Taniec dla zdrowia!

Nawet w czasach starożytnych, lekarze stwierdzili, że do tańca – Zdrowie satelitarną. A potem próbowaliśmy tańczyć nie tylko leczyć, ale zapobieganie chorobom. Współczesne badania pokazują, że podczas przenoszenia muzyki zmobilizowane fizyczne i duchowe siły zarówno zdrowych i chorych ludzi.

load...

Ludzie mają skłonność do irytacji i złości, stosując takie leki uspokajające, zaczynają czuć się dobrze o sobie. W nieśmiałych ciągami strach, niepewność zaczynają czuć swoją siłę … Niektóre tańce niższe ciśnienie krwi i chroni przed chorobami serca. Dlatego, jeśli masz co najmniej jeden z tych objawów, radzimy udać się do tańca. Wiele z nich jest zakłopotany, aby przejść do tańca ze względu na fakt, że istnieje tylko specjaliści tańca. To nie jest tak! Szkoła Tańca wykonuje zarówno dzieci jak i dorosłych, którzy chcą nauczyć się tańczyć.

Taniec pomaga rozwijać muzykalność, grację i koordynację. Poprawia przemianę materii, wzmacnia kości (profilaktyka osteoporozy) i mięśni.

Podczas tańca istnieje ogromne zużycie energii aż do 750 kcal / godz. Funkcja ta jest przydatna, aby poznać ludzi, którzy chcą schudnąć. Dla osób otyłych taniec są po prostu niezastąpione. W wykonywaniu szybkich ruchów tanecznych osoba spędza w przybliżeniu taką samą ilość energii jak wspinacz w zdobyciu góry lub bokser podczas walki. Oraz dwie lub trzy minuty waltzing koszty energii są jogging na dystansie 800 metrów.

Stałe zajęcia taneczne mogą pomóc uniknąć choroby serca, płuc, przewodu pokarmowego … Rytmiczne ruchy taneczne poprawi krążenie. Krew jest wypełnione tlenem jest silniejsza i eliksir życia w wystarczającej ilości dostarczonych do serca do tkanek narządów organizmu. Przez to organizm szybciej i lepiej usuwa toksyny.

load...

Cienkie tańce pomóc rozwijać stout, pełne – aby schudnąć. Sen staje się lepiej niż przy podejmowaniu jakichkolwiek środków nasennych.

Tańczyć i być zdrowym !!!

load...