, aby wydobyć sekret swojego odwołania.

load...

Oczywiście, aby odwrócić się od młodej kobiety w yarkovolosogo punk nie jest konieczne, ale wybrać inny kierunek w ubraniach może być dość. Niech najpierw zrozumieć, jakie są style odzieży.

Style odzież

 1. Business style

  Nie należy mylić go z klasycznym, choć większość ubrań pożyczył stamtąd. Strój firma jest obecna w statutach wszystkich głównych firm i nazwał ubioru. Zidentyfikować pewne cechy wspólne to trudne, ponieważ każdy książę ich żądania w drodze powinien być ubrany personel. Jedno jest pewne: w biznesowym stylu bez zbędnych dodatków, wszystko dokładnie i … skromnie. Więc można odkładać bluzkę z falbankami na lepsze czasy. Nawiasem mówiąc, jasny paznokci polski będzie musiał również usunąć. Ale ścisły dress będzie bardzo pomocne. Tym bardziej, że to właśnie my będziemy ponownie wymienione w poniższym opisie, styl ubioru.

  load...
 2. Styl klasyczny

  Jeśli od razu przychodzą na myśl są surowe kurtki i prim Anglia, myślisz w dobrym kierunku. Klasyczny styl ubierania jest kierowany przez ścisłym angielskiej kolorze. Jeśli są zdezorientowani przez jego klarownego, nie martw się. Zwykły klasyczny żakiet może być przekształcone w dzieło sztuki dodając akcesoria i kolory. Ponadto, że garnitur nie musi być szare. Czerwone odcienie mają również prawo do istnienia. Ale z thingies będzie musiał znowu czekać.

 3. Styl sportowy

  To jest wszystko, co normalnie można umieścić na metę przed lub przydatności szkolnego (zrobić swoją postać, prawda?) Ale teraz w kobiecych stylów odzieży mieszane tak, że garnitur jogging jest odpowiedni nie tylko na torze, ale także na chodnikach miast. Plus, można zmieszać dwa różne style (jak tysiące kobiet w naszym kraju), tworząc niepowtarzalny obraz.

 4. Kraj

  Ten styl jest dedykowany wszystkim, którzy są zagorzałym fanem westernów zapalających. Od teraz, wszyscy inni mogą same stać się bohaterami Dzikiego Zachodu. (Nawiasem mówiąc, filmy są bardzo wyraźnie pokazują różne style ubioru, tak, że od czasu do czasu być oderwany od historii zwrócić uwagę na bohaterów kostiumy). Ale wracając do naszego kraju. W celu spełnienia tego stylu, trzeba ubrać koszulę w kratę, jeansy, prosty krój z życiem skórzanymi wstawkami i wysokie buty. Uzupełni zespół może być kurtka zamszowa, kolorowe dekoracje z frędzlami, i, oczywiście, kapelusz kowbojski (marzenie wielu kobiet ubiegłego wieku).

 5. Wojskowy

  Tutaj, płeć piękna jest powoli, ale zmienia się w uwodzicielskim kowboj z żołnierza. Strzelać, oczywiście, nie mają (z wyjątkiem oczu), ale aby ubierać się w ubrania, niejasno przypominają mundury wojskowe, to może być dość. I nie mów, że te kawałki nie malować nowoczesne dziewczyny. Tak twierdzi jedynym, który nie widział wojskowym stylu na ulicach. Zwłaszcza, że ​​od jednolity wojskowy w tym kierunku mają tylko kolor (szary, zielony, wszystkie odcienie, brązowy, żółty piasek), proste dopasowanie i swobodę ruchów.

 6. Styl „Vamp”

  Wszystko tu jest samica obraz jest zbudowany na kontrastach. Dlatego też, jeśli nie boją się być jasne, nie krępuj się nosić ubrania śmiertelnego divy. To uniwersalny: gładką skórę, „zwierzę” print, głęboki dekolt, wszystkie odcienie czerwieni, obfitość biżuterii i zawrotnej obcasach. Po tym wszystkim, głównym zadaniem stylu „wampirzyca” – przyciągnąć uwagę kobiety.

 7. Romantyczny styl

  Tendencja ta stworzona dla dziewcząt, którzy dorastali na bajce „Scarlet Sails” i poważnie wierzyć w istnienie księcia. Są obcy czyste linie i jaskrawe kolory. Dlatego też, w romantycznym stylu tych funkcji nie znajdziesz. Tutaj tylko miękkie cienie, koronki, falbanki i marszczenia (już wyszedł z ukrycia do swojego ulubionego swetra?) Chcesz zatrzymać się nawet na chwilę księżniczka? Wybierz romantyczny styl!

 

Jak widać, w style odzieży damskiej są różne. Ale to nie znaczy, że trzeba wybrać tylko jedno. Poświęć kilka obszarów stylów w szafie, a być inny każdego dnia. Czuć się swobodnie łączyć dżinsy i bluzkę z falbankami. Lub ścisły płaszcz z rozszerzaną spódnicą. Najważniejsze – że podoba Ci się sposób jesteś ubrany. A jeśli lubisz innych.

load...