Tajemnice rowerowej

Zawartość

Z pewnością, w Fitness wisi dość duży rozmiar reklamy lekcji jazdy na rowerze. Klienci obiecują nierealistycznie szybkiego spalania tłuszczu, zaciskając mięśnie nóg, pośladków, wzmacnia prasę i inne obrazy z obszaru średnie młode panie marzą. Kolarstwo rozwiązuje typowe dla początkujących problem – gdzie się udać, aby poruszać się dużo, spędzenia kalorii i nie czuć się najbardziej niewygodne osoby w pokoju. I tu przyjdziesz, wykonywać kilka razy i … nie czuję, że dysk nierealne i niesamowite spalanie tłuszczu, które są określone w ogłoszeniu. Może nie wiesz, niektóre z sekretów, co?

load...

[Powrót do spisu treści]

Reguła 10 minut

Przyjdź do siłowni na 10 minut przed rozpoczęciem lekcji. W większości klubów, ta klasa jest na płycie, ale ten nie gwarantuje Ci najlepsze miejsce na świecie jest bardzo duża. Tak, „chudy” rower treningowy może być wygodne, a nie tak, każda maszyna ma swój własny charakter. Niektóre symulatory są wyposażone w siedzenia zbyt twarde, inne lokalne „szaman” manipulowane kontrolę obciążenia tak, że nawet wzrost kwartał daje silny wpływ na pedałach.

Krótko mówiąc, należy użyć 10 minut, aby znaleźć najlepsze miejsce jest idealne dla siebie. I nie zapominaj, że w niektórych pokojach system klimatyzacji sprawia, że ​​proste „to było”, aw niektórych miejscach hali może być nieświeże powietrze, podczas gdy w innych będzie bezpośrednio w strumieniu zimnego powietrza z klimatyzatora. Lumbago i zimne włączone.

[Powrót do spisu treści]

Ustawienia reguł

Nie, nie siedzieć na podłodze i śpiewają „Om Shanti”. Konieczne jest, aby spróbować usiąść na cykl i obrócić pedały przed woli instruktora klasie. Z pewnością będzie niewygodne. Teraz przychodzi czas, aby przypomnieć sobie, co jest nadawane na wskazówki:

load...

. Stań z boku roweru, podnieś nogę tak, że uda się równolegle do podłogi. Siedzenie musi być duża na biodrach, a nie powyżej lub poniżej. Pomoże to chronić kolana przed urazami i rozwinąć normalną prędkość. Aby zmienić wysokość siedziska, usunąć „baranka”, znajdujący się na ramie roweru i po prostu wyciągnąć i przesunąć fotel i ponownie dokręcić „baranka”.

Wysokość kierownicy jest ustalana indywidualnie. Jednak, kiedy można usiąść, ręce na kierownicy nie może być niższa niż linii talii, inaczej serce wystąpienia ograniczeń ze względu na specyficzny „wyciska” pozycja obudowy. Nie wahaj się podnieść tarczę, nawet jeśli sąsiad w cyklu „stawia” w najniższym położeniu. Sąsiad więc próbuje przejąć część obciążenia z mięśni nóg i zmniejsza efektywność treningu. Konieczne jest dla Ciebie?

Po zainstalowaniu kierownicy i fotela chcesz sprawdzić odległość między kierownicą a siedzeniem. „Zgodnie z klasyków gatunku,” musi być równa długości przedramienia (ARM od palców do łokcia), niektórzy ludzie wygodnie usiąść bliżej lub dalej, w zależności od długości kości udowej. Pierwszy zestaw „na klasyczny” usiądź, roll pedału. Jeśli czujesz, że jesteś rysunek kolana na kierownicy lub zgiąć je w zbyt ostry kąt nie, to sadzenia wybrano poprawnie.

Ostatni „znak kontrolny” – usiąść w siodle, powinieneś być w wygodnej pozycji, która pozwala rozszerzyć ramiona na boki, trzymaj ręce na kierownicy i pedału, wystarczy prostując nogi, aby uniknąć wrażenia, że ​​jesteś pięcie narysować płeć lub ciągnąć nogę z biodra, gdy kolana prostowników.

[Powrót do spisu treści]

On powiedział: „Chodźmy!”

Typowym błędem Początkujący – iść jak mówi jego własne serce. Nie będzie świadomie wszedł do klasy grupy. Znacznie skuteczności rowerowej do utraty wagi składa się z prostej zasadzie „marchewki”. Instruktorem zespołu sprawi, że szybciej w synchronizacji z grupy i trwale pokonać swój próg prędkości, a nie zauważając go.

Niektórzy ludzie słyszą tylko jedno polecenie: „Jeśli jesteś początkującym, staram się nie przepracowania”. Oczywiście, jest to z gruntu fałszywe, zwłaszcza jeśli nie podjąć wysiłek i skręcają do minimalnego oporu.

Jednakże, nie jest konieczne, aby zrozumieć niewłaściwym miejscu i wysiłków. Jazda na rowerze – to nie jest wyścig do nóg prędkości miga. Aby stworzyć dobry trening trzeba będzie zwiększyć opór pedałów. Pożądane jest, aby to zrobić na boisku z innymi, nie jest to konieczne. Próbować zachować technikę obrotowej – nacisnąć pedał do góry od punktu do dołu i dokręcić z dołu do góry. Jednak o opór pedałów i nie wystarczy powiedzieć instruktora.

[Powrót do spisu treści]

Dodatkowe edukacji

Porozmawiajmy „Dlaczego ja nie lubię stóp, jak instruktor jazdy na rowerze.” Najprawdopodobniej po prostu dlatego, że instruktor jest również kombinacja mocy gorącym żelazem lub kuca jak maniak do samej siłowni. Tak, i to nie działa w pierwszym roku, a prawdopodobnie nawet drugi. Po prostu, aby zbudować wymarzoną sylwetkę wciąż potrzebują treningu siłowego, nawet jeśli są stale w ruchu rowerowego.

Co więcej, nawet tak intensywny i energochłonne szkolenia nie zrezygnować główne zasady. „Tniemy wagi za pomocą diety i budować kształt poprzez sport”. Dieta w kontekście dużej intensywności zajęć aerobowych nie oznacza całkowite odrzucenie słodyczy i węglowodanów. Wręcz przeciwnie, trzeba węglowodanów jak nikogo innego. Staraj się jeść owsiankę w dni treningowe, a jeśli naprawdę „grzybica” mogą być spożywane nawet polportsii ulubiony deser. Nie martw się, będzie Ci schudnąć, zwłaszcza jeśli nawet w tym trybie, należy w „korytarzu” kalorii.

I jazda na rowerze … czasami wymaga dodatkowych kosztów. Specjalne spodenki z wkładką w „siodle” i trampki z zaciskami na pedały kontaktu znacznie ułatwić życie. Jednakże, jeśli idziesz na siłownię kilka razy w tygodniu, można to zrobić bez drogich butów do biegania. Rób regularne trampki, „Fitness” z płaską podeszwy wkładki bez „Air” lub „zig-tech”. Nie można powiedzieć o spodenkach – dawno zaobserwowano, że ludzie, którzy wolą tradycyjną skręt legginsty powoli i dodać obciążenia niechętnie. Nic dziwnego – „powrót” w punkcie piątym nie jest najbardziej przyjemne uczucie na świecie. Więc szukać szorty w dziale veloekipirovki i udanej podróży.

load...