Tajna broń kobiet – tajniki makijażu oczu

Zawartość:

Ktoś kiedyś powiedział, że kobieta oko – celownika optycznego, przez które ona naprawdę bije serce człowieka. Cóż, nie jest to prawdą. Po tym wszystkim, kobieta jest w stanie przejść przez pryzmat różnych emocji. Może chytry zez, przewracając oczami z oburzenia wink dżentelmena do przynieść człowiekowi do kompletnego zamieszania. Niech potem zastanawia się, co miała na myśli … A ile kobiet oczy epitety – bez dna, syrena, pełne intryg, lisa, zadymionych … Zobaczmy, co sekrety i sztuczki, aby pomóc oczy żeński atrakcyjny i zachęcający. Pomoże to nam tworzyć sztukę.

load...

Przed przejściem bezpośrednio do makijażu oczu, konieczne jest, aby starannie przygotować. Umieścić na oczy schłodzone torebki herbaty lub kostki lodu i utrzymać ją przez 10-15 minut. Usuwa opuchliznę i odświeżyć oko. W celu ujednolicenia koloru, aby stworzyć idealną powierzchnię i ukryć wady, stosuje się podstawę tonalną. Następnie proszek powieka kruchy proszek.

Przystępujemy do samych technik makijażu. Cień jest najlepiej nakładać pędzlem – wtedy sygnał będzie leżeć sprawnie i dokładnie. Szczotka bezpośrednio z krawędzią wewnętrzną oka na zewnątrz. Pamiętaj, aby dobrze mieszają, że nie ma nagłe przejścia i widoczne linie. Pod brwiami, stosuje przejrzysty odcień bieli – to powiększa oczy i brwi naprężenia zginające.

O kolorze

W celu osiągnięcia określonego pożądanego efektu, ma swoje małe sekrety w sztuce makijażu. Na przykład, zastosowanie różnych kolorach. White „otworzyć” wygląd i podkreśla strefę, do której jest on stosowany. Black – sprawia, że ​​oczy bardziej wyraziste, ale to nie jest dla każdego. Beżowy kolor jest uniwersalny, że będzie to dobra podstawa do stosowania innych odcieniach. Różowy kropla sprawi oczy bardziej jasne i nadać im połysk.

Wybór odcieni zależy od wielu czynników. Palety dla blondynek i brunetek są bardzo różne. Na wybór makijażu wpływa też kolor ubrania masz zamiar nosić. Ale przede wszystkim kolory makijażu zależy od koloru oczu. Po tym wszystkim, chcemy je podkreślić, bardziej jasny i atrakcyjny.

load...
 • Dla niebieskich oczach idealne: szary, liliowy, blady róż, brzoskwinia, złoty i niebieski.
 • Brązowe oczy wyglądają na dobre, ciemnobrązowy, złoty, zielony i rafy cieniu.
 • Dla zielonych oczach nadaje moreli, beż, brąz, jasnozielony, kwiaty bzu.
 • Za piękny makijaż, szare oczy, wybierz niebieski, zielony, szary i niebieski cienie.

Dostosować do kształtu oka

Odpowiednio dobrany makijaż jest prawie niewidoczny. On podkreślić blask oczu i ich wyrazistość. W tym przypadku, używając piękny makijaż może dać „zwierciadłem duszy” kształtu. Oto kilka tajemnic, które pomogą poprawić naturalne wady.

 • Zbyt małe oczy

  Aby zmaksymalizować małe oczy, użyj odcieni światła. Umieść je na powieki z batem do czoła. Następnie położyć cień na zewnętrznych kącikach oczu i dobrze komponują się w kierunku brwi – to wydłużyć oko. Dolnej powieki przesunąć ołówek światła. Kompletny makijaż, dobra farba na rzęsy.

 • Blisko osadzone oczy

  Aby wizualnie zwiększyć odległość trzeba rozjaśnić wnętrze oka i przyciemnić zewnątrz. Zastosowanie światła cień na wewnętrznych rogach. Im ciemniejszy odcień, stosuje się od połowy wieku do zewnętrznej krawędzi. Dobra linia mieszanka. Nałóż trochę tuszu na rzęsy w wewnętrznych kącikach oczu i dobrze malować rzęsy na zewnętrznym narożniku.

 • Szeroko rozstawione oczy

  Istnieje działając przeciwnie – osłaniając wewnętrznych i zewnętrznych narożników rozjaśnić. Po pierwsze, należy użyć tonu podstawowego pastelowych. Następnie na wewnętrznych kącikach oczu ku brwi, ciemny odcień zastosować i dobrze wymieszać. Na zewnętrznym kąciku oka, umieść jaśniejszy odcień. Intensywnie nakraste rzęs w wewnętrznych rogach.

