Taniec beze mnie: Tracy Anderson Method

Zawartość

Szczerze mówiąc, ja spokojnie żył, nie wiedząc, co pilatesoobraznym szkolenia mikrogantelyami z byłej baletnicy Tracy Anderson wciąż przymocowane i diety. Ale potem, ciągnąc w górę, po raz kolejny, z języka angielskiego poprzez czytanie brytyjskie tabloidy i blogi, poczta znalazłem utraty wagi na diecie Tracy Anderson. Następny skoczył czysto zawodowe zainteresowanie – jak tak, to inna metoda na szybkie zmniejszenie masy ciała, raz na zawsze, a ja jestem z niego ani spać, ani ducha. Cóż, nowa wiedza Byłem tak zaskoczony, że nie mogę pomóc, ale dzielić.

load...

[Powrót do spisu treści]

Hudyshek Rebelii lub jak to jest, nie jest w tym samym czasie

Zasadniczo, dieta na 1 litr jogurtu dziennie, a metody Tracy Anderson są dla mnie osobiście, w tej samej liczbie semantycznej. Być świadomi wielkości wpół zagłodzony istnienia pozwala mi osobiście negatywnych doświadczeń, ale … mimo wszelkich stresów kobiecą siłę, miękkość i delikatność autora, Tracy dieta nie jest butkamp, ​​ale w obozie koncentracyjnym rzeczywistym.

W ciągu pierwszych 30 dni od utraty wagi, że oferowane są całkowicie zapomnieć o jedzeniu, ponieważ wiedzieliśmy, że wcześniej:

  • Pierwsza faza diety zawiera głównie zielone koktajle niskokaloryczne, zupa, rosół tylko jednej piersi a 1 razy dziennie budyń białko w ilości aż aż 95 g na porcję. Aha, i rano wolno jeść tyle, aż 80 gramów yam, i że wszystkie węglowodany złożone na dzień;
  • Drugim etapie – osławiony dieta niefortunne fitnesista 800 kcal. W godzinach porannych – omlet białka, lunch – bar białka w godzinach wieczornych – pierś z kurczaka z ziołami;
  • Trzeciego etapu – powrót do pierwszych, jeszcze zielonych koktajli

W tym samym czasie, dbałość o diecie jest sprzedawany jako zdrowa, daje siłę i energii oraz bardzo użyteczne. Kalorii „zdrowa dieta” nie pomieścić do 1000 kcal. Przypomnijmy, że minimalny kalorii dla zdrowych kobiet – 1200 kcal dziennie, jeśli przestrzegać zaleceń WHO. Większość dietetycy nie zalecają niższą liczbę kalorii poniżej podstawowej przemiany materii. Nigdy. I to nie zaleca się podążać taką dietę dłużej niż tydzień, jeśli zdecydowaliśmy się. Więc z „zdrowie” w diecie są oczywiste problemy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Zagrożenia dla osoby przebywającej na 700 kcal na 30 dni

Wydaje się, że jeśli czytasz blogi odchudzanie, bez ryzyka – wiele, wiele siedzieć na 1000 kcal lub mniej, i wydawało się, żyje i zmniejszenia masy ciała. Co to jest, mistrzami średnich kalorii – panikarze? Niestety nie. Obiektywnie, dieta 700 kalorii może spowodować następujące zmiany:

