Tam, gdzie są plamy na skroniach

Zawartość:

Trądzik na skroniach jest prawdopodobnie najbardziej powszechny problem w naszych czasach. Trądzik może pojawić się tylko w dwóch przypadkach. Powody są następujące:

load...
  • Osób zaniedbanie higieny osobistej, w tym przypadku, zatkane pory i tworzy pryszcz,
  • Pojawiają się problemy związane ze zdrowiem narządów wewnętrznych.

Powrót do spisu treści

Powstawanie trądziku na skroniach, to

Nasz organizm produkuje tajemnicę tłuszczu, który obejmuje całą naszą skórę.

Bold tajemnicą inaczej, gruczoły łojowe, chroni i nawilża skórę. Gdy zmienia się konsystencja i staje się bardziej niż jest to konieczne, a następnie pojawia się na zapalenie skóry.

Zapalenie – mieszkania bakterie, które z kolei może prowadzić do pojawienia się wyprysków. Gdy wychodzi z kanału, sebum ściemni, czarne kropki są utworzone, z którego tak trudno się pozbyć. W częstych przypadkach gruczołów łojowych tkwi wewnątrz, iz tego powodu nie jest stałe białe kulki, które mogą stać się stan zapalny. Większość z tych miejsc są utworzone na skroni. Mogą pojawić się w dowolnym miejscu na twarzy, czy jest to czoło, nos i broda. W żadnym wypadku nie należy ścisnąć wyprysków na skroni, ponieważ w tym miejscu skóry jest uważane za bardzo delikatne i trudne do przywrócenia po trądziku.

load...

 

Powrót do spisu treści

Przyczyny i zapobieganie

Jak mogę pozbyć nieoczekiwanych miejscach na skroniach

W każdym przypadku należy skonsultować się ze specjalistą w celu ustalenia przyczyny ich występowania. Poprzez różne badania, będzie można dowiedzieć się dokładnie to. Jeśli ich wygląd jest związany z naturalnymi zmianami w organizmie człowieka, będzie się ona do dokładnego czyszczenia. Oczyszczanie twarzy najlepiej jest wykonać w salonie kosmetycznym. Obecnie istnieją 2 sposoby:

  • Parze oblicza następnie przez oczyścić za pomocą żelu.
  • Peeling osobę za pomocą odpowiedniego peeling.

Większość ludzi ma wrażenie, że osoba czyszcząca zawiera ręczne czyszczenie, czyli wyciskanie z różnych narzędzi kosmetycznych. Obecnie jest to praktycznie nie używane, ponieważ są bardziej nowoczesne oczyszczenie twarzy, które obejmują fizjoterapię, rozwarstwień i Cryomassage.

Aby efekt po podróż do kosmetyczki trwało długo, nie uruchamiaj swoją twarz, w dalszym ciągu dbać o niego na co dzień. W salonach polecacie odpowiednie kremy i płyny do dalszej pielęgnacji skóry. Ta pianka do mycia i kremy nawilżające, płyny do czyszczenia i wiele więcej.

Jeżeli nie zidentyfikowano przyczyny pryszcze, to należy ograniczyć spożycie tłustych, pikantnych i słodkich pokarmów.

Lepiej skupić się na prawidłowym i zdrowego odżywiania. Pożądane jest, aby przemyć dwa razy dziennie, płukania nadmiar łoju warstwę ochronną.


Powrót do spisu treści

Przyczyny związane ze zdrowiem

Najczęściej wygląd wyprysków na skroni i innych części ciała wskazuje na naruszenie funkcjonowania narządów wewnętrznych. Według ekspertów, jedną z najczęstszych przyczyn jest brak śledziony pracy. Dlatego, aby poznać powody, dla których rozwój trądziku na skroniach, należy szukać profesjonalnej pomocy, aby przejść różne testy do przekazania niezbędnych badań, aby dowiedzieć się, na zdrowie ciała i pamiętaj, aby sprawdzić stan śledziony. Najczęściej dermatolog (lub kosmetolog) wysyła jego pacjenci mają być zbadane przez lekarza lub gastroenterologa.

Nie mniej powszechne przyczyny zapalenia uważany jest za nieodpowiednią dietą, które mogą mieć negatywnego wpływu na stan skóry. Większość osób wie, że niedożywienie w 40% jest uważana za główną przyczynę trądziku, które pojawiają się na skroniach. Pożądane jest, aby wyeliminować wszystkie mąkę trądzik, pikantne i słodkie produkty, wszystkie napoje gazowane (najlepiej pić tylko wodę mineralną bez gazu).

Wielu ludzi, którzy pracują w biurze tabeli, nie jest złym nawykiem, aby podtrzymać głowę dłonią, co przyczynia się do pojawienia się trądziku na skroniach, ponieważ brud z nim spada na twarzy. Jeśli kontrolujesz się w tym przypadku, jest to możliwe, aby uniknąć faktu, że istnieją pryszcze. Pożądane jest również, aby dotknąć twarzy w ciągu dnia z brudnymi rękami, lepiej używać wilgotnych chusteczek.

load...