Tajemnice doskonałej skóry: jak zastosować fundament

Zawartość:

Czysta gładka skóra twarzy – wskaźnik zdrowia. Niestety, nie zawsze czują się dobrze, często mało snu, a wszystkie rodzaje wysypki, plamy i pryszcze na twarzy zepsuć nie tylko wygląd, ale także do zmniejszenia do zera w dobrym nastroju. Atrakcyjny wygląd i doskonale utrzymane jest ważne dla każdego z nas. Ze współczesnymi środkami tonalnych ukryć drobne błędy i podkreślić swoje zalety maja każdego przedstawiciela kobiety. Pokażemy Ci, jak zastosować fundament, na twarz, aby zawsze mieć zdrowy wygląd.

load...

Wybór podstawy

Aby dobrze wyglądać, nie wystarczy umieścić na fundamencie twarzy. Malowane dla kobiety – prawie taka sama jak artysta namalować obraz. Dlatego wybierz paletę (make-up) należy ostrożnie – makijaż powinien być nie tylko jakość, ale również nadaje się do danego typu.

Wybierz fundamentem powinny być w jasnym pomieszczeniu. Nałożyć niewielką ilość nie jest w zasięgu ręki, jak wiele są przyzwyczajeni do zrobienia, a na twarzy – w kości szczęki. Lista makijaż, który istnieje do dziś jest dość obszerna, więc dokonaniem wyboru, należy rozważyć stan skóry, wieku, a wynik, który chcesz osiągnąć.

Odpowiednie toniki do nawilżające dla właścicieli suchej skóry (kwas gealuronovaya aloesu) i tłuszcz, maty światła użyciu emulsji lub kremu proszku (gęsty tekstury kremów tworzenia obrazu maski).

Starsze kobiety są zalecane płynne kremy z efektem podnoszenia. Ich zastosowanie pozwoli wyrównać powierzchnią przyłożenia, zapalenie i ukryć zmarszczki.

Idealnie w arsenale każdego dziewczynki powinny być dwa środki tonalne: jasny – na zimę i trochę ciemniejsze – na okres letni.

Odśwież swoją skórę ziemisty odcień pomoże fundamentowych odcieni różowo-pomarańczowe, morela, też da bladą twarz zarumieniona.


Maskuje zaczerwienienia

Jeśli masz problem ze skórą, to przebranie małe pryszcze i zaczerwienienia pomoże concealer odcień zieleni – Nałożyć cienką warstwę i wcierać w skórę, poklepując z ręki. Posypać góry ze sproszkowanym stałym tonie spójność skóry.

load...

Ci, którzy mają skłonność do stanów zapalnych i trądziku, zaleca się użycie specjalnego kompaktowy proszku (analog – Proszek ton). Środki te zawierają więcej pigmentów i proszku tak, że staje się w łóżku i doskonałe maski wszystkich nierówności i uszkodzeń na powierzchni.

Stosować produkty kosmetyczne, które zawierają drobne cząstki proszku. Takie kosmetyki nie gromadzi się wokół porów i rozprowadzane równomiernie na całą powierzchnię twarzy. W efekcie skóra staje się gładka łagodnego tonu, ale ze względu na różne dodatki antybakteryjne trądzik zaskórniki i goją się szybciej. Te zasoby tonalne są również stosowane z mokrą gąbką.

Jak zastosować fundament

Kiedy idealnym zostanie znaleziony, głównym zadaniem – wystarczy zastosować makijaż. Pokażemy Ci, jak zastosować fundament bez tworzenia obrazu zdobione Barbie.

