Tale of Lost wyniku

Zawartość

Najczęstsze skargi klienta jest: „Nie daje wynik, że zdrowy tryb życia i fitness, ja nawet poszedł złe nawyki, a tłuszcz jest nadal.” Każdy z nas wiele unikalnych zwyczajów. Ktoś nie wychodzić z domu bez błyszczyk i części rajstop i ktoś zapomni umyć i nosić kapelusz do brwi, a co najmniej do 12. Roku życia nie jestem gotowy do komunikowania się ze światem. Przydatność i zdrowego odżywiania tak samo. Niektóre nawyki nosimy z nami od dzieciństwa, od sekcjach sportowych rodziny, niektóre – do zdobycia, jako osoba dorosła i świadomych ludzi. Niektóre nawyki są faktycznie utrudnić i schudnąć i budowania mięśni i osiągnąć cele związane z wynikami sportowymi.

load...

[Powrót do spisu treści]

Ukryty

Zasilania. Milion specjaliści już mówiłem, że byłoby lepiej prowadził dziennik jedzone jeśli zaangażowane w fitness na wynik. Milion dziennika artykułów na temat odchudzania cytowany samo. Sami wiecie jak to jest. Zamyślony, zaparzyć sobie filiżankę cappuccino 3. W stanie półśnie nie brać 2 małe bochenki chleba, a 4 nie kupić otręby i płatki z otrębami na śniadanie, a na nich – dużo cukru i skrobi. W ogóle, ewidencję księgową w obu kierunkach – liczba zwykłego posiłku, aby nie spadł żadnych absorbowane mechanicznie porcje i jakość żywności – sprawdzić etykietę. Jeśli przy okazji, nie jest napisane jakieś bzdury jak „ekstrakt owocowy”, „organiczny syrop kukurydziany” czy coś takiego, że będzie lepiej, jeśli nie ma testamentu.

Nowoczesny food diary – proste. Kieszeń Wagi do jedzenia, a aplikacja w smartfonie. Wszystko, już nie magiczny notatnik i długopis z pistoletem na czapce.

[Powrót do spisu treści]

Nieprzytomny szkolenia

Czy wiesz, co najtrudniejsze w przejściu od zajęć grupowych w siłowni? Zacznij naprawdę zapisu wszystkich podejść i masę operacyjną w bardzo różowy notebook, które niosą ze sobą. Na szczęście, nie można mieć przy sobie notatnik i pobrać aplikację na smartfonie. Lub po prostu napisać w pliku tekstowym. Wszystko, co robisz w szkoleniu, należy zrobić świadomie. Pamiętnik szkolenia jest ważna nie tylko dla ciebie, jako odpowiedzialnego sportowca, ale również dla tych specjalistów, z którymi będziesz wtedy konsultować się w celu uzyskania jeszcze bardziej widoczny efekt. Diary – jak dokumentacji medycznej, mówić o tobie, a przyczyni się do bardzo skutecznego treningu.

load...

[Powrót do spisu treści]

Minimalna

Aktywności konsumentów. Cokolwiek to było, nawet godzina sesji cardio codziennie nie jest w stanie skorygować banalną siedzący tryb życia. Prawda jest taka, że ​​nie stają się zdrowsze, siedząc przy biurku przez 8 godzin dziennie, a siedząc w ruchu kilka godzin później. Nawet jeśli ćwiczysz, organizm będzie tylko lepiej, jeśli co kilka godzin, aby wstać i zabrać przynajmniej niewielką odległość Nie bój się iść tam, gdzie są one przyzwyczajone do podróżowania i zostawić samochód w domu, gdy idziesz do najbliższego sklepu. Na pewno poczujesz różnicę, ponieważ porusza ludzi i szybciej się regenerować.

[Powrót do spisu treści]

Niewłaściwe sportowiec formą

Odnosi się to do wszystkiego można nosić i że może ograniczyć swobodę przemieszczania się, nawet na poziomie mentalnym. Nie wahaj się powiesić spodenki z powrotem na stojaku i kupić coś mniej „modne centrum fitness i słodki”, ale jest to, że nie trzeba go wyprostować każdy drugi i przytrzymaj. Ubrania, które świeci, wznosi się na taśmie podczas ruchu, a na końcu naciska brzucha i innych części ciała powinny pozostać w sklepie. Dlatego staram się nie kupować formularz w pośpiechu, pamiętaj, aby przenieść ją zrozumieć, jest to wygodne dla Ciebie, czy nie.

O trampki też już wiedzą wszystko, ale, mimo wszystko, są często niewłaściwe. Co więcej, niedawno Woman „ukryta platforma” w sali widział. W samochodzie, Smith. Spróbuj wybrać buty, mimo wszystko, w zależności od ich funkcji, a nie przez kolor i model, i pamiętaj, aby spróbować na niej pod koniec shopiing sesji, gdy nogi są nieco zmęczony i lekko opuchnięte, więc kupić najwygodniejszą parę.

[Powrót do spisu treści]

Zbyt mała ilość tłuszczu w diecie

Dziedzictwo, nawiasem mówiąc, medycyny naukowej i jej wiedzy. Zaledwie kilka lat temu, oficjalne stanowisko czołowych organizacji opieki zdrowotnej było ograniczenie tłuszczów za wszelką cenę. Wierzono, że są one odpowiedzialne za to, że przyrost masy ciała, nie możemy schudnąć i nie są w stanie kontrolować swoją wagę w dłuższej perspektywie. Prawdą jest, że kobieta powinna wynosić od 0,8 do 1 grama na kilogram masy ciała na dzień co najmniej tłuszczu. Zwolennicy diety niskotłuszczowe mają do czynienia z wieloma problemami zaburzeń hormonalnych czysto estetyczne problemy takie jak suchość skóry i warstwy paznokci. A dieta niskotłuszczowa – najgorsza para ciężkiego treningu siłowego. Więc jeśli ćwiczysz, pójść na coś bardziej zrównoważony. I przestań już wyrzucać wszystkich żółtek – zawierają one ważne dla układu nerwowego tłuszczów zwierzęcych.

[Powrót do spisu treści]

Dzień paniki strach spoczynku

Wszyscy tam – kiedy wszedł do pokoju z pragnieniem, aby schudnąć, można powiedzieć, trzeba trenować częściej i użyć niewielkiej wadze. Kiedykolwiek od niepamiętnych czasów, a tkwi w umysłach niemal myślał o „niedopuszczalności” przyziemne dni odpoczynku. W rzeczywistości przeciętna kobieta ze zdrowym hormonalnych i zatrudnienia nie jest w dziedzinie sportu i fitness mogą spędzić 3-4 skuteczny trening siłowy, a nie 5-7, jak to niektórzy czynią. Jeśli uważasz, że zbyt mało ruchu w życiu codziennym, można nauczyć się poruszać dokładniej w życiu codziennym. I zamiast sześciu treningu siłowego. Być może ma to sens, aby po prostu spacer. Dłuższa praca bez przerwy prawie zawsze prowadzi do uszkodzenia i zmęczenie. A jednak – do spadku wagi roboczej. Złe samopoczucie i apetyt kropli. Więc używać plan treningowy, przepraszam naturalnych sportowców, w których istnieje więcej niż 5 Waga szkoleń w tygodniu, a jeszcze lepiej, 3-4.

Elena Selivanova

load...