Tajemnice silną zależność: jakie są kobiety jak mężczyźni – Ryby

Zawartość:

Samce ryb różnią się od członków innych znaków zodiaku, które od urodzenia do nich ma wielki potencjał. Jednak są one zbyt leniwy, aby żadnego wysiłku, który jest podstawą wszystkich problemów życiowych. Jeśli wybrańcem był mężczyzna, urodzony pod znakiem Ryb, wtedy będzie warto wiedzieć, co dokładnie jest możliwe zainteresowania i zrozumienia tego, co mu się podoba, i że, przeciwnie, zniechęca, co kobiety w nim jest idealny, a on nigdy nie miał zwracać uwagę.

load...

Typowe cechy Ryb-men

Co do zasady, wszystkie ryby chce być popularna. Ale, jak już zostało powiedziane, aby osiągnąć to samo przedstawiciele Glory niczego nie podpisał. Mężczyzna Ryby nie lubią żyć w ubóstwie, dążyć do dobrych dochodów, lubią luksus i wysoki koszt; ale ich zachowanie wokół często może wydawać się trochę dziwne. Ci ludzie, jak ktoś, muszą być wspierane, a może nawet w jakiejś ochrony. Nawiasem mówiąc, patron znajdują się one bez problemu, jak wiele cieszyć.

Ryby różnią urazy, luki. Są bardzo łatwe do odstąpienia od stanu spokoju i równowagi, są szybko poirytowany i zdenerwowany nad niczym, ale gniewać przez długi czas nie będzie – Ryby osobliwe łatwo zaspokojony. A te są różne, zarówno mężczyźni jak i kobiety tego znaku.

Mężczyzna Ryby są bardzo szczere. Są miłosierni, wspierać w trudnych chwilach, a oni są mili i troskliwy, czuły. Dlatego mają tak wielu przyjaciół, z którymi stosunki są bardzo ciepłe i długoterminowe. Ryba-friends – rodzajem „kamizelki”, które można i płakać, i problemy akcji i tajemnic, nie myśląc o tym, co opinia publiczna wie o nich. Nawiasem mówiąc, jest to, co wiele dziewcząt cenią u mężczyzn, Ryby, jest przywiązany do niego niemal natychmiast. Ponadto Ryby blisko takt i tolerancja – ludzie z tego znaku nie będzie ingerować w sprawy i problemy innych ludzi.

load...

Należy jednak pamiętać, że po tak szczere rozmowy Men-Ryby muszą być sam, aby przywrócić system nerwowy. Nie powinno się używać lekkomyślnie dobroć i szczerość Ryb, zrzucając na własnych problemów – prędzej czy później nie przetrwa. Brak taktu i brak zrozumienia – to cechy, które mężczyźni nie lubią element wody. Bo często ludzie skarżą się do kamizelki, nie myśleć o tym, co rodzaj emocjonalnego przeciążenia jednocześnie osoba doświadcza, ta sama kamizelka uosobieniem. W związku z tym, czy ryby potrzebują solidnego wsparcia – czy to dziewczyna lub chłopak.

Co to oznacza dla rodziny człowieka ryby?

To nie jest to, że znak Ryb mężczyzn chętnie zawiązać więzi rodzinnych – są szczególnie potrzebują żony i dzieci, jakby się może wydawać smutny. A dom dla nich znaczy nie tak dużo. Być może to jest główny powód, dlaczego ich małżeństwa rzadko są udane. Kobiety, które udało się zakochać się w Rybach, jest mało prawdopodobne, aby czekać na ich szybko zaoferować poślubić. Aby to zrobić, nie było push – to może dostaniesz i sformalizowanie stosunków. Często w ten sposób wywołać oferują bezpośredni dziewcząt wybranych.

Żona męskiego ryb jest zwykle lider rodziny. Z jego strony nie powoduje żadnego oporu – tacy ludzie wolą grać drugie skrzypce, i należy go rozumieć. Nieodpowiedzialność – oczywisty negatywny funkcja znaku, z którymi trzeba będzie przyjąć; w przeciwnym razie będziesz musiał zerwać stosunki.

Jeśli starają się utrzymać już chwiejny związek, zapomnieć o tym, jak zorganizować demonstrację działania. Rozwiąż wszystkie pytania prawidłowo, jasno i uzasadnione – uprzejmie daj nam znać, co jej mąż wszystkie jej roszczeń, ale nie winię go – to jednak nikt nie lubi. Trzeba jasno określić, jakie problemy mają miejsce, i starają się dyplomatycznie omówić je z mężem.