  • Zaburzenia układu rozrodczego. Jeśli w prosty funkcji reprodukcji – pierwszą rzeczą, która okazała się w okresie postu. Mechanizm ten jest bardzo stary, pozwoliło na zwiększenie przeżywalności populacji w trudnych warunkach. Cokolwiek to było, każdy ginekolog powie, że taka dieta – to najlepszy sposób, aby spowodować brak miesiączki sobie w krótkim czasie. Co więcej, im starsza kobieta, tym gorsze konsekwencje mogą być. Wydzielanie hormonów płciowych obniża się wraz z wiekiem, a jeśli regularnie hit układ rozrodczy głodu, może i nie „widzą się” do wczesnej menopauzy;
  • Zaburzeń układu nerwowego. Brak złożonych węglowodanów i tłuszczów w diecie jest tak zwany „dietetyczny bezsenność”. Naruszenie snu REM, budzi się w nocy, z pełnym niezdolności spać później. „Dodatkowe godziny radości” jest trudne do wykorzystania z korzyścią dla zdrowia. Nawet jeśli znajdziesz sobie przydatnych ćwiczeń na noc, należy zapisać wysoką aktywność dni nie działa, nadal chce spać. Powtórz diety bezsenność dłuższego czasu prowadzi do zaburzeń hormonalnych i może wywołać przejadanie się w ciągu dnia;
  • Zaburzeń odżywiania. Nie wiem, gdzie w balecie, ale w prawdziwym życiu kobiety karmienia zielone niskokaloryczne smoothie jest ciągle myśleć o jedzeniu. Czy wiesz, kto najbardziej skutecznie schudnąć? Ci, którzy je diety jedzenie, zjada go, a następnie nie myśleć o jedzeniu. I co o tym myśleć, co zrobić, jeśli są karmione i szczęśliwi. Z napojów zamiast jedzenia, większość z nas nie ma szans – fakt, że duża część tej diety smoothie nie zawiera kompletne białka i mało nasyconych. Pyureshka trawi warzyw w zdrowej osoby na około godzinę. Kolejne 2 godziny po – martwić uczucie głodu. Również i tak dalej. Jeśli ciągle „zapętlone” na jedzenie przyjdzie czas, kiedy nic innego po prostu uważam, że nie możesz. A potem coś się drugi „straszne” – pragnienie stale mieć pewną, niezdrową żywność. Od tego momentu większość dietetyków poleca odwiedzić psycholog lub psychiatra.

[Powrót do spisu treści]

Tracy Anderson Gym

Wiesz, co myślę, kiedy widzę miliony powtórzeń ławce hantle o wadze 2 kg w górę? Fakt, że można wziąć cięższe hantle i spędzają mniej czasu – jest to pierwsze. I że boli stawy barkowe najłatwiejsze – to drugie. Ani certyfikowany trener nie będzie „kill” pierwszoroczniak sterty pionowych pras aż dokładność przekonany, że mobilność stawu barkowego na poziomie początkującym. Ale videotrenirovki z gwiazdami baletu – wolę. Najwyraźniej uważa się, że nie będzie zajmować się przeciętna kobieta i mężczyzna z używanych umiejętności motorycznych.

Engage będziesz … 2 godziny dziennie, każdego dnia, przez całe życie. Szczerze mówiąc, jak dużo trenować i potrzebują witamin i minerałów, aby zapewnić wsparcie i środki, aby połączone kursy i zaprzyjaźnić się z białka, a nie uciekać od niego, jak ogień „do mięśni nie rosną”. Ogólnie rzecz biorąc, 90% ludzi nie potrzebują tak dużo wysiłku, nawet jeśli chcą budować atletyczna budowa ciała. „Tyle,” muszę ćwiczyć wytrzymałość, lub w celu uzyskania konkretnych umiejętności. Oba cele nie mają nic wspólnego z fitness odchudzanie.

Ogólnie rzecz biorąc, trening nie jest skomplikowany, a przytłaczająca. Ale kilka przeraża i puzzle następujące:

  • Programu autor jest przekonany, że mięsień stabilizatory są w stanie „pociągnąć” główne grupy mięśni, które nie odpowiadają anatomii człowieka (stabilizatory są głównie odpowiedzialne za stabilność stawów);
  • A inny autor programu przekłada wszechświata przydatności popularne mity o strasznych pomp mięśniowych od tradycyjnej władzy, a nawet … o pompowanie nogi od biegania. Mówią, że to wszystko się stało, trzeba pomachać lekkie hantle w różnych kierunkach, czy Pilates, i cardio

Nawiasem mówiąc, Tracy często pytają tylko jedno pytanie w Stanach Zjednoczonych, a tak nie jest, „Dlaczego byłeś zwolniony Madonna naprawdę?”. Jest to skromne pytanie: „A co z uznanymi certyfikatami posiadasz?”. I wiesz co? Odpowiedzi na jego gwiazdę siłowni, z jakiegoś powodu, nie.

W zasadzie, szkolenia oddzielnie od diety może być używany jako „fizycznego domu kultura”, ale dopuszczalne diety 700 kcal dziennie zwykle nikt nie sugeruje każdego.

load...