Tales of Power

Zawartość

W dobie Internetu do sprzedaży za pośrednictwem programów szkoleniowych wytrzymałościowych z gumkami i pętle, być silna i jakoś nawet nieprzyzwoite. Można nacisnąć na piersi 20 kilogramów w każdej ręce? Daj spokój, zawsze fitonyashka którzy krytykują a wyciskaniu i wykonalność i generalnie używa argumentu: „Cóż, nie wyglądasz jak ja.” Z pewnością można powiedzieć, że jest po prostu zazdrosny, ponieważ osoba zakłóca zebraniu co najmniej nienaturalne piersi coś, ale … Członkowie również usłyszeć te wszystkie historie o sile i wierze. Ponieważ konieczne jest jakoś się razem i sobie z tym wszystkie, o ile to możliwe, bez przechodzenia przez jednostki.

load...

[Powrót do spisu treści]

Siła nie jest potrzebna do urody

Tak, i idziemy na siłownię zrobić anaboliczne autoportretów. Dlaczego ten ma nam powiedzieć? Tak, po prostu dlatego, że nowicjusz jest trudne do zrobienia go na własne siły rozwojowe, nie wytrzymałości, koordynacji, lub coś innego. I jakoś motywować nowy klient chce? Tu i tam bajki o „podnośników tłuszczu, którzy mają cały post.” W rzeczywistości, ponieważ chcesz wiedzieć o tłuszczu, to nie jest na pasku, a także niechęć do czynienia ze zwiększonym apetytem. Ktoś wygodne limitu, ktoś – nie występuje, i osobiście do ciebie nie ma znaczenia.

Dlaczego siła jest potrzebna do kobiecego piękna? Cóż, założę chcesz huśtawka nóg i pośladków? A jak masz zamiar pobrać je, jeśli nie można podnieść poprzeczkę, a przynajmniej ciężkich hantlami? Mahi, spacery i rezinochki? Nie założę pompować? Argumenty są proste – to najsilniejszy mięśni w organizmie, w celu zapewnienia im stresu, nie rezinochek wystarczy. I musimy podnieść coś cięższego niż własne nogi dla rozwoju gluteus. Oh, nie jest konieczne? Więc to, co widzimy w sesjach grupowych zawyżone modeli do ćwiczeń? A ponieważ nie widzimy, że te wahania pracują, maksimum, dając sygnał. A potem dieta pół-głód, który pomaga utrzymać niski procent tkanki tłuszczowej i tonu tego widzieć.

[Powrót do spisu treści]

Siła – trudno

W rzeczywistości, tym trudniej szkolenia kulturystyce nie ma nic. Wyobraź sobie, że każdy trening będzie „spalić wszystko, coś zaprzeczyć, a wszyscy odpadają.” I będzie dążyć niezbędne trenerzy nieustannie próbuje połączyć się z rozszerzeniem ruchu, tak aby organizm miał czas „, aby pompa i inne-inne. Jeśli chcesz proste i skuteczne rozwiązania? Dlaczego nie zacząć zbieranie, ciągnięcia i przysiad? Pp_2

load...

Naucz się naprawdę znacznie łatwiejsze niż do rozważenia sto punktów widzenia, jak huśtawka nogę (z czego połowa to zwykle naciągane na czymś zająć klientów mózgu podczas krokami pieszo). Ponad połowa cichej pracy bez dzikich bóle w całym ciele, niezdolność do odstania . I inne radości życia osobą, która robi ogromną objętość treningu i niemal nie jeść uczy się prawie każdy wyjątek może być wyjątkiem, że tylko ci, którzy Rod jest przeciwwskazane priori

[wróć do spisu treści]han_2 Siła -…. To ogromne tomy

Mimo stu najzabawniejszych dowcipów o tym, że żaden z dżinsów nie siedzieć dłużej niż miesiąc i nie płaszcz na ramionach nie pasują cały sezon, nie będzie rosnąć, „tu i tak szybko.” Ci, którzy mają nadwagę mają ogólny wizualny rosnąć na początku nie będzie. I „korekta” objętość i zagęścić.

Do pompowania przynajmniej niektóre tomy, musimy wybaczyć, istnieją 3000 kcal i powyżej, a taki „przypadek” nie przełknięcia, nawet przy bardzo niekontrolowanej diecie pełnej ciast. I spać przez większość czasu wolnego. A jednak – w celu znalezienia sposobu siły roboczej, co powoduje przerost dla Ciebie osobiście. Osobiście dla mnie – to schematu treningu siłowego 5/3/1 elementy ciężarów i dość skromne „zamiana” zapóźnione grup mięśniowych w „dopóki nie znudzi.” Nawiasem mówiąc, nadal nie jestem pewien, że ta ostatnia faktycznie działa. I znowu, „przypadkowo”, dzięki czemu nie będą trenować, bo to nie jest „typowo 30 -45 minut siły szkolenie” i tryb dość twarde, dostosowane prawie wykonywania zawodu, a nie odwrotnie.

[Powrót do spisu treści]

Siła kobiet co

To wszystko moja ulubiona. Można by pomyśleć, zaciągania dzieci są ludzie, ogród. A dzieci – są one zwykle dość duże i tak trudne lata po 3. W tym samym czasie wszystkie są one również bardzo mobilny. A jeśli nie ma umiejętności, aby ustabilizować wagę, rozdarta powrotem – to pierwszy towarzysz „nie jest podłączony do źródła zasilania,” panienki w ogóle.

Jeśli jest to poważne, że zostało naukowo udowodnione, że plomba bezpieczeństwa jest nie tylko mięśnie, ale także tkanki kostnej. Oznacza to, że ochrona przed urazami w domu.

Ogólnie rzecz biorąc, moc trzeba. Jedyne co chcę powiedzieć – nie szybko sprogressiruete im. Tak, przez rok, nie będzie znać siebie. Ale nie będzie gotowy podbić scenę zawodach kulturystycznych. Rok – to nieistotne dla każdego poważnego biznesu. Daj sobie około 3 lat, ale lepiej – pięć. I po prostu nie wiedzą sami.

Elena Selivanova

load...