„Tajny agent” przeciw opryszczce na ustach

Historia „Tajnego agenta”

Obraz „tajnego agenta” jest bardzo atrakcyjna. Filmy o nich wykonali obraz unikalnej idola szpiegowskiej milionów mężczyzn i „obiekt pożądania” nie mniej kobiet na całym świecie. Dzięki niemu tworzą wizerunek nieustraszonego i zawsze zwycięski bohater walczy ze złymi i przezwyciężania kłopotów. Jednak każde pokolenie ma swoich bohaterów i ich tajnych agentów, którzy mogą nie tylko inspirują nowe osiągnięcia, ale również realne korzyści każdego dnia. Na przykład, gdy rano nagle znalazł się na opryszczkę w zatoce …

load...

„Tajny agent” dokozanolu – herpes cząsteczka przechwytujących

Twój „tajny agent”, aby pomóc poradzić sobie z „zdradzieckie” wyskoczyła opryszczka na ustach – dokozanolu cząsteczki, które przybyły do ​​nas z Wielkiej Brytanii. Cząsteczka dokozanol działa jako „tajny agent”, to jest, od wewnątrz. To nie pozwala wirus przenika przez błonę zdrowych komórek w organizmie, a tym samym zapobiegania tysiąckrotnie namnożenie cząsteczek wirusa każdej zainfekowanej komórki.

Dokozanolu – aktywne cząsteczki – „przechwytujących” wirus opryszczki zaczyna walczyć z nim w najwcześniejszych stadiach rozwoju opryszczki.

Erazaban – „tajne” lek przeciw opryszczce na ustach 

Cząsteczka leku Erazaban dokozanolu – nowoczesne narzędzie, które zdecydowanie i odważnie, jak tajny agent, zmaga się z wirusem opryszczki na ustach. * Szybkie Erazaban pomaga złagodzić objawy choroby – świąd, pieczenie i ból. Jeśli będziemy uciekać się do jego pomocy już w pierwszym lub drugim dniu po wystąpieniu objawów, Erazaban może pomóc uniknąć tworzenia się pęcherzyków i strupów.

load...

Erazaban z cząsteczką dokozanolu pomaga utrzymać tajemnicę opryszczka na ustach otaczających nierozwiązane! Erazaban pomaga utrzymać doskonale atrakcyjny, jak prawdziwy „środek”.

* W porównaniu z placebo, na podstawie badania „Kliniczna skuteczność kremu do stosowania miejscowego, zawierający 10% dokozanolu w leczeniu opryszczki zwykłej wargowej. Wieloośrodkowym, randomizowanym, kontrolowanym placebo badaniu (w porównaniu do efektu terapeutycznego bez substancji)” Worki Stephen L., MD, członek Royal Canadian College of terapeutycznych i innych ..

Istnieją przeciwwskazania, powinien zapoznać się z instrukcją obsługi.

Numer świadectwa rejestracji: LSR-007 705/10

load...