Te cechy szkolenia żeńskiej

Zawartość

Często zdarza się, widząc, że trenuję dziewczyny „jak ludzie”, pytają mnie: „Co wiesz o funkcjach szkolenia dla kobiet?” Oczywiście, podchwytliwe pytanie. Pytanie brzmi, jakby sugeruje, że nic nie wiem, w przeciwieństwie do wielu towarzyszy w RuNet sprzedających swoje książki i podręczniki kołach „jak schudnąć i podkręć pośladki przez 21 dni.” Dobrze, zacznijmy od tego, że nadal jestem kobietą, a nie kulisty w próżni, ale bardzo realne – z jego aspiracji do zewnętrznego piękna i solidnego zrozumienia, co aspiracje nie zawsze zgadzają się z rzeczywistością. I to okazało rozumiem proces, by tak rzec, dostając się grudek na własnym czole, to daje mi trochę pewności siebie. Z tego właśnie Oświadczam, że funkcje „trenazherka dla kobiet” nie jest tak dużo.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Kobiety potrzebują dużo cardio”

I „wiele” jest rozumiane jako „absurdalne wielu.” Niektóre młode kobiety aspirujące do wykonywania strat tłuszczu więcej niż biegaczy przygotowujących się do maratonu i Half Marathon. Tak, przysłowiowy godzin na czczo przed śniadaniem, potem jeszcze pół godziny po treningu siłowego w hali, a potem jeszcze krok i uruchomić … Pamiętam, że czas udowodnione naukowo wskaźnik cardio do utraty wagi – 200 minut tygodniowo. Jeśli nie redukcji tkanki tłuszczowej z nim, trzeba kopać w innych miejscach, takich jak w planie treningu siłowego, który jest często nie moc, a nie plan. Albo w swoim własnym diety, w którym opatrunek „ranczo” jest przedstawiona jako „zdrowych sałatek.” Cóż, masz pomysł.

Co kobiety potrzebują 200 minut, jeśli chodzi o terminy „na spalanie tłuszczu”, z odpowiednimi wagami i kalorii (nie więcej niż 10% całkowitego popytu, lub nieco mniej) diety. Jeśli 200 minut nie działa, kobiety muszą powiesić monitor pracy serca, lub po prostu, przepraszam, zmusić ich do pracy podczas cardio. Tak, aby nie rozmawiać przez telefon, patrząc na paznokciach, spacery wzdłuż drogi, i uruchomić. I pamiętaj, jako koszmar opowieści o tym, że ponad 60% MHR tłuszczu nie jest spalony, a ogólniej śpiączki.

[Powrót do spisu treści]

„Kobiety potrzebują lekcji grupowych”

Tak, jesteśmy bardziej jak dialog niż chłopców. I często mają tendencję do konkurowania. To dlatego, że mężczyźni nie lubią grupy kobiet – najpiękniejsza, najbardziej inteligentny i najbardziej ekonomiczny, a wszystko, aby udowodnić coś, do pracy, to kto? W kontekście prac na dobrej lekcji grupa jako jedno z narzędzi. Ale to nie jest jedynym narzędziem. A ja osobiście nie rozumiem politykę klubu fitness, gdzie kobiety są aktywnie do zrozumienia, że ​​trenazherke biorą czyjeś miejsce. Mężczyzn.

load...

Co jest potrzebne do kobiet: lekcje grupowe cardio tylko jeśli sam nie jesteś w stanie uruchomić lub pedał 45-60 minut, a następnie, jeśli aktywnie utraty wagi. Jeśli nie – nie jest to konieczne. Potrzebujesz 1:00 pełny odcinek w tygodniu, jeśli jesteś aktywnym planie siłą. Kogeneracja w zakresie 5-10 powtórzeń, „błędy” i normalne spożycie kalorii, ale nie w sensie „Mam coś do zrobienia w siłowni.” W przypadku, gdy nie ma żadnego trenera, umiejętności sportowe albo i chce zatrudnić kogoś, kto będzie umieścić je z powrotem tam – lekcje grupowe gorącym żelazem, lub tym podobne.

