Tata w pracy!

Tata dużo pracuje? Albo znowu powinno iść w podróży służbowej? A może chodzi o dziecko tylko w weekendy, bo teraz mieszka sama? Wszystkie te okoliczności dyktują użytkownikowi określone zasady postępowania.

load...

Tak, Ojcze, to jest trudne do ustalenia pełnej komunii z dzieckiem, kiedy ciągle wraca późno w nocy, lub latającego w podróży służbowej. Oczywiście, aby z powodzeniem połączyć kariery i wychowywania dzieci, wziąć trochę więcej wysiłku, cierpliwości i zapału, ale efekt jest tego wart. Wiadomym jest, że papież odegrał ogromną rolę w wychowaniu dziecka. Mama – cały świat dziecko, przytulny, ciepły, native, dając bezpieczeństwo, niosąc miłość i komfort, gdy są potrzebne. A co z tatą? Ojciec – to cała reszta: droga do dojrzałości jest wolność i wewnętrzna siła – to ogromny świat, który jest również tam! Tam, poza przytulnym rodzinnego gniazda. Świat rzeczy, które chcesz wiedzieć, gdzie chcesz, aby nauczyć się żyć. Głównym zadaniem papieża – aby spróbować dać dziecku maksimum swojej uwagi na podstawie okoliczności, w których on jest, i trzeba mu pomóc. Musimy starać się budować zaufanie z okruszyn, przyjaźniach, że rosły pewni, że jego tata kocha.

Praca – wilk!

Dziś rodzice są bardzo pracowity. Jednak coraz częściej, wraz z udanej kariery, mamy szereg problemów związanych z brakiem wolnego czasu. Trudno jest, aby zwrócić uwagę na swoje dziecko i uczestniczyć w jego wychowaniu, gdy co jakiś czas przychodzi do nieregularnych dni robocze, w godzinach nadliczbowych lub podróży służbowych. Statystyki nieubłagane. Ale ułożone życie – to nie wszystko, a raczej nie jest najważniejszą rzeczą. Najważniejszy cel pieniędzy – to jest wolność, ale najtrudniejsze zadanie nadal polega na tym, że mając bogactwo być wolne od swych kajdan. Więc spróbuj zacząć analizować co trzeba poświęcić dla dobra tej konkretnej pracy, a jeśli można osiągnąć swoje cele poprzez udział w tej okrutnej maratonie? Często priorytetem dla papieża, aby dostać pracę jest „dobro swojej rodziny”, ale zdarza się, że w miarę upływu czasu, cel ten jest stracone, zastąpiony przez „zwykłego dobrego samopoczucia”, z którego jest ta sama rodzina i cierpi najbardziej. Ponieważ zajęty plan powoduje tarcie w rodzinie i powodować nieodwracalne uszkodzenia wewnętrznego życia małżonków. Ponieważ dzieci nie schodzą udanych karierowiczów z telewizora, nie jedzą, nie są niezależne i samowolny. I wreszcie, ponieważ miliony dobrze płatnych specjalistów na całym świecie ryzyko osłabienia zdrowia – na nieregularnym dnia roboczego i nadmiernych obciążeń w pracy.

Kobieta w rodzinie może silnie wpływać na postawy męża, jego kierunku. W jej mocy, aby pomóc jej mąż zwolnić, zmienić orientację, zmienić kierunek, że żona może stworzyć lub zniszczyć. Warto zauważyć, że w biblijnych przypowieści o bardzo złym humorze żon i niczym – złym humorze mężów. Dlatego też, bez względu na to, jak ciężko musiał obserwować dom, podczas gdy ojciec „polowali na mamuty”, spróbuj zrobić bez zarzutu: w końcu, mój mąż pracuje na rzecz dzieci i rodzin w nazwie, a to nie należy lekceważyć. Trzeba tylko pomóc ukochanej zrozumieć dokładnie, co Twoja rodzina jest to bardzo dobre, wspierać męża w jego osiągnięciach, pomagając zapewnić, że cel ten nie jest stracić na drodze do szczęścia.

