Tajemnice kobiecej duszy i dlaczego dziewczyny lubią złych chłopców

Zawartość:

W naszym życiu, często można znaleźć taką parę, w której dziewczyna jest wzorem uczciwości i inteligencji, a chłopakiem w tym samym czasie nie posiadają specjalnych zdolności intelektualne i generalnie zachowuje się jak prawdziwy tyran. Najczęściej takie kochające związki pojawiają się w młodym wieku, jednak i dojrzałe kobiety też mogą wybierać swoich towarzyszy w życiu nie jest najskuteczniejszym przedstawiciele silniejszej płci.

load...

Jednak pomimo faktu, że dziewczyny lubią złych facetów, w większości przypadków nie robią bardzo zadowolony i podobne zainteresowania, a ostatecznie, gdy żar miłości zanika nieco, starając się pozbyć takiego związku. Jednak to nie zmniejsza ilość miłosnych sojuszy dobrych dziewcząt i „złych” facetów, że uczucia są często bardzo szybki i lekki jak szybko znikną. O tym, co spowodowało taki niewytłumaczalny sprzeczność, mówimy dzisiaj w naszym artykule.

Atrakcją męskiej siły

Wszystkie kobiety na poziomie podświadomości, jak gdy ich ukochany posiada prawdziwą męską siłę, która jest widoczna zarówno w wyglądzie i zachowaniu, w bardzo różnych sytuacjach. Aby ustalić, dlaczego tak się dzieje i jakie specyficzne cechy są mężczyźni, które przyciągają wiele kobiet, naukowcy przeprowadzili szereg różnych badań. W rezultacie, oni jednogłośnie stwierdziła, że ​​winowajcą jest męski hormon zwany testosteronem. Ci ludzie we krwi którego promowane, postrzegane przez większość kobiet jako silne i bardzo odważny.

Ci mężczyźni częściej mają jasny niezapomniany wygląd i mięśni postać, która, oczywiście, czyni je jeszcze bardziej atrakcyjny dla kobiet. Jednakże istnieją również przypadki, w których pojawienie się człowieka z wysoką zawartością testosteronu jest inny niż nic specjalnego, ale dziewczyny nadal nie dają mu przejście. Jest to często człowiek nie może zrozumieć, dlaczego jest tak jak u płci przeciwnej, ale uwaga, oczywiście, był zaszczycony i ostatecznie zamienia ją w „złym” faceta, nawet jeśli początkowo tak nie było.

load...

Okazja do wykazania umiejętności rodzicielskich

Wiele kobiet ze względu na swój charakter instynktu raczej skłaniają do kształcenia nie tylko dzieci, ale również wszystkich otaczających ludzi, a zwłaszcza – ludzie z jego bliskim kręgu przyjaciół, wiedzą bardzo dobrze. Naturalnie, w przypadku ukochanego człowieka jest postrzegana w jeszcze większym stopniu. Kobiety myślą, że mogą zlikwidować niedociągnięcia ukochanej i zrobić to tak w prawie doskonałego człowieka. Ale w rzeczywistości, to wszystko jest tylko iluzją, jak każdy dorosły, a co dopiero człowieka, a nawet o silnych cech i zachowań postaci, to jest niemożliwe do zmiany.

Również dziewczynka w wyniku silnych uczuć do konkretnej facet może chcieć zmienić to nie jest, aby sprawdzić swoje umiejętności dydaktyczne i mu życie było o wiele łatwiej i lepiej. To pragnienie wydaje się kobieta nieodzownym składnikiem relacji miłości z „złego” facetem, ale on sam jest jedyną przyczyną podrażnień, a ostatecznie nawet agresję i chęć natychmiastowego opuszczenia z takim, który nie pozwala mu żyć zwykłe życie. I nie miłuje, nie przyczyni się do utrzymania takiego człowieka jak on miejsce zwykłego sposobu życia znacznie większą wartość niż każdy ze zmysłów.

Ukryte pragnienie poczuć an_2ę

Większość kobiet w nowoczesnym społeczeństwie, życie codzienne nie mają szczególnie zróżnicowane, a wszelkie istotne zdarzenia zachodzące w nim bardzo rzadko. Bardzo niewiele osób lubi to i tych, którzy mówić tylko pozytywnie o tej drodze życia, jest jeszcze trochę obłudne, bo w głębi serca nadal chcą przeżyć niezwykłe doświadczenie i niezapomniany. Te emocje często pojawiają się w momencie, gdy osoba doświadcza przypływ an_2y we krwi, a kobiety często wystarczy po prostu zanurzyć się w wir relacji z „złego” faceta.

Czynienia z człowiekiem, który nie pasuje do ogólnie przyjętych ram standardów postępowania, wiele dziewcząt najpierw znaleźć to zbyt „źle” i niebezpieczne dla związków miłosnych, ale bardzo szybko zmienić zdanie, bo podświadomie czują, że będzie on w stanie dać więc potrzebują one postrzegane ryzyko i nasycenie życia codziennego. Dość często w tym momencie dziewczyny nie rozumiem, dlaczego oni poddają się urokowi „złych” facetów, ale chęć poczuć an_2ę popycha je w relacji tak dwuznacznej i niebezpiecznej.