[Powrót do spisu treści]

„Kobiety muszą brać spalaczy tłuszczu i elkarnitin”

Zacznijmy od tego, że leki, kofeina, które widzimy na półkach sklepów sportowych towarów – to nie spalaczy tłuszczu i energii. Jak gdyby nie były one nazywane sprzedających wszystko, co robią – to podniesieniem układ nerwowy i zapewniają dodatkową energię do treningów. Metabolizm jest przyspieszany przez wspólny „kick kofeiny”, a nie z powodu jakiegoś rodzaju magicznych składników. Wszystkie leki, które rzeczywiście można spalić tłuszcz, a zakazem przywozu do Federacji Rosyjskiej i na sprzedaż. I tak, mogą one spowodować w przytulnej trumny raczej niż w stylowej formy dopasowane sukienki.

Elkarnitin, znowu, jest to przygotowanie do światła, prawie niezauważalny wzrost wytrzymałości. Potrzebujemy go, na przykład, podczas uruchamiania wzniesieniu na zboczu, z plecakiem, a jakoś nie mają z rękami, jeśli stop, trzeba zmienić bieg. Jeśli trenujesz do chodzenia na bieżni trzy razy w tygodniu, to nie jest potrzebne.

Co kobiety muszą: przestać wierzyć w to, co czekolada z elkarnitinom lepsze niż czekolada. Ostatnia opcja choć smaczne, ale po pierwsze, większość marek są bardzo podobne do słodkiego gliny dla kreatywności dzieci. Kupiony smaczne? Spójrz na strukturę pakietu, nie ma z pewnością cukier lub syrop glukozowy. I pytam, dlaczego trzeba tak elkarnitin. Chcesz sweet – jeść słodycze, ale jako część zbilansowanej diety, a nie zamiast diety. I nie codziennie. Samooszukiwania i mali pomocnicy „matki” – najszybszy sposób na utratę wiary w siebie i w fitness.

[Powrót do spisu treści]

„Kobiety trzeba zrobić mnogopovtorku, a jedynie jej”

Wiesz co, drodzy czytelnicy … Ja rozwija się bardzo dobrze na mnogopovtorke. Znacznie lepiej niż 5/5 i 5/10. To brzmi jak jakaś herezja? Spójrz na metodach szkoleniowych „ponad 2017”, a zobaczysz, że tak nie było. Nie rozwiązuje liczbę powtórzeń, a czas spędza mięsień pod obciążeniem. Tak, to rośnie szybko, a wiele trudne, może się rozwijać.

A teraz z powrotem do kobiety w próżni sferycznej. Dla tego, który nie chce czworogłowego, ogromny trójkąt, trapez i „posiekane” z powrotem. Natura nie jest szczególnie zaniepokojony kobiece trenujesz, czy nie. Może okazać się, że są doskonale rosną na mnogopovtorke. Albo nie rosną na niczym. Więc nie powinniśmy patrzeć na różnego rodzaju sprawozdania, nie wiadomo, kto i kiedy wynalazł, ale na sposób organizm reaguje na obciążenia. Tak, własne.

Co kobiety potrzebują: łatwo przejść przez pierwsze 3-6 miesięcy treningu. Nie płacz, nie płacz, i nie wypełnić tego samego typu postów w stylu „Jestem tak napompowane, to jest po prostu straszne, to wszystko jest puste szyi do winy.” Poczekaj na wstępnej adaptacji gromadzić GPP oraz przestrzegać diety. Spalić tłuszcz. Następnie eksperyment i zobaczyć, jakie techniki pracy dla Ciebie. Tak, akapit „spalanie tłuszczu” nie jest niczym trudnym – zbyt wiele naprawdę dobrze „opróżnić” w ogóle w pierwszym roku i pół roku, nawet jeśli czasem trzeba przerwać dietę. Ale to nie oznacza, że ​​automatycznie stajesz model fitness. Praca zaczyna się na szczegółach, tylko przez 1-1, 5 lat i nadal – życia.

Jeśli chodzi o niesławnej przysiadu i stają się projekty, z których wyrastają talii … Czyste wreszcie brzuch z przodu uda, pociągnąć i stop z powrotem rundzie, i nic nie rośnie krytyczny.

Elena Selivanova

load...