Papież później wrócił do pracy

Co należy zrobić? Trzymać się głównej zasady, że komunikacja powinna być tak intensywne. Co to znaczy? W – po pierwsze, nie obracają się w sobie. Więcej opowiadać swojemu mężowi o tym, co się dzieje w domu: dziecko zachowuje się dziś jak zrobił pierwsze kroki, w których chodzenie, niż był on zajęty. Dyskusja o tym, jak dziecko nauczył się być przebiegły jak on jest ząbkowanie, uczy się jeść sama i uwielbia bawić się w wodzie. Podziel się szczęściem z mężem, pomaga mu cały czas, aby zaangażować się w wydarzeniach, które dzieją się na jego dziecko. Dokładamy wszelkich starań, aby wiązać się z papieżem w edukacji okruchy, które powstały w jego sercu dumni ze swoich dzieci, pragnienie, aby stać przymocowany do małego człowieka, aby poczuć się jak miło – być ojcem.

load...

W – drugi, stale powiedzieć dziecku o jego tacie. Nie przepraszaj dla dziecka dla Ojca przychodzi późno, a tak naprawdę czuje się sierotą. Dostępne wytłumaczyć dziecku, dlaczego tata musiał pracować od rana do nocy. Ale nie powiedzieć coś takiego: „On ciężko pracuje, aby upewnić się, że może nie trzeba nic” nie nakłada na barki dzieci winę za pracę ojca. Mówiąc o swojej pracy, lub rozmawiać z mężem, nie skarżą się na jego obciążenia lub zmęczenia: zamiast dziecko zaczął użalać się tata lub mama Foster szacunku dla pracy, która sprawia, że ​​ojciec dumny ze swojego umysłu, kwalifikacji zawodowych i energii. Dyskusja na temat korzyści, jakie przynosi tato, jak ciekawe jego praca opowiedzieć nam o swoim sukcesie, który robi dla innych, a awarie powinny być cicho.

I wreszcie: trzeba zrobić wszystko, aby papież mógł komunikować się z dzieckiem, być obecna w jego życiu. Podczas przerw potrafi nazwać swoje dziecko i zadać mu rzeczy, a nie tyle sukcesu wielu stanu psychicznego dziecka, jego przyjaciół, doświadczeń życiowych. Nawet jeśli dziecko jest cichy i nadal nie można mówić, jest odpowiedzialna za dziecko, niechaj słucha, co mówią o nim i jak on jest odpowiedzialny za moją matką, mówi dziecku, że ojciec powiedział mu szczęśliwy dla niego. Niech twój mąż wie, że jego wezwanie – znaczącym wydarzeniem dla dziecka. Przekonuje, że dziecko Tato nim tęskni i ciągle o tym myśleć.

Wyjściem do pracy, twój mąż może dobierać karty dla małych okruchów lub opuszczenia krótkich listów, które następnie można dziecko czytać. Opcjonalnie, aby poinformować, że – coś ważnego, można napisać:, A może to słońce wyciągnąć „Witam, mam na słońcu!”. Tak, może i Ty i Twoje dziecko w ciągu dnia być przygotowany na papieża mały prezent – będzie rozjaśnić oczekujące. Wyjściem do pracy, można ukryć za syna lub córki małe niespodzianki, tak aby dziecko mogło je znaleźć przez przypadek w kieszeni, szafy, pod poduszką lub w plecaku dla dzieci. Wtedy będzie mniej tęskni bez taty. Jabłko, czekolada, kulki, pęcherzyki „z Papieżem”, wzywa, karty i krótkie notatki – techniki te będą zawsze tworzyć iluzję obecności ojca w życiu dziecka. Należy jednak uważać, aby nie nadużywać zakupy prezentów i drogich zabawek. To nie rekompensuje braku papieża, a może stworzyć więcej problemów w relacji ojca i dziecka – jeszcze ważniejsze dla okruchy jego uwagi. Dzień tata może siedzieć z dzieckiem, kąpać go czytać bajkę – o Pipsqueak długo i cierpliwie czekał na ten moment. Kiedy ojciec w domu, a nie iść na bok, pragnąc, by mówili jeden na jeden: dziecko musi czuć, że jesteś – rodzina.