Jasne i namiętny związek intymny

Innym powodem, wyjaśniając, dlaczego kobiety są tak jak zwykłych ludzi z buntu, jest potrzeba namiętnym stosunku płciowego. Wiele kobiet nie zdaje sobie tę potrzebę, ponieważ często jest to wybór partnera kierują się bardziej z jego cech psychicznych i społecznych. Jednakże, z fizjologicznego punktu widzenia i wrodzonej natury potrzebę kontynuowania tego rodzaju dziewczyny zawsze wybierają tych ludzi, którzy mają najwyższy poziom testosteronu.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, ci ludzie – to nie jest mały człowiek z silnym ciałem i łysej głowie i całkiem całkiem udanych współczesnych przedstawicieli silniejszej płci, różniących nietypowe spojrzenie na życie i niemal całkowite lekceważenie wszelkich przyjętych zasad społeczeństwa, to znaczy te, który nazywa się „złych” facetów.

Tacy ludzie mają pewien naturalny magnetyzm i bardzo namiętny temperament, co czyni je idealnymi kochankami. Jednak te cechy są często łączone z nie najbardziej prosty charakter i prostacki zachowań w życiu codziennym, ale kobiety nie boją. Przynajmniej nie w pierwszych etapach unii miłości z „złych” chłopaki dziewcząt często zwracają większą uwagę na bok ciało relacji i psychologiczne cechy nowego wybrańca naraz cieniu.

Pragnienie przygody

Wydawałoby się, że to, co może być związek między przygody i niektórych miłosnych związkach? Jednak w parze z „złego” faceta, zależność ta przejawia się, jak to możliwe, bo to jest jak płci przeciwnej, i może wnieść do życia każda kobieta ogromną liczbę przygód zarówno w sensie dosłownym i przenośnym tego słowa. Od samego początku drugiej miłości ci faceci zaczynają pokazać swoje ulubione damie swoje wyjątkowe cechy i umiejętności w różnych dziedzinach życia, a potem, gdy związek zamienia się w mniej lub bardziej stabilną fazę, nie dają powracają do przegap ich regularne wynalazków i niezwykłe, a czasem odważnych wybryki ,

Ponadto, „zły” faceci są dość często przyciąga do sportów ekstremalnych i próbuje dołączyć do tej bratniej duszy zawód. Jest to szczególnie atrakcyjne dla kobiet, które od dawna chciałem zrobić jakieś sporty, ale im się nie udało z powodu banalnego lenistwa lub nieznajomości podstawowych zasad szkolenia. W „złym” facet, który jest zaangażowany w taki czy inny sposób sportu, takie kobiety są podświadomie szuka pewnego nauczyciela i surowym nauczycielem którzy zawsze odsyła je do osiągnięć sportowych.

Niska samoocena

Niestety, dość często nieodparta chęć do komunikowania się z „złych” facetów jest spowodowana niską samoocenę u dziewcząt i wewnętrznego poczucia, że ​​nie zasługują na najlepsze. A dziewczęta nie mogą odgadnąć dlaczego oddychać nierównomiernie do „złych” facetów, i uważają, że jest to cecha jego charakteru. Taka opcja jest najbardziej niebezpieczne, ponieważ długotrwałe relacje z niezwykłych, ale nie bardzo dobrych mężczyzn, kobiet samoocena może być jeszcze niższa, które mogą również powodować trwałe zaburzenia psychiczne i nerwice.

Najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku jest bezkompromisowy przerwa w relacji, jednak trudno to może być. Początkowo, po zerwaniu z „bad guy”, życie dziewczynki mogą również być pomalowane w kolorze czarnym, ale z czasem będzie ona czuć się o wiele lepiej i jest wreszcie w stanie rozpocząć spotkanie z dobrym młodego mężczyzny. Pożądane jest również w tym czasie, aby szukać pomocy u psychologa, który będzie znacznie przyspieszyć proces łamania doświadczenia jedności kochającego, aby określić przyczyny sympatii dla „złych facetów” i pomóc go naprawić.

Dlaczego kobiety oddychać nierównomiernie do „złych”, można mówić bez końca, bo nie był zaangażowany wiele różnych cech psychologicznych i fizjologicznych, ustanowione przez naturę. W każdym razie, miłości związek z takim człowiekiem rzadko rozwija się w wiarygodnych relacji rodzinnych, często pozostaje na poziomie krótkiej powieści. Nawet jeśli mężczyzna i kobieta w parze ślub lub po prostu zacząć żyć razem jako rodzina, to jest prawdopodobne, dosyć szybko, staną w obliczu pojawienia się sprzecznych konfliktów, które mogą zniszczyć związek.

Jedynym Niewątpliwą zaletą kochający związek z „bad guy” jest okazja, aby poczuć pełnię życia, aby realizować swoje sekretne pragnienia, które nie mogą być zrozumiane przez zwykłych ludzi, a także cieszyć się spożywania wzajemne uczucie. Jednakże, angażuje się w takiej relacji, ważne jest, aby zrozumieć, że prawdopodobieństwo bezpiecznego i mniej lub bardziej długoterminowej kontynuacji jest mało prawdopodobne. Więc najlepiej jest nie myśleć, dlaczego nie jest to możliwe, aby mieć wpływ na kogoś bliskiego i sprawiają, że Unia bardziej harmonijny i sprawiedliwy, aby zakończyć program, aby cieszyć chwile szczęścia razem.

load...