 • Głęboko osadzone oczy

  Makijaż oka, użyj odcieni światła. Zastosuj cień od rzęs korzeni w kierunku brwi. Dobrze wymieszać – powinny być ledwo zauważalne. W przypadku korzystania z ołówka, narysuj cienką linię u nasady rzęs. Zastosuj tuszu na rzęsy, przechodząc od dołu w górę to daje widoki otwarcie.

 • Wystające oczy

  Wydać wymienia czarną linię ołówka wzdłuż krawędzi górnych rzęs. Stopniowo rozszerzyć linią do zewnętrznej krawędzi oka. Następnie zastosować ciemne odcienie cieni na powiece ruchomej. Dolnej powieki przenieść cienką linię od środka do zewnętrznej krawędzi.

 • Oczy nawis wieku

  Nałóż ciemniejszy odcień na zewnętrznych kącikach oczu w górę. Pod brwiami, stosuje lekki cień. Linie mieszanka dobrze, że nie było żadnych ostrych przejść. Kolor tuszu tylko górne rzęsy. Dolnej powieki przesunąć szary ołówek.

Ekscytujący zakręt

Wiele kobiet nie zwracają wystarczającej uwagi do brwi. I to jest na próżno. Przypomnijmy, jasny Viven Li jako Scarlett Hara. Ona nieśmiało podniósł brwi mógł zabić każdego mężczyznę na miejscu. Że w porównaniu z wyrazem północy karabin! Kiedy korekta brwi zadaniem jest nie tylko, aby były miłe, ale jeszcze dać poprawną formę. Pamiętaj rady mędrca ze starej sekretarki filmu Vera „brwi powinny być cienkie, cienkie, nitkowate, podniósł ze zdziwieniem”? Teraz o tym zapomnieć! Dzisiaj zbyt cienkie brwi nie są w modzie. Chociaż, oczywiście, szerokość i kształt brwi zależy od cech konkretnej osoby.

Jest to najlepiej zrywać brwi w kabinie. Ale można dokonać korekty na własną rękę. Że procedura była mniej bolesna, smarować skórę wokół brwi i kawałek lodu. Draw pożądany kształt ołówkiem przed rozpoczęciem procedury. Wyrywanie brwi ściśle dolną linię wzrostu włosów. Usuń włoskami, jeden po drugim, zamiast belki lub zakupu ryzyko łyse plamy.

Przed nałożeniem na boisku brew grzebień i nadać im formę. Można używać ołówka. Ale za piękny naturalny wygląd najlepiej nadaje szczególny odcień i szczotki do brwi. Zastosuj ton brwi, jakby naśladując włosy nie są narysowane zbyt głęboko. Kolor eyeliner Pick up kolor brwi. Po zakończeniu makijażu postaci blokady brwi za pomocą specjalnej lub konwencjonalnego żelu włosów.

Pamiętaj:

 • Zaokrąglone brwi złagodzić wygląd;
 • Brwi w postaci załączonego do zabawy dom przeglądowej;
 • Zbyt długie brwi sprawiają, że twarz szersze, a krótkie – wąskie;
 • Brwi zbyt niskiej obniżonym zewnętrznej krawędzi sprawia, że ​​osoba sad i starych.

Przydatne rzeczy

 • Aby dać oczy piękny kształcie migdałów, trzeba stosować eyeliner pędzelkiem tylko trzecia część górnej powieki, od środka do zewnętrznego kącika oczu ściśle na linii rzęs.
 • Aby eyeliner nie wygląda zbyt szorstki dla oka wizażystów nie zaleca się umieścić jej ołówek i stosując cienie.
 • Rzęsy wyglądają najbardziej naturalne, jeśli malują farbę w kierunku wzrostu. Należy zwrócić szczególną uwagę na zewnętrznym narożniku, to dokładnie prokrashivaya. Tak długo, jak atrament nie wyschła, prostowanie rzęski i usunąć grudki szczoteczki do tuszu do rzęs w czystości.
 • Cienie perłowe nieco w środku górnej powieki będą wyglądać jaśniej.
 • Jeśli są zbyt jasne nakrasili brwi, nie próbuj usunąć niepotrzebne. Wystarczy zastosować wacikiem na szczycie trochę luźnego proszku.

Kierując się podstawowymi zasadami, nie bój się eksperymentować. Po makijażu – to jest sztuka. I to jest, jak wiemy, nie toleruje stereotypy. Przy użyciu różnych technik, sztuczki i tajemnice do makijażu oczu, można zrobić swój wygląd nie do odparcia. A potem będzie miał tylko dobry cel i walki na miejscu!

load...