Co mam powiedzieć? „Kiedy tata wraca do domu z pracy, będzie on na pewno zajrzeć do sypialni cię pocałować i powiedzieć, jutro, kiedy wrócił.”

Tata często idzie w podróży służbowej

Co należy zrobić? W tej sytuacji, można zastosować te same wskazówki, które zostały wymienione powyżej. Pomóż dziecku wizualizację swojego ojca: „Wyobraź sobie, jak to idzie z piekarni z bagietką …”. Regularnie doradza mężowi w jednym i tym samym czasie, aby nazwać swoje dziecko, wysłać go pocztą e-mail i pocztówek. Zorganizować im komunikować się za pośrednictwem strony internetowej – kamera jest szczególnie przydatny do zorganizować takie „mosty wideo” snem dzieci. Wraz ze swoim dzieckiem stawiać krzyże na kalendarz w oczekiwaniu na powrót papieża dnia. To pomoże mu lepiej kontrolować sytuację.

Nie strasz dzieciak ścisłe ojca pod jego nieobecność. I nie być zazdrosny, kiedy powrót taty dla dziecka staje się prawdziwą ucztą. Bądź przygotowany na fakt, że kiedy przychodzi do domu, dziecko dosłownie wisi na papieża i nie będzie odbiegać od tego jeden krok, ciągle sprawdzając swoją obecność. Ojciec musi być traktowana poważnie przez pragnienie dziecka, aby być z niego, że nie jest konieczne, aby odsunąć dziecko. To jest w porządku, jeśli twój mąż ma odpoczynku i zmienić ubranie później, gdy dziecko jest trochę przemieni jego uwagę.

Bardzo cenne w Twoim przypadku może odgrywać małe tradycje rodzinne, które mogą pochodzić z sobą. Dla każdej cechy charakterystycznej tradycji prawidłowości: może to być dowolny rodzaj zdarzenia, czy to wspólne wizyty miasta lub kolacje Szabat. Takie tradycje nie wymagają specjalnych kosztów i nie powoduje problemów, ale okazją do odczuwania jedności wszystkich członków rodziny, ciepłem i opieką tubylców. Dobre nawyki łatwo zjednoczyć wszyscy członkowie rodziny, jest dostrojony do tej samej długości fali, i daje wiele pozytywnych emocji. Uzyskaj rytuały, które pokazują swoją miłość. Mogą być to, co chcesz. Wystarczy priurochte ich opiekę rodzicielską do pewnego czasu – że przyjdzie wielki rytuał. Na przykład: „W poniedziałek, po kolacji, tata i rysuję”; „Idziemy do lasu na tej samej łące w różnych porach roku”; „Macham Papieża z okna, kiedy idzie do pracy”; „Przed pójściem do łóżka zawsze o tym opowiedzieć”, i tak dalej. N. Dzieci uczą się przez naśladowanie dorosłych. W efekcie zachowują się jak rodzice: jeśli dasz opiekę i miłość dziecka – będzie chciał zrobić to samo. Oto przykład zwykłych codziennych rytuałów:

Powrót papieża z podróży służbowej. Przybycie papieża, możemy kupić duży tort i spędzić cały wieczór razem. Tata daje mi przywiezione z innego pamiątek miejskich. A kiedy kąpie i kładzie mnie do snu.
Koniec tygodnia. Papież przygotowuje swoje pizze znakiem i mama piecze szarlotkę z herbatą i przed obiadem gramy bingo.
Koniec czy początek sezonu. Każdej zimy, tata zabiera mnie do połowów pod lodem. Każdego lata nasza rodzina idziemy do morza samochodem. Na jesieni budujemy i powiesił w lesie domów ptaków i karmić kaczki w miejscowym stawie.

Co mam powiedzieć? Pięć dni później, papież będzie przychodzą i odchodzą ze mną zabrać cię z ogrodu. Zegnij palce codziennie. Kiedy sozhmesh cała dłoń w pięść, będzie to dzień, gdy przyjdzie!

load...