Dzieci widzą Papieża w takim dobrym przyjacielem, a nie ojca. Są bardzo ciekawe i ekscytujące, razem, komponować, wymyślać, grać – nie będą się nudzić na pewno. Jest to człowiek-ryba jak nikt inny może nauczyć ważną lekcję życia – lekcję życzliwości wobec innych, przyrody i zwierząt. Dzieci zainteresowane z Papieżem, mogą powiedzieć mu wszystkie swoje sekrety. Zgadzam się, to jest bardzo ważne.

Ryby – wykwalifikowani kochankami. Oni nigdy nie będą chwalić się swoimi zwycięstwami na froncie miłości, narażania partnera. Jak ludzie z tego znaku są bardzo zmysłowy charakter z doskonałą intuicją, można mieć pewność, że twój partner będzie mógł dosłownie czytać swoje myśli i zrozumieć swoje pragnienia i potrzeby w łóżku.

Zgodność z innymi znakami

 • Baran kobieta

Początek relacji, bez wątpienia, będzie to bardzo piękne, jasne i emocjonalnie intensywne. Wkrótce jednak euforia szybko zamieniają się w rozczarowanie. Podpisania Aries kobiety różnią bezpośredniość i szczerość, ponieważ taki „skomplikowany człowiek” może wydawać się niezrozumiałe dla niej i coś jeszcze niesmacznego. Baran nie lubią częste zmiany nastroju od melancholii do radości, a oni nie akceptują kłamstwo, które jest zasadniczo prostopadle do ryb. Są to ludzie o różnych temperamentach, które niezwykle trudno jest żyć obok siebie.

 • Byk kobieta

Byk jest znana jako znak „prawo”, stabilny i rzetelny, a ryby nie pasuje do żadnego z tych parametrów. Sytuacja jest prawie taka sama jak w Aries – happy perspektywy mało prawdopodobne. Ryby są podejrzane, że od czasu do czasu wydaje się, że starają się „zniszczyć” i mocno przylegają do siebie. Ale są też pozytywne aspekty takiej unii. Kobiety z tym znakiem jest Byk, umiecie stworzyć komfort i przytulności, że docenia człowieka-rybę. Być może na tej podstawie może małżeństwo rozwijać.

 • Samice bliźniaki

Samice bliźniaki odróżnia szaleńczą chęć zrobienia wszystkiego wszędzie. Prawie zawsze są w stanie gorączkowym ogromnego zapotrzebowanie wrażeń wyszukiwania, nowych wydarzeń i szukać nowych kontaktów: Biznes obsłudze. Jednocześnie męskich ryb będzie łatwe, z udziałem melancholii do monitorowania rozwoju, uczucie albo zbędne, albo po prostu postronnych, ale na pewno nie przez uczestnika. Najprawdopodobniej twój mężczyzna po prostu wyparować, znikają z horyzontu, umożliwiając w ten sposób, aby zrozumieć, że czuje się zbędne lub zbędne. Tak, i będzie, najprawdopodobniej, prędzej czy później będzie już od mężczyzny takiego znaku zodiaku.

 • Samica Rak

Tutaj sytuacja nie jest tak opłakany, jak w powyższych przypadkach. Oba znaki są różne ekspresja emocjonalna – element wody wpływa na efekt. Kobiety czują się z tym znakiem, że wreszcie znalazł bratnią duszę, empatii, wsparcie, starają się zrozumieć siebie nawzajem – to równie posiada zarówno Raka i Ryb.

Jednak każdy wie, że romans jest zastąpiony przez życie – jak się rzeczy się dzieje? Wspominaliśmy już, że człowiek-ryba jest mało prawdopodobne, aby być liderem w rodzinie, podczas gdy rak kobieta potrzebuje dobrego wsparcia. Znowu trudności. Oczywiście, każdy z partnerów będzie starał się znaleźć kompromis, ale jeśli to nie jest czas, aby znaleźć pęknięcia w stosunkach będzie tylko rozwinąć i ostatecznie zamieni się w przepaść.