 • Sucha łuszcząca się skóra – delikatnie mówiąc, nie bardzo dobrą podstawę do tonowania. Przed zastosowaniem fundamentu, posmarować twarz krem ​​na dzień i pozwalają dobrze namoczyć. Pozostałości specjalnym pat z ręcznikiem papierowym.
 • Stosowania makijażu najlepiej jest wykonywać w świetle dziennym – natychmiast zobaczyć wszystkie błędy i braki swojej pracy.
 • W zależności od struktury Fundacji jest stosowany na różne sposoby: płyn i krem ​​- za pomocą pędzla, gąbki lub palców, patyków i kremowym musem – bardzo ręki.
 • Biorąc pod uwagę, w jaki sposób ostatecznie chcemy uzyskać wynik (na przykład lekki dzień make-up dla przechodząc do opcji biurowej lub wieczorem), wybrany sposób nakładania fundament. Na sesji zdjęciowej lub wyjścia „Out” osoba musi być „gęste” – suchą gąbką lub specjalnym pędzelkiem do regulacji indywidualne cechy łączą równoważy palce.
 • Jeśli masz pryszcze lub trądzik maskować je piórem farby, który jest stosowany do aplikatora dotyka top – podstawę tonalną.
 • Aby wyrównać skórę i ukryć zaczerwienienia, przyjąć pojazd z zielonkawym odcieniem, światła purpurowy odcień maskować żółte plamy.
 • Makijaż na co dzień wystarczy na pokrycie kremy centralne obszary twarzy – Zastosuj ruchem okrężnym, przenosząc się z centrum na obrzeża. Jeśli zrobisz to na odwrót, pory i zmarszczki będą bardzo zauważalne.
 • Aby uzupełnić sprawnie, bez błędów, eksperci zalecają za pomocą lekko wilgotnej gąbki – make okazuje łatwe i nieważkości, i stworzyć ściślejszą efekt dotyczy suchej gąbki.
 • Nie wszystkie kobiety idealnych formach. Do okrągłego kształtu dokonania wyraziste, na częściach, które są na korzyść owalnej twarzy, należy użyć podstawy ciemniejszy niż głównego. Po nałożeniu konturów Dab gąbki i dokładnie połączenie: Granice ton nie powinna być widoczna.
 • Gdy podstawa makijażu zostały prawidłowo dobrane i kolor twarzy różni się od skóry pod podbródkiem, szyjka nie jest Tonirujushchaja – tylko w postaci bezbarwnego proszku.
 • W lecie co najważniejsze nie ulec pokusie, aby kupić drugi oparzenia słoneczne – stosowanie podstawy brązowy kolor tylko wtedy, gdy są bardzo opalona. Jeśli skóra jest jasna – Pick up ton brzoskwini, beżu lub miodowym kolorze.
 • Przechodzenie do morza, nie zapomnij kupić tonalny fundacji z ochroną UV. Tak więc, nie tylko pozwoli zaoszczędzić osoby z negatywnym wpływem słońca, ale także pozwoli zaoszczędzić: nie trzeba dodatkowo zastosować krem, pojawiając się w słońcu.
 • Jeśli makijaż uzyskane nienaturalne i brudny – wymieszać na dłoni trochę tonu i nawilżający, stosuje się do twarzy. Będziesz wyglądać prawie gotowe, ale skóra dostanie świeży wygląd.
 • Jeśli dokładnie umieścić warstwę bazową nie zostanie uzyskana, spróbuj zrobić tak zwane silikony. W niektórych nowoczesnych narzędzi dodana „lotny” silikon, który, jak obiecuje producent, odparowywanie z powierzchni skóry, czyniąc ją gładką, ale opuścił ją pigmenty opiekuńczy.
 • Aby „nie kroplówka” użyć specjalnych serwetki – to pomoże usunąć połysk. Można również zakupić „A” niezatarte kosmetyki – takie fundusze tonalne posiadają co najmniej 12 godzin. Jednak przed użyciem trzeba wypracować dość – chwilę po zastosowaniu fundacji „przyklejony” jak druga skóra i korygować wady nie będzie łatwe.

Główną zasadą jest schludny makijaż – nie mogą być malowane zbyt obficie! Nałożyć tonu mało punktów, co pozwala równomiernie, a skóra twarzy będzie wyglądać naturalnie. Aby rozwiązać ten gotowy makijaż, profesjonalnych artystów makijażu używać wody mineralnej, która jest rozpylana przez obliczu natryskowego. Weź metodę przyjętą!

Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogą sprawić, że proces nakładania makijażu zabawy i łatwe działanie. Użyj proponowanej rady i nie bój się eksperymentować – podkreślić swoją indywidualność jest każda kobieta!

load...