Tajemnice przygotowań do sezonu plaży

Przed latem, co oznacza, że ​​nadszedł czas, aby postawić się w kształt. Szybko pozbyć się bagażu „zimowej” pomoże naszym świeżym powietrzu i kilka prostych zaleceń. Jakie? Kto powie!

load...
  • Nie głodzić.

Gdy organizm przez długi czas nie dostaje jedzenia, to może zacząć zyskać zbyt wiele nawet z kapusty i marchewki. Ponadto, przedłużone głód promuje destrukcję tkanki mięśniowej, a w rzeczywistości jest to głównym „przyspieszacz” metabolizm (większa masa mięśni ciała, tym większa jest szybkość metabolizmu). Najlepszym rozwiązaniem dla zyskuje smukłą sylwetkę – jeść często i mało.

  • Jeść śniadanie.

Faktem jest, że kiedy śpimy, prędkość wszystkich procesów w organizmie spowalnia, a śniadanie zaczyna się metabolizm i „budzi” Us. Dla tych, którzy nie mają apetyt rano, będzie wielkim dobrodziejstwem płynny pokarm: jogurt, smoothie lub białka wstrząsnąć, na przykład, od Formuły 1 Herbalife. Przygotowany mleka, zawiera 17 g białka, 23 witamin i składników mineralnych, włókien, a całkowite 200 kilokalorii (podawane 250 ml mleka 1,5% tłuszczu). Jest to kompletny posiłek, który zapewnia długotrwałe uczucie sytości i dbać o rysunku.

  • Etykiety badania.

Spróbuj zapamiętać żywności kalorii zszywek. Należy zachować ostrożność podczas czytania składu produktu, a nie tracić z oczu zawartości węglowodanów, tłuszczów, a zwłaszcza białek. Preferują posiłki o wysokiej zawartości białka, jest to jeden z najbardziej istotny makroskładników. Ponadto, białko zaspokaja głód na długi czas. Jeśli jesz poza domem, po wybraniu pozycji z menu, dać pierwszeństwo niskiej zawartości tłuszczu mięsa (kurczak, indyk lub ryby) i surówka. Więc nie przekroczy limitu kalorii.

  • Używać produktów pomocników.

Dodaj do codziennej diety produktów spożywczych, skutecznie przyspiesza metabolizm. Wśród nich są: cynamon, zielona herbata, ostra papryka, cytrusy, migdały, kawa, produkty pełnoziarniste i inne. Pieprz fantastyczny wpływ na tempo przemiany materii ze względu na wysoką zawartość unikalnej substancji – kapsaicyna, cytrusy przyspieszają procesy ze względu na wysokie stężenia flawonoidów, ze względu na zielony antyoksydantów herbaty.

load...

Przestrzeganie tych prostych zasad, a także do aktywnego wypoczynku pozwoli Ci zdobyć formę cenionych jak najszybciej.

load...