Tangerine Dieta – opcje pachnące i smaczne rozładunku

Jakie są owoce cytrusowe lubisz najbardziej? Nie zdziw się, jeśli usłyszysz, że to mandarynki! Te soczyste owoce jasny kolor pomarańczowy urzekają nas swoim słodko-kwaśnym smaku i aromatu. Pochodzą one w naszych domach z ferii zimowych i są zawsze związane z radosnym nastroju. To będzie jeszcze bardziej optymistyczne, biorąc pod uwagę jedną z ich funkcji. Owoce te pomagają spalić tłuszcz trzewny i pomaga skutecznie schudnąć. Dlatego mandarynki dieta staje się coraz więcej fanów.

load...

Zawartość:

Magazyn substancji odżywczych

Dlatego w zimnych porach roku kupujemy cytrusy? Zawierają dużo witaminy C i znany jest zwiększenie układ odpornościowy i chroni organizm przed przeziębieniem. Oprócz mandarynki kwasu askorbinowego są bogate w substancje odżywcze – witaminy A, D, K, B1, B2, rutyna, tiamina, lotne produkcji, ryboflawina, błonnik, itd. Ponadto, :. Pp_2

 • uczestniczenia w metabolizmie całego organizmu, w szczególności do rozszczepiania tłuszczów;
 • Przyczynić się do poprawy pracy układu trawiennego;
 • Zmniejszenia obciążenia wątroby i zapobiega otyłości;
 • Z nich pochodzi uruchomienie procesów regeneracji i poprawia krążenie krwi w tkankach;
 • Pozytywny wpływ na stan zębów, włosów i paznokci;
 • Wyeliminować przyczyny powstawania cellulitu i przyczyniają się do jej zniknięcia (w tym celu należy uruchomić za każdym rano szklankę świeżo mandarynki Frechet).

load...

Opcje diety na mandarynki

Owocowe takie właściwości użytkowe nie mogą być zainteresowane dietetycy. Oni opracowali kilka opcji mandarynka diety, które zostaną omówione później. Naturalnie, owoc ten odbywa się w nich ważne. Po tym wszystkim, ma główną zaletę każdej diety – niskokaloryczne. Słodki owoc zawiera 40-50 kalorii i Sour – jeszcze mniej.

Jeżeli napięty harmonogram życia nie pozwala spędzić czas gotowania, można użyć opcji najprostsze rozładować. Musisz jeść podczas jedyny dzień mandarynki (5 szt.) I gotuje białek (6 szt.). Jeśli nie jesteś w stanie tolerować taką dietę głodny, proponujemy inne sposoby, aby schudnąć.

Opcja mandarynki diety przez okres do 3 dni:

 • Śniadanie: rano wypić porcję naturalnej czarnej kawy (co jest dopuszczalne nawet łyżkę cukru).
 • Obiad: składa się z 4 gotowanymi białek i 4 mandarynki.
 • Menu

 • Wliczony lunch mięsa gotowane bez soli, o niskiej zawartości tłuszczu (nie więcej niż 120 g), i kapustą (300g). Gotowane twarde jajko, 4 mandarynki:
 • Afternoon.
 • Obiad: powtórzyć lunch menu.

Podczas takiego wyładowania może stracić od 2 do 4 kg.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Dla tych, którzy włożyli poważniejsze cele, można spróbować opcję aż do 10 dni. Po ukończeniu strony masy może odchylać się już na 7 kg. Pp_2

 • Śniadanie: wypić filiżankę zielonej herbaty i zjeść niesłodzone 1 mandaryńskiego.
 • Lunch: 1 jajko na twardo i 3-4 mandarynki.
 • Obiad: pierś z kurczaka (150 g), gotowane bez soli, kiszonej kapusty (300 g), niesłodzone zielonej herbaty i mandarynki 1.
 • Popołudnie: powtórzenie wariantu drugiego śniadania.
 • Obiad: zupa jarzynowa chude, gotowane chude ryby (nie więcej niż 200 g) i 1 mandaryńskiego.

Z każdej diety powinno być stopniowe. Wynik musi być zabezpieczona poprzez wprowadzenie do codziennej diety świeżych owoców mandarynki samych.

Mandarynki diety nie jest zalecane tylko w celu obniżenia masy ciała. To oczyszcza i wzmacnia organizm. Jednak, aby wziąć udział w takiej diety niskokalorycznej nie jest konieczne – to także nie pomaga. Odstęp między wielokrotnym oczywiście nie powinna być mniejsza niż jeden miesiąc.

Jak wybrać mandarynek

Przeciwwskazania

Diety. Podobnie jak wszystkie owoce cytrusowe, mandarynki mogą powodować alergie. Ta strata „smaczne” masa jest zwykle przeciwwskazane z chorobami przewodu pokarmowego. Przy takiej diecie może pogorszyć łuszczycę, zapalenie skóry, choroby nerek, wątroby i boli. Dlatego przed rozpoczęciem diety należy skonsultować się z lekarzem.

Wierzymy, że nawet krótki zużycie mandarynka, podnieść nastrój i witalność. Być może już psychicznie czuję ich smak? Następnie cieszyć się posiłkiem!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...