 • Samica lwa

Dziewczyny podpisać Leo cenią sobie luksus i komfort, miłość piękną zaloty, byli dumni. To właśnie te cechy i szczyci się człowiek-ryba, prezentując jego lwica drogich prezentów, niosąc ją w ramiona i ciągnąc kwiaty. Oczywiście, na początku byłoby miło zaskoczyć i zaimponować dziewczynie, ale po zniknięciu nowość, Lwica natychmiast zaczynają zwrócić uwagę na szczegóły, które wcześniej wydawały się być i nie było. To zjednoczenie jest możliwe tylko w sytuacji, gdy mężczyzna ryba dobrą bazę finansową, silną pozycję w społeczeństwie i stara się zachować tę samą pozycję.

 • Samica Virgo

Virgos jak grzeczność i uprzejmość Ryb i ich chęć pomocy i słuchać. Jest to związek, który nie ma ostrych krawędzi i trudnych problemów – objawy są bardzo podobne do swoich temperamentów. Im dłuższy związek, tym silniejszy będzie stać. Jest możliwe, że ta para będzie żyć szczęśliwie razem na zawsze.

 • Kobieta Libra

Ryby trudno będzie poradzić sobie z Libra. Drugim najbardziej nadające mężczyzn objawy Baran, Koziorożec i Skorpion. Samica Waga może mieć zachowanie ryb jako słabość charakteru, elastyczna i braku konfliktu, że dla nich będzie oznaczać niechęć do rozwiązania problemu. Oczywiście minusy w tej Unii mało, ale istnieje wiele zalet, takich jak postaw społecznych i perspektyw. Bo jeśli pritrutsya partnerów do siebie, ich małżeństwo może okazać się sukcesem.

 • Skorpion kobieta

Mężczyźni będą interesujące dla życia „aby rozwiązać zagadkę” twórczego, jasnym i emocjonalne Scorpio. Z kolei kobiety będą mile zaskoczeni przez stronę, pokazując wprowadzenie do pielęgnacji ryb i miękkość. Ryby i Skorpion – bratnimi duszami, to będzie odczuwalne na pierwszym spotkaniu. Obaj partnerzy rozumieją się nawzajem doskonale, co może stworzyć fundament silnej rodziny w przyszłości.

 • Strzelec kobieta

Konflikt Unii. Strzelec-Ryby człowiek postrzega jako osobę, ciągle unosi się w chmurach. Dla Strzelca, to jest nie do przyjęcia, mimo że sami są nieco frywolny. Oba znaki są nie różni się odpowiedzialność, że zaprzecza możliwości silnej rodziny. Jest mało prawdopodobne, że każdy z partnerów chce znosić słabości nawzajem.

 • Koziorożec kobieta

Koziorożec – znakiem silnych. Dziewczyny z tym znakiem wyraźnie wiedzą, czego chcą, wyznaczać cele długoterminowe planowanie i życia rodzinnego. To zupełnie nie jest charakterystyczna dla Ryb. To z tego powodu, że człowiek ten znak, a następnie musiał wysłuchać skarg o jego charakterze, jakie są, oczywiście, będzie bardzo zgadzam. Sojusz jest możliwe tylko wtedy, gdy Koziorożec zgadzają się być liderem, ale nie ma wątpliwości, że prędzej czy później może to po prostu znudzi – Koziorożec dziewczyna potrzebuje silnego partnera.

 • Kobieta Wodnik

Oto wyniki nie są szczególnie optymistyczne. Oczywiście, Aquarius – znak znacznie mocniejszy niż Ryb. Kobieta znak wodnik nazwać przewidywalne, i nie jest szczególnie tact różne – może to wynikać z samej płci męskiej ryb. Prędzej czy później przyjdzie moment, kiedy Unia się rozpadnie. Oczywiście, istnieją wyjątki, ale jest to raczej rzadkie.

 • Żeński Ryby

Ta para z pewnością dojdziemy do porozumienia. Mężczyźni i kobiety z tym znakiem doskonale rozumieją się nawzajem. Na dobry składnik materiałowy tutaj nie można mówić – jest to mało prawdopodobne. Jednak ten sojusz będzie mógł znaleźć wsparcie w siebie, a tym samym być w stanie rozwiązać wszystkie problemy – dwie materiał składnikiem jest dla nich ważne, ale nie najważniejsze.

Men-Fish, a także przedstawiciele innych znaków mają swoje wyraźne zalety i wady, które nie każdy jest w stanie zaakceptować. Jeżeli jesteś pewien, że twój partner jest ciebie wart, starają się zabrać ją ze wszystkich cech charakteru, a następnie szczęśliwego małżeństwa przewidzianych do Ciebie. Kochać i być kochanym!

load...