Tajemnice wyboru i stosowania eyeliner

Zawartość:

W filmie „Wyznania gejszy”, to stwierdził, że prawdziwa gejsza może zatrzymać człowieka tylko z jednym okiem. Dla wielu kobiet, nie jest żadną tajemnicą, to wiadomo, że oczy – zwierciadło duszy. Tworzenie makijaż i podejmowania nacisk na oczy, może to być korzystne dla podkreślenia głębi i urok wzroku. To może pomóc eyeliner.

load...

Jednak trzeba wiedzieć, jak pomalować kredka do oczu, ponieważ można łatwo zepsuć to, co jest podane przez naturę.

Istnieje kilka prostych zasad, jak malować kredka do oczu, w zależności od ich kształtu i koloru. Ale przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, jak wybrać ołówek.
Powrót do spisu treści

Wybór ołówek

Po pierwsze, warto wspomnieć, że zapisać na ten produkt kosmetyczny jest niepożądany. Strzałki są zwykle stosowane bardzo blisko do konturu rzęs, istnieje wysokie prawdopodobieństwo kontaktu z błoną śluzową oka. Jeśli normom zawiera dodatki ołówek może wystąpić nieprzyjemny reakcji. Zaleca się, aby wybrać ołówki znanych marek kosmetycznych. Upewnij się, że nie jest fałszywy.

Pamiętaj, aby spojrzeć na daty ważności. Jest to zwykle wydrukowane na opakowaniu lub na ołówek. Jeżeli nie można określić datę produkcji, należy zwrócić uwagę na rdzeniu z tuszem. Jej kolor powinien być jednolity, bez białych plam i tablica – to mówi o przeszłości terminu ważności.

load...

Istnieją 2 rodzaje ołówków – tradycyjne drewniane i mechaniczny ołówek z chowanym. Każdy z tych typów ma swoje zalety i wady. Tyczki drewniane są zwykle bardziej trwałe, ponieważ prowadzą one trudniejsze. Są one mniej podatne na złamania, nie tak szybko wydane, a strzałki zadane na nich wydają się być bardziej odporne. Te strzały mniej rozłożone, utrzymują swój kształt dłużej, ale są one trudniejsze do rysowania. Kiedy robi strzałki ołówek z twardym ołówkiem, zazwyczaj jest to uczucie lekkiego „potsarapyvaniya” (dla niektórych jest to całkowicie nie do przyjęcia) przez zastosowanie jasnych linii musi być przeprowadzone na jednym i tym samym miejscu kilka razy. Wady drewnianych ołówków można przypisać do temperówki potrzebie. Nóż lub ostrze podważyć kij jest prawie niemożliwe.

Ołówki mechaniczne są łatwe w obsłudze, nie wymagają ostrzenia, ale zwykle szybko wydane. W większości przypadków taka miękkich ołówków mieć, aby zastosować linię przez nich łatwo, ale po pewnym czasie strzałka może zacierać. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na rodzaj mechanizmu. Po rdzeń ołówek jest podniesiony, powinno być możliwe, aby ukryć go z powrotem. Niektóre kredki nie mają tej funkcji – jest to bardzo niewygodne.

Najlepszym sposobem, aby zdecydować, które eyeliner do wyboru z punktu widzenia miękkości ołowiu – spróbuj go na grzbiecie dłoni. Optymalne średnio miękka ołów ołówek legkonanosimaya a zatem jednorodne i stabilna.

Aby uniknąć alergicznych reakcji, pożądane jest, aby wybrać ołówka z zawartością środków przeciwzapalnych.


Powrót do spisu treści

Stosujące techniki strzałki

Po nałożeniu na linii na powiekach nie jest konieczne, aby trzymać ołówek pionowo. To będzie bardziej komfortowo z małym nachyleniu. Aby ręka nie drży w kluczowym momencie, można rozciągnąć łokieć w lustrze, a tym samym rozwiązać risuyuschuyu rękę.

Strzałki powinny być stosowane jak najbliżej linii rzęs. Makijaż będzie wyglądał schludniej i grubsze rzęsy. Przy czym ta grubość linii może być inna – tutaj w zależności od pożądanego obrazu i kształt oka.

Ze strzałkami długo przechowywane i nie rozprzestrzenia, przed linią aplikacji na powiece, można zastosować trochę proszku.

Upewnij się, że strzałki na obu oczach były takie same, w przeciwnym razie wszystkie wysiłki będą daremne. Ambient zauważy różne swoje „oczy”.
Powrót do spisu treści

Wybór koloru ołówka

Klasyczny i jeden „na każdą okazję”, oczywiście, jest czarny ołówek. Nadaje się do tworzenia różnych obrazów, optymalne jak brunetek i blondynek, odpowiednie dla każdego koloru oczu. Chociaż niebieskooka blondynka z czarnymi rękami patrzeć bardziej elegancki, bardziej prawdopodobne będzie to makijaż wieczorowy.

Brązowy ołówek można również nazwać klasykiem. On nadaje się do prawie wszystkich typów, ale brązowe strzały nie są tak jasne, dzięki czemu makijaż wygląda bardziej jak jeden dzień.

Ołówki o różnych kolorach – szary, zielony, niebieski – mogą być wykorzystywane do tworzenia zabawny sposób. Kolorowe strzałki są idealne dla kobiet o jasnych oczach.

Biały eyeliner zwykle stosowane wizualnie wzrost i rozwój powiek cięcia. Aby to zrobić, narysuj mały punkt w wewnętrznych kącikach oczu. Niektórzy eksperci na zwiększenie wizualnej cieszy oko radzi zastosować białą linię na wewnętrznej rzęs dolnej powieki.


Powrót do spisu treści

Forma oko – forma strzałki

Jeżeli kształt i wielkość oczu są doskonałe, można rysować strzałki na obwodzie oka. Pomoże to podkreślić i uczynić bardziej wyrazisty wygląd. Należy pamiętać, że im szerszy linia strzałki, tym węższe oko dźwięku.

W celu zwiększenia wizualnej cieszy oko i stworzenie „szeroko otwarte” efekt, rysować strzałki z połowy oka do zewnętrznego kącika. Jeśli kąciki oczu są obniżone, można dostosować go za pomocą górę kierunek strzałki.

Zbyt duże i wyłupiaste oczy mogą być ukryte za pomocą strzałek na całej górnej powiece. Dolna powieka może zabarwić cienką strzałkę od połowy do zewnętrznego kącika albo strzałką nie ma zastosowania.

Jeśli oczy są blisko siebie, strzałka powinna być stosowana jedynie na górnej powiece, zaczynając od połowy trzeciego wieku.

Szeroko rozstawione oczy zaleca, aby podkreślić za pomocą strzałek na dolnej powiece.

Ale jak malować typu ołówek azjatyckie oczy? Po tym wszystkim, wymagają one specjalnego wysiłku. Z tej formy oczach wyglądać dobrze bogate ciemne strzały. Na górnej powiece jest konieczne, aby umieścić strzałkę, a nie można doprowadzić go do krawędzi całkowicie. Strzałka na dolnej powiece powinna być stosowana do połowy stulecia, aż do zewnętrznej krawędzi.

To tylko podstawowe zasady, jak malować kredka do oczu, nie bój się eksperymentować i wykorzystać swoją wyobraźnię!

load...